Amerikada Yüksek Lisans

Amerikada yüksek lisans, iş dünyasında basamakları ikişer ikişer çıkmanızı sağlayacak!

Amerika'dan alınmış bir yüksek lisans derecesine sahip olmak tüm dünyada milyonlarca kişinin hayalini süsler. Dünya çapında kalite ve prestijleri bulunan Amerika üniversitelerinde yüksek lisans yapmak size kariyer yolculuğunda büyük avantaj sağlayacak, en zorlu kapıları kolayca açmanızı sağlayacaktır.

Amerikada dünya çapında prestij ve kabul gören üniversitelerde yüksek lisans eğitimi alacaksınız.

Dünya üniversite derecelendirme sıralamalarına baktığınızda ilk sıralarda ve her kategoride en çok Amerikan üniversitelerinin olduğunu görürsünüz. Amerika üniversiteleri prestij, kalite, üretkenlik, uluslararası tanınırlık gibi birçok farklı kriterde dünyanın en iyi üniversitelerindendir. Amerikada yüksek lisans eğitimi almış olmanın avantaj ve ayrıcalıklarını yaşamınız boyunca hissedeceksiniz.

Amerikada yüksek lisans için ELT size yüzlerce üniversitenin kapısını açıyor.

Yaklaşık 4000'e yakın üniversitenin bulunduğu ABD'de hedeflerinize, yeterliliklerinize, potansiyelinize ve bütçenize en uygun üniversite ve yüksek lisans programının belirlenmesinde ELT size profesyonel akademik danışmanlık hizmeti sunuyor. ELT ile en doğru kararı verecek ve süreçlerinizin mükemmel biçimde takip edilip yönetildiğinden emin olabileceksiniz.

Yüksek lisans öncesi hazırlık eğitimi almanız gerekiyor diye üzülmeyin. ELT size "şartlı kabul" garantisi ile hazırlık eğitimi alma olanağı sunuyor.

ELT'nin sunduğu şartlı kabul avantajı ile, önce arzu ettiğiniz üniversite ve bölüme başvurunuz yapılacak, bu üniversiteden adınıza şartlı kabul alınacak. Şartlı kabul belgesi gerekli İngilizce düzeyine geldiğinizde Amerikada yüksek lisans eğitiminize başlayabileceğinizi belgeler. Böylece İngilizce eğitiminize üniversite garantisi ile başlayabileceksiniz.

ELT size Amerika'da üniversite bursu almanızda profesyonel destek sağlıyor.

Amerika'da yerleştirildiğiniz üniversitenin sağladığı bursları takip etmek, uygun zamanda uygun biçimde başvuru yapmak size büyük avantajlar sağlayacaktır. Üniversiteye kabul edildikten sonra değişik başlıklarda burs başvurunuz ELT yönetiminde yapılıyor. ELT'nin bu ayrıcalıklı hizmeti ile üniversite maliyetlerinizi %50'ye varan oranlarda azaltmanız mümkün!

Amerika Üniversiteleri

Üniversite Şehir Açıklama
Manhattan Institute of Management New York Yurtdışında hem okuyup hem de staj yapmak istiyorsanız Manhattan Institute of Management tam size göre.
amerikada yüksek lisans
amerikada yüksek lisans