GENEL BİLGİLER

1977 yılında kurulan ILAC dil okulu Kanada da dil eğitimi denildiğinde ilk akla gelen okullardan biridir. Vancouver’ da üç ve Toronto’da üç olmak üzere toplamda 6 tane kampüsü bulunan ILAC, Kanada’ya özgü bir dil okuludur. Her yıl 75 farklı ülkeden 14.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. ILAC Kanada dil okulları, referans ile en fazla öğrenci kabul eden dil okullarından bir tanesidir. Okulun tamamı Kanada’lılara aittir ve onlar tarafından işletilir. Tüm kampüslerinde modern bir atmosfer mevcuttur.
ILAC dil okulu Kanada eğitim endüstrisindeki okulları denetlemek üzere atanan organlar tarafından akredite edilmiştir.
70’in üzerinde okulla akreditasyonu bulunan ve öğrenci memnuniyetinin en fazla olduğu ILAC dil okulu Kanada’nın en başarılı dil okullarındandır. Aynı zamanda ise en fazla ödüle sahip olan ILAC, okullarında Türk öğrenciler için rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Eğitim kalitesinin yanı sıra, öğrenci servisindeki ekip 40’ın üzerinde dil bilmektedir. Bu da öğrencilere dil eğitimi alırken en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. ILAC öğretmenlerinin hepsi TESOL eğitimli ve üniversite mezunudur.
70’in üzerinde modern derslikleri, dinlenme odaları bulunan ILAC Vancouver aynı zamanda ETS Ruhsatlı TOEFL IBT Merkezidir. Okulun konumu kafe, restoran ve ulaşım araçlarına ise oldukça yakındır.

FİYAT TABLOSU

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen adayların ilk tercihlerinden biri olan Kanada, muhteşem doğası, sıcak insanları ve eğitime verdiği önemle her yıl yurtdışından onbinlerce uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır. Yine Kanada dolarının Amerikan Doları, Euro ve İngiliz Sterlinine nazaran daha düşük değerde olması, Kanada’daki dil okullarını Türk öğrenciler için daha cazip hale getirmektedir.

ILAC Vancouver dil okulu, Kanada’da dil eğitimi almak için en çok tercih edilen okullardan biri olmasının dışında yılın farklı dönemlerinde %30’lara varan indirimlerin dışında black friday gibi farklı kampanyalar düzenlemekte, ILAC’ta eğitim almak isteyen öğrencilere avantajlı seçenekler sunmaktadır. 

Aşağıda ILAC Vancouver dil okulunun eğitim, konaklama ve diğer ücretlerini sizin için hazırladığımız tablodan inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştiren Cambridge Communicative Methodu ile uygulanan programdır. Öğrenciler en az 2 hafta kayıt yaptırır ve bir seviye en az 4 hafta sürmektedir.

Cambridge English

İleri düzey öğrenciler için genel İngilizce programıdır. Program öğrencileri uluslararası sınavlara hazırlar.

İş İngilizcesi

Profesyoneller için sunulan bu program iş dünyasında öğrencilerin kariyer odaklı dil becerilerini geliştirmek ve etkili iletişim kurmalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

TOEFL- IELTS Hazırlık

TOEFL ve IELTS sınavlarına girmek isteyen ve gerekli puanı almak isteyen öğrencilere gerekli dil becerilerini ve akademik alt yapılarını güçlendirmeleri için sunulan bir programdır.

Üniversite Hazırlık Programı

Üniversite ve Yüksek Lisans eğitimlerini Kanada’da almak isteyen öğrencileri akademik olarak hazırlayan bir programdır.

Yaz Programları

16-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenmiş program haftada 20 ders İngilizce eğitim, konaklama, hava alanı karşılama, yemek ve aktiviteler sunan 2-3 veya 4 haftalık programlardır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Vancouver’da öğrenci olmak, eğitim süreniz boyunca size yapacak birçok aktiviteyi de beraberinde getirmektedir. Şehirde olduğunuz süre boyunca kış sporları, müze ziyaretleri, dünyaca ünlü film festivallerine katılmak ve birbirinden eşsiz manzaraları görmek gibi sayısız aktivite imkânı sağlamaktadır.
Vancouver ILAC, birbirinden güzel ve eğlenceli olan tüm bu mekânlara öğrencilerinin katılımını sağlamak için haftalık ve günlük olarak aktivite planı hazırlamaktadır. Arzu ettiğiniz aktiviteye katılım için isminizi yazdırmanız yeterli. Sınıf arkadaşlarınız ile veya okulda ki diğer öğrenciler ile bu etkinliklere katılımın sağlanmasındaki en büyük fayda dili rahat ve eğlenceli bir ortamda kullanarak öğrenmeniz olacaktır. Aldığınız eğitimi kalıcı hale getirmek, o dili ne kadar kullandığınıza bağladır.

Bu yüzden ELT ailesi olarak tavsiyemiz, yaş gruplarına ve ders planlarınıza göre düzenlenen bu aktiviteleri kaçırmamanız olacaktır.
Dünyaca ünlü okyanusun kenarında bulunan Stanley Park’ta gezebilir veya Granville Ada’sına gidebilirsiniz. Mevsimine göre değişen aktiviteler sizi her zaman meşgul tutacaktır.

KONAKLAMA

ILAC Vancouver’da dil eğitimi almayı tercih eden öğrenciler için konaklama seçeneklerinin başında Aile Yanı, Yurt Konaklama veya Öğrenci Evleri gelmektedir.

Aile yanı konaklama hem daha ekonomik olmasından hem de ülkenin kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunduğu için öğrenciler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Okul aynı zamanda konforlu, modern ve yakın konumdaki yurt konaklamaları ile öğrencilerin memnuniyetleri kazanmıştır.

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra kişiye özel ve konforlu olan konaklama çeşidi ise öğrenci evleri dir. Fakat bu seçenek diğerlerine göre biraz daha maliyetlidir.

VANCOUVER ŞEHRİ

Dünyanın en yaşanılabilir şehri olan Vancouver samimi, güvenilir ve dikkat çekici bir sahil şehridir. Kanada’nın British Colombia eyaletinde bulunan Vancouver ülkenin en büyük üçüncü şehridir. Yaşanılacak en iyi şehirler arasında yer alan Vancouver eşsiz güzellikleri ile kendine hayran bıraktıran bir yapıya sahiptir. Şehrin nüfusu ise 2.600.000 dir. Doğu tarafı, batı tarafı ve şehir merkezi olarak üçe ayrılan şehirde, finans, alışveriş, eğlence ve gezi gibi özelliklerin bir arada toplandığı yerdir.
Okyanus ve dağlar ile çevrili olan şehir muhteşem manzaraları ile isim yapmıştır. Vancouver da öğrenci olmak birbirinden güzel bu eşsiz manzaraları gezmek için bir fırsattır. Kanada’nın en iyi iklimine sahip olan Vancouver, kışın ortalama 5-10 C, yazın ise 23 C de seyretmektedir.
Şehir merkezine 35 dakika uzaklıkta olan 2 tane kayak merkezine sahip olan şehir, Kuzey Amerika’nın en popüler kayak merkezi Whistler ile tanınır. Eğitimin süreniz boyunca mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA