Yurtdışında Yüksek Lisans

İş dünyası yüksek donanımlı adayları tercih ediyor. Yurtdışında yüksek lisans deneyimi sizi farklı, görünür ve cazip hale getirecek. Sahip olacağınız referans ve donanım size iş dünyasının kapılarını açacak.

İngiltere'de Yüksek Lisans 

İngilterede master için ELT size geniş seçenekler sunuyor. İngiltere'de yüksek lisans hakkında tüm bilgilere hızlı ve güvenli biçimde ulaşacaksınız.

İngiltere'de Yüksek Lisans

Amerika'da Yüksek Lisans 

ELT ile Amerika'da üniversite master eğitimi almak çok kolay. 600'den fazla Amerikan üniversitesine şartlı kabul garantisiyle başvuru yapabilirsiniz.

Amerika'da Yüksek Lisans

Avusturya'da Yüksek Lisans 

Yüksek lisans eğitiminizi dünya ve Avrupa ranking sıralamalarında en üstlerde yer alan Viyana Üniversitelerinde, yılda sadece 750 Euro ödeyerek alabilirsiniz.

Avusturya'da Yüksek Lisans

Almanya'da Yüksek Lisans 

Almanya'da yüksek lisans size prestijli bir eğitim ve Avrupa Birliği diploması sağlıyor. Almanya'da master eğitimi ücretsiz ve yaşam giderleri çok ekonomik.

Almanya'da Yüksek Lisans

Macaristan'da Yüksek Lisans 

Prestijli Macaristan üniversitelerinde İngilizce yüksek lisans programları kariyerinizi değiştirebilir. Kolay kabul, ekonomik eğitim ve yaşam giderleriyle Macaristan çok cazip.

Macaristan'da Yüksek Lisans

Polonya'da Yüksek Lisans 

Avrupa'nın en gözde uluslararası eğitim ülkelerinden Polonya'da İngilizce master eğitimi almak hem ekonomik hem de prestij olarak çok cazip.

Polonya'da Yüksek Lisans

Yurtdışında Master Maliyetleri 

Yurtdışında master yapmak istiyorsanız ELT, hedeflerinize ve bütçenize göre farklı seçenekler sunuyor. Her bütçeye uygun maliyetlerle yurtdışında master imkanı bulunmakta.

yurtdışında master maliyetleri

Yurtdışında Yüksek Lisans 

Yurtdışında yüksek lisans kararı önemli bir sürecidir. Bu süreçte doğru karar için hangi kriterleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini biliyor musunuz?

yurtdışında yüksek lisans başvurusu
Yüksek Lisans programları
Yüksek Lisans