Work and Travel

Work and Travel ile unutulmaz bir Amerika macerası yaşamak ister misiniz? Work and Travel size çok şey katacak! Bu deneyimi hayatınız boyunca unutmayacaksınız...

İyi bir Work and Travel deneyimi için güvenilir bir şirkete ve güzel bir işe ihtiyacınız var. ELT size Amerika'nın en büyük ve kaliteli Work and Travel işverenlerini getiriyor. ELT Work and Travel iş seçeneklerinin tümü ABD dışişleri Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren resmi sponsor kuruluşlar tarafından bulunmakta, denetlemekte ve güvenlik kontrolleri yapılarak öğrencilere sunulmaktadır. ELT ile birçok farklı Work and Travel iş seçeneğini inceleyebilir; tercihlerinize ve yeterliliklerinize en uygun seçeneklere güvenle başvuru yapabilirsiniz. ELT Work and Travel iş fuarlarında işverenler ile yüz yüze görüşerek sorunsuz bir Work and Travel deneyimini ve güzel bir yaz macerasını garantileyeceksiniz.

Binlerce Work and Travel adayı ELT'yi tercih etti. Neden mi?

ELT 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor ve kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir bir Work and Travel şirketi olduğu için tercih edilmiştir. Her ürün ve hizmet gibi, Work and Travel programının da çok daha ucuz versiyonları olmasına rağmen, her yıl ELT, verdiği güven ve sahip olduğu deneyim ve güçlü alt yapısıyla en çok tercih edilen Work and Travel şirketlerinden biri olmuştur. Eğer siz de hayatınızda belki de bir kez yaşayacağınız bu Amerika macerasının sorunsuz, güvenli ve verimli bir deneyim olmasını istiyorsanız ELT kalitesini tercih etmelisiniz.
>> devamı için tıklayınız

work and travel

Amerikalı İşverenler İstanbul'a geliyor! Florida, Delaware, Washington DC, Virginia, Ohio başta olmak üzere farklı eyaletlerdeki otel, restaurant, süpermarket ve fast food zincirlerindeki işler için şimdiden yerinizi ayırtın!

ELT , öğrencilerine kaliteli ve güvenilir Work and Travel fırsatı sunuyor. İşveren ve sponsor kuruluşlar ile yüz yüze görüşerek, tercih ettiğiniz işe hemen yerleşebileceksiniz. Hemen ELT'ye kayıt olun, en popüler iş seçeneklerindeki kontenjanınızı garantileyin. Fuara sadece kayıtlı ELT öğrencileri kabul edilmektedir.
Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İş ve Lokasyon Seçimini Belirleyen En Önemli Etmen: Work and Travel Kayıt ve Başvuru Tarihleri

Work and Travel programına başvuru süreçlerinizi doğrudan etkileyen en önemli etmen başvuru zamanlamasıdır. Başvuru ve kayıt tarihi Work and Travel deneyiminizi önemli biçimde etkileyebilir. Eylül ayında başlayan kayıt dönemi Nisan ayına kadar sürüyor olsa da başvuru tarihiniz ne kadar erken olursa, avantajınız o kadar fazla oluyor. Work and Travel başvuru tarihinize aşağıdaki bilgilere göre karar vermelisiniz.
>> devamı için tıklayınız

Türkiye'nin Prestijli Work and Travel fuarlarına Katılın!

Birbirinden farklı ve popüler Work and Travel iş fuarlarına katılarak, işverenlerinizle doğrudan iletişim kuracak, tüm bilgi ve detayları birinci elden öğrenerek, sorunsuz bir Work and Travel deneyimini garantiye alacaksınız. İş fuarlarında kontenjanlar sınırlı olduğundan erken kayır olmak çok önemlidir.
ELT iş fuarları hakkında detaylar için tıklayınız...

Work and Travel programına katılmak çok kolay. Her üniversiteli en az bir kez Work and Travel deneyimi yaşamalı!

Work and Travel programına katılmak için temel şart üniversite öğrencisi olmak ve tam zamanlı örgün bir eğitim alıyor olmaktır. Work and Travel programına katılan adayların programdan maksimum verim elde etmeleri için en az orta seviyede İngilizce konuşabiliyor olmaları gerekmektedir. ELT WAT programı için 18-26 yaş arası adayları kabul etmektedir. Başarılı vize başvurusu amacıyla adayların akademik not ortalamalarının 4 üzerinden 2 olması tercih edilmektedir.
Work and Travel katılım şartlarını öğrenmek için tıklayınız.

ELT Size aradığınız tüm Work and Travel iş seçeneklerini sunuyor! Hemen başvurun, en iyi Work and Travel iş seçeneklerinden yararlanın.

Başarılı ve verimli bir Work and Travel deneyimi için size, yeterliliklerinize ve tercihlerinize uygun bir işverenle buluşturulmanız çok önemli. ELT Work and Travel sektöründe on iki yıla ulaşan deneyimi, zengin sponsor kuruluş ve işveren portföyü ile size güvenli, verimli ve unutulmaz bir Work and Travel Amerika macerası vaad ediyor.
Work and Travel iş seçenekleri hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

Work and Travel programına erken kayıt olmanın avantajlarından mutlaka yararlanın.Erken Work and Travel kaydı sadece indirim anlamına gelmiyor! Başvuru tarihleri önemli.

Work and Travel programına katılım inanılmaz bir hızla büyürken, Türkiye dünyanın en büyük Work and Travel pazarlarından biri olmaya başladı. Bu yoğun katılım nedeniyle programa doğrudan hizmet veren sponsor kuruluşlar gibi, konsolosluklar, havayolu şirketleri gibi yan hizmet veren kuruluşlar da önemli zorluklarla karşılaşıyor. Türkiye'de öğrencilerin çoğunun Work and Travel programını bir yaz programı olarak görüp başvuru ve işlemlere geç ( Ocak ayı ve sonrasında!) başlaması nedeniyle ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle Work and Travel programına erken kayıt yaptırmak artık "hayati öneme" sahiptir.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Amacınız çalışma programı olmadan dilinizi geliştirirmek, aynı zamanda Amerikayı keşfetmek ise doğru program Learn & Travel!

Amerika'ya sadece gezme ve dilinizi geliştirme amacıyla gitmek istiyorsanız, Learn & Travel tam size göre bir program. New York, Los Angeles, San Diego, Boston ve Berkeley'deki Learn and Travel paketlerini mutlaka inceleyin. Work and Travel'a katılabilmeniz için en az Intermediate seviyede İngilizce gereklidir, şayet yeterli seviyede İngilizce'niz yoksa size ilk yıl Learn & Travel'i öneriyoruz!

Learn & Travel hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

learn and travel wat