GENEL BİLGİLER

Kensington Academy of English, 1978 yılında kurulmuş Londra dil okulları arasındaki en eski kurumlardan biridir. 42 yıldır süre gelen öğretim tecrübesi giden öğrencilerin memnuniyet oranlarına bağdaşmakta. Kariyeriniz, akademik çalışmalarınız veya uzmanlaşmak istediğiniz herhangi bir meslek grubu için alabileceğiniz İngilizce eğitim kurslarını portfolyosunda barındıran KAE, uygun maliyetli konaklama seçenekleri, ücretsiz aktiviteleri ve sınırsız öğretim tecrübesiyle sizi bekliyor olacak.

British Council akreditasyonu olan, aynı zamanda English UK üyeliğine sahip KAE’in, yüksek merciler tarafından sürekli olarak değerlendirildiğini ve senelerdir standartlık kavramını yükseklerde tuttuğunu gösteren en büyük kanıttır. Ders içerikleri, yapısı ve eğitim anlayışı biraz daha disiplinel ve akademik ağırlıklıdır.

Kensington Academy of English Dil Okulu, Londra’da İngilizce eğitimi için en doğru adrese sahip olabilir. Tower Hill’de yer almaktadır. Okuldan toplu taşıma araçları ve metro ile şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanabilir. Bu sebepten, Okulun bulunduğu konum da tercih edilmesinin önemli sebeplerinden birisidir. Öğrencilerin alışveriş yapabilecekleri birçok market ve mağaza okulun çevresinde bulunmaktadır. East End’e oldukça yakın olan okul, öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirmeleri için birçok fırsatı etrafında barındırmaktadır. Öğrenciler gelmeden önce okulun hazırlamış olduğu online teste tabi tutulur ve seviyeleri belirlenir. Ayrıca, çalışma sistemlerini geliştirmeleri için online kullanabilecekleri e-öğrenme platformları öğrenci erişimi için açılır.

KENSINGTON ACADEMY OF ENGLISH DİL OKULU FİYATLARI

İngiltere’de dil eğitimi almak, anadili İngilizce olan diğer ülkelere kıyasla daha net ve çözüm odaklı bir eğitim sunmaktadır. 42 yıllık bilgi ve birikimi ile oluşan tecrübesini, dünya çapındaki akredite eğitimi ile sunan Kensington Academy of English Dil Okulları, Londra’daki İngilizce dil eğitiminde Farklı dönemlerde yapılan kampanyalar ve ELT öğrencilerine yıl boyu yapılan özel indirimlerini sunmaktadır. Okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırlanmış promosyonlar ve ücretler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

İngiltere’de dil eğitimi almak ve bunu Genel İngilizce programı ile yapmanız, gramer bilginizi ve cümle kurma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Öğrenciler konuşma, dinleme, okuma ve yazma yoluyla kelime dağarcığını nasıl geliştirdiklerini öğrenirler. Her hafta yapılan testlerde öğrencilerin öğrenmesi gereken kelime sayısına ulaşıp ulaşamadıkları ölçülür. Çeşitli program ve oyun türleri ile bilgi ve fikirler pekişir. İngilizce Eğitimine yeni başlayacak öğrenciler için uygun programdır. Dersler sabah başlar ve öğle saatlerinde biter. Öğrenciler haftada 15 saat ders alır. Aynı programın öğleden sonra olan Öğleden sonra Genel İngilizce içinde mevcuttur.

Yarı Yoğun Genel İngilizce Programı

İngiltere’de eğitimi almak için gelen ve eğitimi için ayırdığı süreyi okulda biraz daha fazla geçirmek isteyen öğrenciler seçtiğini program türüdür. Kelime bilgisi ve dil bilgisini akıcı ve bütün bir hale gelmesini rahatlıkla sağlayan ders saat sayısına sahiptir. Haftada 21 saat eğitimi alacak olan öğrenciler verilecek ev ödevleri ve sınıf içi çalışmaları ile GE15 programından daha hızlı ilerleyecektir.

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce Kursu hızla gelişmesi gerekenler için doğru bir seçim olacaktır. Öğrenciler İngilizceyi kısa sürede net ve doğru bir şekilde kullanmayı öğrenir ve zamanlarını sonraki programları için kullanmakta hız kazanırlar. Bu program aynı zamanda öğrencileri rutin hayatlarında İngilizceyi nasıl kullanacakları konusunda da eğitecek, adaptasyon süreçlerine katkı sağlayacaktır. Sınıflar doğruluk, akıcılık ve telaffuz üzerine odaklanır. Sınıfta okuma, yazma, dinleme ve konuşma karışımı deneyimli öğretmenler tarafından kullanılmaktadır. Yarı Yoğun İngilizce kursunun aksine, bu kurs telaffuzumuzu ve doğal ifadeler hakkındaki bilginizi geliştirmenize yardımcı olmak için günde ekstra bir saat içerir. Sabahları dil bilgisi ve İngilizce dil kullanımına uygun müfredat hazırlamıştır. Öğleden sonraları konuşma, dinleme, okuma, akıcılık ve telaffuz üzerine devam edilir. Bu kursu alan öğrenciler İngilizce becerilerinde büyük ilerlemeler sağlar. Öğrenciler haftada 25 ders saati ve düzenli ödev alacaklardır. Dersler sabah başlar ve öğleden sonra devam eder.

Genel İngilizce ARTI 5

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen ve genel İngilizcenin yanı sıra dil öğrenimlerini en üst düzeye çıkarmak için grup dersleri ile beraber 5 saat Bire Bir eğitim almak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Zaman çizelgeniz birebir ders sayısına bağlıdır. Bire bir eğitim, bir öğrencinin İngilizce dilinin sözlü ve yazılı komutunu geliştirmesi için en etkili ve hızlı yöntemdir. Programın başlangıcından itibaren öğretmen öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan ve kendi özel dil gereksinimlerini karşılayan bireysel bir plan tasarlamak için öğrenci ile birlikte çalışır. Öğrenciler, Genel İngilizce veya bazı uzmanlık alanlarından birini seçebilirler. Seçilebilecek derslerden bazıları; İş İngilizcesi, Tıbbi Amaçlı İngilizce, Sınava Hazırlık (IELTS, Cambridge ESOL- KET, PET, FCE, CAE & CPE, TOEFL, TOEIC vb.), Hukuk İngilizcesi, Petrol ve Gaz Endüstrisi için İngilizce, Mühendislik İngilizcesi.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

İngiltere’de dil eğitimi almak için gelen öğrencilerin Londra’da bir süre yaşayacak olması, oradaki sosyal hayata karışacak olması anlamına gelir. Bu konuda Kensington Academy of English Dil Okulları, sunduğu sosyal aktiviteler ile bunu öğrencilere en rahat ve özel şekilde sunar. Sunulan sosyal programlar haftalık olarak değişmekte ve her ay güncellenmektedir. Müze gezilerinden şehir seyahatlerine, okul içi ve dışında yapılan etkinliklere kadar çok çeşitli bir aktivite programı sunulmaktadır. 

KONAKLAMA

Sunulan kaliteli eğitim, uluslararası arkadaşlık eğitimi ve sosyal aktivitelerin yanı sıra uygun ve konforlu konaklama seçenekleri KAE’nin sunduğu bir diğer opsiyon. Aile yanı konaklama, Rezidans ve özel daire seçenekleri ile kendinize en uygun konaklama seçeneğinden yararlanabilir, çok uygun fiyatlara Londra’nın en canlı ve ünlü yerlerinde kalma imkanı elde edebilirsiniz.

Rezidanslar
Londra’da kaliteli, konforlu ve bir o kadar uygun fiyatlı öğrenci konaklaması bulmak kolay değil. Bu yüzden büyük merkezi konumlarda (Bölgeler 1-2) makul fiyatlı konaklama seçeneklerini KAE öğrencilerine sunuyor. Tüm okul konutları şube lokasyonuna kısa bir yürüyüş veya metro yolculuğu kadar uzak. Öğrenciler kendi yaptıkları mutfak alışverişleriyle yeme, içme ihtiyacını karşılıyor. Rezidans konaklama seçeneği, Dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile arkadaş olabilmenizi sağlarken bağımsız olmanızı da sağlar. Odalar kaliteli olanaklara sahiptir ve her binanın güvenli olduğundan emin olmak için bir müdürü vardır. KAE ile beraber haftalık 180£ dan başlayan fiyatlar ile Londra’da bir rezidansta kalmak mümkün.

Aile Yanı Konaklama
Aile yanında konaklama, İngiltere’deyken dilinizi geliştirmek için mükemmel bir yol olabilir. Bir ev sahibiyle yaşıyor, onlarla yemek yiyor ve İngilizce konuşma imkanı sağlıyorsunuz. Dili uygulayabilmenin yanı sıra, İngiliz kültürünü deneyimlemek için harika bir yol olarak düşünülebilir. 16-24 yaş arası öğrenciler için popüler bir seçenektir.

Özel Daireler
Bireysel standartlarınızı oluşturup koruyabileceğiniz bu konaklama seçeneği, Güney Kensington’da yer almakta. Üç katlı bir binada, altı ayrı, tek yatak odalı daireye sahiptir. Londra’nın bu kısmı, Londra’daki Doğal Tarih Müzesi, V&A ve Bilim Müzesi gibi en ünlü müze ve sanat galerilerine yakındır.

LONDRA ŞEHRİ

Londra’da dil eğitimi almak yurtdışında eğitim almak isteyen herkesin hayallerini süslemek nedir. Kozmopolit yapısı, tarihsel zenginliği, akademik eğitimdeki başarısı Londra’yı dünya başkentlerinden biri haline getirmiş durumdadır. Dil eğitimi için yıllardır birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan İngiltere’nin başkenti, dil eğitimi haricinde sunduğu sosyal aktiviteler, iş olanakları, internasyonel arkadaş ortamı ve eğitim sonrası alınacak sertifikalarından kaynaklı en çok kabul görülen yerlerden bir tanesidir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA