DEVON’da Dil Eğitimi

DEVON’da Dil Eğitimi

Muhteşem bir doğada hem tatil yapmak hem dil eğitimi almak isterseniz sizin için en uygun yer Devon olacaktır.

Palmiye ağaçlarının esintisinde, limon kokuları arasında,tropikal bir iklimde İngilizce öğrenmek Devon öğrencilerine nasip olacak türden güzelliklerdir.

Eğer ki spor ile de ilgileniyorsanız bu saklı cennette yelkencilikten golfe, binicilikten wind sörfe kadar çok çeşitli spor aktivite olanağı bulabilirsiniz.Akdeniz mimarisini de Devon’da bir kez daha tanıyacaksınız. Okehampton da bulunan tarihi kalıntılar ve Grimspound bronz devriminden kalma yerleri ile dikkat çekmektedir.

Çok sayıda yazara ilham kaynağı olan Devon bol bol ilham alabileceğiniz güzelliklerle doludur.Manor bahçeleri,Granbrook Saray ve Woodbury Sarayı,Norman Katedrali’ ni mutlaka gezmelisiniz.Kır manzarasında uzun bir yürüyüşten sonra Mol’s Kahve Evi’nde içeceğiniz bir kahve ile alacağınız keyfin sürekli olmasını dileriz.Bir bardak kahveden sonra,arkadaşlarınıza ve ailenize devon hatırası olarak dünyaca ünlü olan Axminster halılarından alabilirisiniz. Bunca tatlı yorgunluğun üzerine koyun,sığır ve balık yemeklerinden seçtiğiniz menu ile kendinize Devon hediyesi olarak denemenizi tavsiye ederiz.