Avrupa'da Eğitim

Yurtdışında üniversite okumak, size sadece prestijli bir diploma ve unutulmaz bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda geleceğe dair sınırsız imkanların kapısını da açar. Yurtdışında, dünyanın en iyi dört yüz üniversitesinden birinde eğitim alabilir; saygın, prestijli ve tüm dünyada tanınan bir diploma sahibi olabilirsiniz.

Hayalleriniz doğrultusunda belirlediği bir üniversitede, tercih ettiğiniz bir bölümde eğitim alabilirsiniz. Üniversite sınavı kaderiniz değil. Avrupa’nın en saygın üniversitelerinde eğitim almak sizin de hakkınız.

Webinar Hakkında

Avrupa’da üniversite eğitimi almayı mı düşünüyorsorsunuz? Hayallerindeki geleceğe adım atmak için Polonya, Macaristan, Çekya ve daha birçok ülkedeki eğitim fırsatlarını keşfetmek ister misiniz?

Webinar Bilgileri:

 • Tarih: 4 Nisan Perşembe
 • Saat: 18:00

Ücretsiz webinarımıza katılarak:

 • Polonya, Macaristan, Çekya ve daha birçok Avrupa ülkesindeki eğitim fırsatlarını öğrenebilir,
 • Yüzlerce üniversite ve bölüm seçeneği arasından size en uygun ülke, okul ve bölümü uzmanlarımızın rehberliğinde bulabilir,
 • Hazırlık, lisans ve yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgi alabilir,
 • Avrupa’da yaşam ve öğrenim maliyetleri hakkında güncel bilgiler edinebilir,
 • YÖK‘ün yurtdışında eğitim almayı planlayan öğrencileri ilgilendiren yeni kurallarını öğrenebilisiniz.

Avrupa’da üniversite eğitimi, geleceğinize yapacağınız en iyi yatırımdır. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, hemen kayıt yaptırın!

Yerini Ayırt!

Webinara ücretsiz katılmak için yapmanız gereken tek şey formu doldurmak! Hemen aşağıdaki formu doldurarak kaydınızı tamamlayın. Google Meet linki webinar öncesinde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

  Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
  BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum