LOS ANGELES FİLM OKULU

Los Angeles Film School Hollywood, Kaliforniya’nın kalbinde yer almaktadır. Yalnızca 2.000 civarında kayıtlı öğrencisi ile okul kampüsü eğitmenler ile öğrenciler arasındaki iletişimi maksimuma çıkarırken bütün öğrencilerin ekipman ve tesislerin kullanımını mümkün kılmaktadır. Los Angeles Film School, Sunset Bulevard üzerindeki eski RCA binasını ve tarihi Ivar Tiyatrosunu da 230.000 metre karelik kampüsü içine dâhil etmektedir. Los Angeles Film akredite lisans programları sunmaktadır. Bunlara ek olarak online eğitim için de farklı bölümler bulunmaktadır.

Ön lisans ve lisans eğitimleri sunan Los Angeles Film Okulu Animation Career Review ve California Bureau for Private Postsecondary Education (BPPE) tarafından Animasyon dalında en iyi 100 okul arasında yer alır. Hollywood’un kalbindeki okul Dünyanın Eğlence başkentini sadece bir kaç adım ötede yer almaktadır.

Los Angeles Film School Ön Lisans Bölümleri
Film
Music Production
Recording Arts
Los Angeles Film Okulu Lisans Bölümleri
Animation and VFx
Entertainment Business
Film Production
Los Angeles Film Okulu Eğitim Ücretleri
Ön Lisans 18.000 USD
Lisans 18.000 USD
Los Angeles Film School Kabul Şartları
LİSANS
  • 2.0 GPA
  • 6.0 IELTS
  • 71 TOEFL IBT
YÜKSEK LİSANS
  • 2.0 GPA
  • 6.5 IELTS
  • 79 TOEFL IBT

Los Angeles Film Üniversitesi

Kampüs içerisinde sinema salonu, kütüphane, ses ve görüntü laboratuvarları, film çekim stüdyoları, game-making odaları olan Los Angeles Film Okulu, gerek dünya film endüstrisinin kalbi California’da yer alması, gerekse son teknoloji fiziksel olanaklarıyla Amerika’nın en iyi film okulları arasında yer alır.

Çok zor olmayan başvuru şartlarıyla en çok tercih edilen film okullarından birisidir, okul içerisinde bir çok materyale kullanım erişimi olan öğrenciler pratik anlamda profesyonel eğitimcilerden destek alırken bireysel çalışma yapma imkanı da bulurlar.

Los Angeles Film Okulundan Görüntüler

Los Angeles Film School Los Angeles Film Okulu Los Angeles Film Üniversitesi
California Los Angeles Film School Amerika'da Üniversite Amerikan üniversiteleri
Kaliforniya'da Üniversite Amerika film okulu Amerika'da film eğitimi
Etiketler: ,
yurtdışında eğitim
yurtdışı eğitim