GENEL BİLGİLER

1955 yılında kurulan St Giles Dil Okulu, her yıl 10.000 den fazla öğrencisinin dil eğitimi hedeflerinde istedikleri yere ulaşmalarını sağlamaktadır.
İnsanların İngilizceyi öğrenmelerinin çeşitli sebepleri vardır. Kariyer, seyahat veya akademik sınavlara hazırlık. St Giles 65 yıllık eğitim deneyimi ile her yaştan ve seviyeden öğrencisine, ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış eğitim programlarını sunmaya devam etmektedir. En yeni kaynakları sunan modern eğitim merkezleri ile İngiltere, Amerika ve Kanada da merkezleri bulunan okulun İngiltere Brighton da ki okulu şehirdeki en büyük dil okuludur. Bu ülkeler ile toplam 7 merkezde öğrencilerine hizmet vermektedir.
Kraliçe ödülleri her yıl başbakanın tavsiyesi üzerine kraliçe tarafından ilan edilir ve kendi alanında her yıl en iyisi olan şirketler tanınır. St Giles ise 6 yıl üst üste en iyi şirketler arasında yer aldı. Aynı zamanda İngiltere’de British Council, Amerika’da CEA, Kanada da ise Languages Canada tarafından okullara denetim yapılmaktadır.

Oldukça yardımsever bir misyona sahip olan ST Giles, öğrencilerinden isteğe bağlı olarak 1 GBP, 1 USD veya 1 CAD talep ederek Kalp Çocuk Evi, Kanser araştırma kurumlarına bağışlarda bulunmaktadır.
St Giles Vancouver şehrin tam merkezinde tüm alışveriş ve eğlence yerlerine yürüme mesafesindedir. Toplam 170 öğrenci kapasiteli, 17 sınıfı bulunan okul oldukça modern görünümü ile şehir merkezinde eğitim vermektedir.

ST GILES VANCOUVER DİL OKULU FİYATLARI

Yıl boyu her merkez için farklı kampanyalar düzenleyen okulun fiyatlarını ELT yurtdışı eğitim aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Okulun 2020 fiyat listesini sizin için hazırladığımız aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

16 yaş ve üzeri öğrencilerin haftada 16 veya 23 saat eğitim aldıkları her seviyeden öğrenci için tasarlanmış bir programdır. Öğrencilerin günlük durumlarda daha etkili ve güvenli iletişim kurmalarına yönelik oluşturulmuştur.
Yeni Başlayanlar için İngilizce, 16 yaş ve üzeri öğrencilerin haftada 20 veya 28 saat eğitim aldıkları 2,3 veya 4 haftalık programdır. En fazla 8 kişilik sınıflarda bulunan öğrenciler hedeflerine en kısa sürede ulaşmaktadırlar. Öğrencilerin temel dil becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmış bir programdır.

IELTS Sınav Hazırlık

Hazırlık 16 yaş ve üzeri öğrencilerin en fazla 12 kişilik sınıflarda haftalık 20 saat eğitim aldıkları 4 haftalık programlardır. Öğrencilerin akademik dil becerilerini geliştirmeye yönelik bir programdır.

Platinum İngilizce

21 yaş ve üzeri öğrencilerin en fazla 5 kişilik sınıflarda haftalık 12 veya 29 saat eğitim aldıkları bir programdır. Yöneticiler, profesyoneller veya yetişkin öğrenciler için kısa sürede dil becerilerini geliştirmeleri üzerine tasarlanmış bir programdır.
İş İngilizcesi; 16 yaş ve üzeri öğrencilerin en fazla 9 kişilik sınıflarda haftalık 24 saat eğitim aldıkları bir programdır. Öğrencilerin temel iş becerilerini geliştirmeye yönelik düzenlenmiştir.

Üniversite Hazırlık Programı

16 yaş ve üzeri öğrencilerin hafta da 24 saat eğitim aldıkları 4 veya 12 haftalık programlardır. Öğrencilere Kanada’daki üniversite programlarında başarılı olmaları için tasarlanmış bir programdır.
Platin Kombinasyon Kursu; Yetişkinler ve profesyonellerin yeteneklerini hızlı bir şekilde geliştirmeyi hedefleyen bir programdır. Programın hedefi ise öğrencilerine yazılı iletişim, sunum yapabilme, iş dilinde akıcılık ve konferans görüşmeleri alanlarında gerekli beceriyi kazandırmaktır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Vancouver da dil eğitimi almayı tercih eden öğrenciler St Giles ile sayısız keyifli aktivite yapma şansı bulmaktadır. Aktivite koordinatörleri tarafından öğrencilerin ders programlarına göre düzenlenen etkinliklere katılım oldukça fazladır. Yeni insanlarla tanışmak ve bu arkadaşlıkların hayat boyu devam etmesi programınızın bitiminde birçok hatırayı da yanınızda götürmenizi sağlayacaktır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aldığınız eğitimin kalitesi ve içeriği kadar konaklamadaki çeşitlilik ve konforunuz da önemli. Vancouver da dil eğitimi alan öğrencileri için St Giles, konaklama da oldukça uygun imkânlar sağlamaktadır. Öğrencilerin memnuniyeti ve güvende olmaları için okul tüm konaklama birimlerini düzenli olarak kontrol etmektedir.
Okulda sunulan konaklama seçenekleri ise aile yanı konaklama, özel evler, superior aile yanı, öğrenci yurtları ve oteller şeklindedir. İngilizce konuşan aile bireyleri ile tek kişilik veya ortak oda konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. İngilizceyi doğal ortamda deneyimlemek istiyorsanız aile yanı seçeneği en güzel tercih olacaktır. Özel ev seçeneği ise aynı adreste kalan 4 den fazla öğrenci için sunulan aile yanı konaklama seçeneğidir. Superior aile yanı konaklama ise, öğrencilerin konakladıkları evlerin bulunduğu konum ve evin iç dekorasyonunun daha iyi olduğu konaklama seçeneğidir.
Öğrenci yurtları ise merkeze yakın konaklama seçenekleridir. Daha bağımsız bir yaşam tarzı istiyorsanız rahatlıkla seçebilirsiniz.

VANCOUVER ŞEHRİ

Vancouver Kanada’nın kuzeyinde yer alan en büyük üçüncü şehridir. Üç bölgeye ayrılan Vancouver’ın her bölgesi kendisine özgüdür. Birçok farklı etnik grubun içerisinde yaşadığı şehrin nüfusu ise 2.600.000’dir.
Okyanusun kıyısında ve ormanlarla çevrili bir şehir olduğu için hafta sonları yapılacak birçok etkinlik bulunmaktadır. Kış sporları, alışveriş, müze ziyaretleri hafta sonlarınızı değerlendirebileceğiniz birkaç aktivite. Bunun yansıra Vancouver’da dil eğitimi almaya gittiğiniz de mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında; English Bay, Stanley Park, Vancouver Victoria Adası, Science World Museum, Quenn Elizabeth Park gibi mekânlar gelmektedir.

Vancouver’a gitmişken birçok gece kulübünde tüketilen icewine’nı denemelisiniz. Icewine üzümden elde edilen buz ile servis edilen tatlı bir şaraptır. Bu şarabı denemek isterseniz tavsiye edeceğimiz iki önemli adres Five Sails Bar ve Blu Water Cafe’dir.
Dört mevsimi bir arada yaşayabileceğiniz Vancouver da yaz sıcak ve kurak, kış mevsimi ise soğuk ve nispeten yağışlı geçmektedir.
Vancouver da alışveriş deyince ilk akla gelen Granville Adası’dır. Şehirdeki en büyük alışveriş mekânlarının toplandığı tek yer olan ada birçok turist tarafından ilgi çekmektedir. Toplu taşıma araçlarını en rahat şekilde kullanabileceğiniz şehirde otobüs ağı oldukça gelişmiştir.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA