WEBİNARA KAYIT OLUN

Aşağıdaki formu doldurarak webinara kayıt olan öğrencilerimize iletişim bilgileri üzerinden etkinlik gününde ulaşarak webinar linkini ileteceğiz. Kontenjanla sınırlı katılımda yerinizi rezerve etmek için hemen kayıt olun.

  Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
  BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum

  İNGİLTERE'DE İŞLETME EĞİTİMİ

  %100 iş garantisi ile İngiltere’de İşletme Eğitimi!

  The University of Law Business School ile İngiltere’de eğitim almaya hazır olun! Lisans ve yüksek lisans seçenekleri ile hedeflerinize en uygun eğitimi ULAW Business School ile İngiltere’de alabilirsiniz.

  ULAW mezunları finans, işletme yönetimi, dijital ve uluslararası pazarlama, muhasebe, siber güvenlik, proje yönetimi, insan kaynakları ve daha birçok alanında başarılı kariyerlere sahiptirler. 7 farklı lisans ve 11 farklı yüksek lisans bölümü ile kariyerinize giden yolda size en uygun eğitimi The ULAW Business School’da bulacaksınız. 🚀

  Yüksek lisans eğitiminizin ardından %100 işe yerleştirme garantisi, 3000 GBP’ye varan burs fırsatı, global şirketlerle iş birliği gibi daha pek çok avantajı öğrenmek ve The University of Law’ı yakından tanımak için ÜCRETSİZ WEBİNAR’a davetlisiniz.

  Tarih: 13 Mart, Çarşamba

  Saat: 20:00

  İngiltere’de öncü bir okuldan diploma sahibi olmak ve yurtdışında kariyer fırsatlarını yakalamak istiyorsanız bu webinara mutlaka katılın.

  Unutmayın, iyi bir eğitim ELT ile geleceğinize yapacağınız en büyük yatırımdır.

  THE ULAW BUSINESS SCHOOL HAKKINDA

  The University of Law Business School, lisans ve yüksek lisans programları ile öğrencilerini kariyer hayatına hazırlayan İngiltere’nin öncü okullarından biridir. 2023 yılı için Genel Öğretim Mükemmeliyet Çerçevesi’nde (TEF) genelde gümüş derecesine ve Öğrenci Deneyimi’nde altın derecesine sahip olan ULAW Business School, tüm mezunlarında %95, işletme programlarında ise %100 işe yerleştirme oranına sahiptir. İşletme programları, Chartered Management Institute (CMI) ve Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) gibi endüstri kuruluşları tarafından akredite edilmiş olup, bankacılık, kurumsal yönetişim, veri, finans, insan kaynakları, hukuk, yönetim, pazarlama, perakende ve teknoloji gibi birçok farklı sektöre tam donanımlı iş gücü yetiştirmektedir.

  Neden ULAW Business School?

  İş Deneyimi

  Tüm İşletme programlarımız pratik üzerine odaklıdır ve işverenlerin aradığı ticari becerileri ve anlayışı kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  Profesyonel Tanınma

  İşletme Yüksek Lisans programlarının birçoğu Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir. Bu, size derecenize ek olarak çok aranan Chartered Manager (CMgr) unvanını da kazandırır.

  Kariyer

  Mezunlarımız finans, işletme yönetimi, dijital ve uluslararası pazarlama, muhasebe, Siber Güvenlik, proje yönetimi, insan kaynakları ve daha birçok alanında başarılı kariyerlere sahiptirler.

  Mali Destek

  The University of Law Business School’da, Yüksek Lisans derecenizi finanse etmenize yardımcı olacak birçok mali seçenek sunuyoruz, ayrıca cömert burs ve burs portföyü de bulunmaktadır.

  The University of Law Business School’da Okumanın Avantajları

  The University of Law, İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. Bunun nedeni ise, üniversitenin gerek bir okul olarak, gerekse öğrencileri çalışma hayatına tam donanımlı hazırlayan bir kurum olarak pek çok avantajının bulunmasıdır.

  • İngiltere’nin en büyük ve kapsamlı hukuk üniversitesi olması
  • Mezunların %90’ının okuldan memnun olması
  • İngiltere’nin en köklü okullarından biri olması
  • Tüm eğitimcilerin tecrübeli ve alanında uzman avukatlar olması
  • İnteraktif ve inovatif eğitim metotları
  • Destekleyici akademik personel ve öğrenci grupları
  • Mezunların %98’inin ilk 8 ay içerisinde istihdam edilmesi
  • 8 kampüsün de donanımlı, yaşam kalitesi yüksek ve modern olması
  • Partner firmaların ülkenin en ünlü firmaları olması
  • Londra Belediye Başkanı dahil pek çok başarılı mezun verilmesi

  Bu avantajlardan yalnızca birkaçıdır.

  NEDEN KATILMALISINIZ

  Profesyonel Gelişim Fırsatı: The ULAW Business School’un ücretsiz webinarı, İngiltere’de iyi bir eğitim alarak işletme alanında işe yerleştirme garantisi ile donanımlı bir diplomaya sahip olmak isteyen herkes için oldukça değerli bilgilere ulaşma şansı tanıyor.

  Uzmanlarla Etkileşim: Webinar, Bölge Direktörü Gamze Toroman (Global University Systems – representing The University of Law) ve uzmanlarımızın katılımı ile gerçekleşecek. Katılımcılar, bu uzmanlarla etkileşimde bulunarak değerli bilgiler edinebilir, sorularını sorabilir ve deneyimlerini paylaşabilirler.

  Network Olanakları: The ULAW Business School’un webinarı, katılımcıların sektördeki diğer profesyonellerle tanışmaları ve bağlantılar kurmaları için mükemmel bir fırsattır. Bu ağlar, iş fırsatlarına, danışmanlık imkanlarına ve mentorluk ilişkilerine yol açabilir.

  Güncel Konular ve Trendler: Webinar, İngiltere’de işletme eğitimi ile ilgili güncel konuları ve trendleri ele alacak. Katılımcılar, tüm sorularına bizzat uzmanlardan yanıt alacaklar.

  The Ulaw Business School’un webinarı ücretsizdir ve çevrimiçi olarak erişilebilir. Katılımcılar, herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan webinarı izleyebilirler, böylece katılım için herhangi bir ek maliyet veya zaman kaybı olmaz.

  ÜCRETSİZ WEBİNAR

  Webinarımıza katılmak için kaydolmayı unutmayın! 13 Mart’ta saat 20:00’de gerçekleşecek olan bu ücretsiz etkinliği kaçırmayın. Kayıt için aşağıdaki formu doldurun ve yerinizi şimdiden ayırtın.

  Eğer kariyerinizi hukuk alanında şekillendirmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Sizleri 13 Mart’ta aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

  REZERVASYON OLUŞTURUN

  Aşağıdaki formu doldurarak webinara kayıt olan öğrencilerimize iletişim bilgileri üzerinden etkinlik gününde ulaşarak webinar linkini ileteceğiz. Kontenjanla sınırlı katılımda yerinizi rezerve etmek için hemen kayıt olun.

   Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
   BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum