Speak Up London

Speak Up London Dil Okulu

Speak Up London Dil Okulu, Londra, Oxford Caddesi üzerinde yer alan konumu sebebiyle diğer okulların arasından kolayca sıyrılmaktadır. Eğitimi İngiltere’nin merkezine taşıyan bu konum Avrupa’nın en yoğun alışveriş noktası olarak adlandırılmaktadır. Okul binası, Oxford Circus metro istasyonuna ve Tottenham Court Road’a yürüme mesafesindedir. Okul binasında 12 sınıf bulunmaktadır. Her sınıfta en fazla 16 öğrenci olacak şekilde dersler düzenlenmektedir. Öğrenciler okulun WI-FI ağından sınırsız yararlanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda okul bilgisayarı bulunmayan öğrencilere sunduğu bilgisayar laboratuvarı ile ödevler ve iletişim için bilgisayara ihtiyaç duyulan anlarda öğrencilerine destek olur. Ders aralarında öğrencilerin vakit geçirebilecekleri TV salonu ve dinlenme salonu bütün öğrencilerin kullanımına açıktır.

Speakup London Kursları

Genel İngilizce Kursları
A1 seviyesinden başlayarak dil eğitimi alabileceğiniz bu kurslarda eğitim süresi 1 ila 48 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Eğitime katılacak olan öğrencilere tüm materyaller sağlanmaktadır. Bu materyaller satın alınabileceği gibi kiralanabilmektedir. Bu kurslar yıl boyunca devam eder. Ancak Noel ve resmi bayramlarda okul kapalı olacaktır.

Profesyonel İngilizce Kursları
18 yaşından büyük insanların katılabildiği bu kurslara kariyerinde ilerlemek isteyen kişilerin katılması yerinde olacaktır. Bu kurslar yazılı ve sözlü iletişimde ilerleme sağlamaktadır. Haftada 15 saat ders yapılır ve dersler öğrencinin günlük programını aksatmayacak şekilde programlanır. Öğrenciler konuşma sınıflarına istedikleri kadar katılım sağlayabilmektedirler. CV yazma, mülakat, e-mail yazma, telefon görüşmeleri ve sunum, müşteri iletişimi, meslektaş iletişimi ve yönetici ile iletişim gibi konularda eğitim sağlanmaktadır.

Cumartesi İngilizce Sınıfları
Her cumartesi, dilbilgisi ve kelime bilgisi; konuşma ve dinleme ile telaffuz dersleri olarak iki sınıfta yapılmaktadır. Pratik becerilerin geliştirilmesi hedeflenir. Etkinlikler üzerinden yapılan derslerde öğrenciler multimedya araçlarını kullanarak eğitim alırlar.

Sınavlara Hazırlık Kursları
IELTS, FCE ve CAE sınavlarına hazırlanırken Speakup London’u tercih edebilirsiniz. Bu sınavlar dünyada birçok kurum ve kuruluş tarafından kabul gören sınavlardır. İngilizce seviyenizin test edildiği bu sınavlarda yeterlilik sağlayıp sağlayamadığınız belirlenmektedir. Her sınavın doğasına uygun çalışma standartları bulunmaktadır. 16 yaşından itibaren öğrenciler kabul edilmektedir. Her ders 3 saat sürmektedir.

Akşam Sınıfları
Çalışma programları veya okul hayatları gündüz ders almaya elverişli olmayan bireyler için hazırlanmıştır. İş, üniversite veya kişisel gelişim için tercih edilen bu kurslarda pratik öğrenme metotları ile öğrenciler geliştirilmektedir. Bu dersler haftada üç gün, Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri düzenlenmektedir. Öğrenciler multimedyalar üzerinden eğitim almaktadırlar. Günde 2 saat ders yapılmaktadır. Bu da haftada 6 saat ders yapılması anlamına gelmektedir.

Konuşma Sınıfları
Speak Up London Dil Okulu her gün 3 ücretsiz konuşma sınıfı yapmaktadır. Öğrencilerin zorluk çektiği konuşma ve telaffuz konularında gelişim sağlamaları için bu kurs önem arz etmektedir. Konuşma sınıflarında öğrenciler aldıkları eğitimi pekiştirir ve yeni kelimeler öğrenirler. Bu sınıf sosyalleşmek için de oldukça faydalıdır.

Speakup London Konaklama

Speakup London’ın konaklama seçenekleri British Coucil tarafından denetlenmektedir. Aile yanı konaklamada, aileler sürekli gözetim altında tutulmaktadır. Aile yanı ve öğrenci evi konaklama seçenekleri yalnızca 18 yaşından büyük öğrenciler için tahsis edilmiştir. Okula bağlı yurt seçeneği de değerlendirilebilir. Hangi konaklama seçeneğini tercih edeceğiniz bütçenizle ilgili olacaktır. Ancak en iyi konaklama seçeneğinin aile yanı olduğunu unutmamak yerinde olacaktır. Yurtlarda ve aile yanı konaklamalarda ana dili aynı olan iki öğrenci bir arada konaklayamamaktadır. Ana dilinizin aynı olduğu kişilerle beraber konaklama yapmanız dil gelişiminiz için baltalayıcı olacaktır.

Öğrenciler eğitim aldıkları süre boyunca konuşma sınıflarına ve Cuma konuşma kulübüne sınırsız olarak katılma hakkına sahip olacaklardır.

akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar