ELT'den %100 Eğitim Bursu Fırsatı

Almanya’nın kalbi Berlin’de ve en popüler şehirlerinden Hamburg’da kampüsleri bulunan ve Almanya’nın en iyi işletme okullarından olan Berlin School of Business and Innovation’da (BSBI) eğitim alacak;

  • İki öğrenciye eğitim ücretini %100 karşılayacak şekilde toplam 25.000 € değerinde
  • Beş öğrenciye okul ücretinden yapılacak %40 indirime ek olarak 1.500 € değerinde

ELT bursu verilecektir.

Psikoloji, Global MBA, Finance and Investment, Digital Marketing, Engineering Management ve Data Analytics gibi birçok alanda yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi kapsayacak %100 eğitim bursu sayesinde Almanya’da ücretsiz eğitim alabilecek ve eğitiminiz süresince çalışma iznine sahip olabileceksiniz.

%100 Eğitim Bursu ya da %40’lık okul indirimine ek olarak 1500€ eğitim bursundan faydalanmak isteyen öğrencilerimiz için 20 Nisan Cumartesi günü İstanbul’da burs tanıtım ve kayıt günü etkinliğimiz düzenlenecektir. Bu eşsiz avantaj için detaylı bilgi almak isteyen tüm öğrencilerimizi ücretsiz etkinliğimize bekliyoruz.

Başvuru Şartları

BSBI’da eğitim almak için ELT bursu başvuru şartları ve detaylar;

* %100 eğitim bursu hakkı sadece 2024 Ekim başlangıçlı, Berlin ve Hamburg kampüslerinde yer alan master programları için geçerlidir ve eğitim süresi farketmeksizin (3 veya 4 sömestr) seçilecek tüm master program ücretlerini kapsamaktadır. Burs hakkı sonraki eğitim başlangıç dönemine devredilemez, burs hakettiği halde erteleme yapacak adayın bursu iptal edilir.

* Eğitim bursu hakkı; 15 Mayıs 2024 Pazartesi gününe kadar ELT şubelerine diploma, transkript ve okulun kabul ettiği uluslararası dil skorlarından bir tanesiyle (IELTS, Duolingo vb.) başvuracak adaylardan en yüksek diploma notu ve en yüksek dil skoruna sahip olanlar arasından seçilecek şekilde verilecektir. Bu tarihten sonra sunulacak dil skorları kabul edilmeyecektir.

* Burs kazanan adaylar, ilgili master programının gerektirdiği başvuru evraklarını 31 Mayıs 2024 Cuma gününe kadar kendilerine atanan ELT danışmanına iletmek zorundadırlar. Bu tarihten sonra iletilecek evraklar kabul edilmeyecektir.

* Eğitim bursu; yukarıdaki şartları sağlayan ilk iki öğrenciye eğitim ücretinin %100’ü, sonraki beş öğrenciye ise eğitim ücreti üzerinden %40 okul indirimi + 1,500€ ELT indirimi olarak verilecektir.

* Burs hakeden ve BSBI başvurusu olumlu sonuçlanan tüm adayların vize danışmanlığı ve Almanya’ya varış öncesi oryantasyonu ELT Yurtdışı Eğitim tarafından tamamen ücretsiz olarak yapılacaktır. (%100 burs hakkı sadece yüksek lisans eğitim ücretini kapsamaktadır. Vize ücreti, bloke hesap, sigorta ücreti vb. diğer masraflar öğrenciye aittir.)

* Burs hakeden ve okul başvurusu yapılmış adaylardan mücbir sebep belirtmeden başvurusunu iptal edenler ELT’ye 500€ danışmanlık ücreti ödemekle yükümlüdür.

* ELT bursu sadece ELT Yurtdışı Eğitim üzerinden yapılan başvurular için ve yukarıdaki şartları yerine getiren öğrencilere verilir, %100 ücretsiz eğitim sağlanarak ya da kısmi indirim olarak uygulanır, nakde çevrilemez, başkasına devredilemez.

Bölümler

ELT Bursu ile Berlin School of Business and Innovation’da eğitim alabileceğiniz bölümler;

Bölüm AdıEğitim Süresi (Sömestr)
Global MBA3
MSc Finance and Investment3
MSc Digital Marketing3
MSc Data Analytics3
MSc Engineering Management3
MSc Energy Management3
MSc Logistics3
MSc International Health Management3
MA Visual Communication3
MA in Innovation and Entrepreneurship4
MSc in Psychology4

Almanya’da İngilizce yüksek lisans hayalinizi ELT ile gerçekleştirmek için hemen harekete geçin, ekim ayında Almanya’da eğitiminize başlayın!

ELT bursuna başvurmak için dilerseniz diploma, transkript ve dil skorunuz hazırsa ön kontrol için aşağıdaki başvuru formu aracılığıyla göndererek bize iletebilir, dilerseniz evrak yüklemeden sadece başvuru formunu doldurarak  20 Nisan’daki etkinliğimize kayıt yaptırabilir ve aday listesinde yer alabilirsiniz.

Başarılar dileriz.

Hemen Başvur

    Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
    BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum