GENEL BİLGİLER

İlk merkezini 1961’de açan ELS Dil Okulu 30’dan fazla merkezi ile kaliteli İngilizce eğitimi sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar 150’den fazla ülkeden 1 milyona yakın öğrenciye eğitim vermiştir. Dil eğitiminin yanı sıra üniversite hazırlık programları ile birçok öğrenci için üniversitelere giriş garantisi vermektedir. 55 yılı aşkın tecrübesi ile ELS kendine ait müfredatını ve kitaplarını geliştirmiştir. Başlangıçtan akademik seviyeye kadar olan 12 aşamalı öğrenim programı sayesinde öğrencilerini üniversite eğitimlerine hazırlamaktadır. Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının sonucuna göre hangi seviyeden başlayacağınız belirlenir.

550’den fazla üniversite anlaşması ile öğrenciler okullara kabul edilmeleri için gereken ELS ileri seviyeyi tamamlayarak yerleşme almaktadırlar. Kampüs olarak İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en büyük ağına sahiptir. Çok çeşitli dil eğitim programları ile her yaştan öğrenciye ihtiyaçlarına yönelik programlar sunmaktadır. Öğrencilerin eğitim süreleri boyunca yaşamlarını kolaylaştırmak ve mutlu olmalarını sağlamak için üniversite kampüslerindeki çoğu ELS merkezi öğrenci yurdu hizmeti sunmaktadır.

ELS Vancouver Dil Okulu, Vancouver’ın kalbinde ünlü Stanley Parkına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerine modern derslikler, bilgisayar laboratuvarları, kütüphane ve geniş bir dinlenme odası sunmaktadır.

ELS VANCOUVER DİL OKULU FİYATLARI

Vancouver, Kanada dil eğitimi denildiğinde ilk akla gelen şehirlerden biridir. Vancouver’da dil eğitimi ve yaşam maliyetleri yüksek gibi görünse de Londra, San Francisco ve New York gibi şehirlere göre her zaman daha uygundur. Vancouver’da dil eğitimi almak isteyen ELT öğrencilerine yıl boyunca devam eden özel indirimler sunan ELS Vancouver Dil Okulu’nun güncel fiyat tablosunu aşağıda görebilirsiniz. ELT öğrencileri için özel olarak hazırlanmış kampanyalar ve programlar için bizimle iletişime geçmeyi ve size en yakın ELT ofisini ziyaret etmeyi unutmayın!

SUNULAN PROGRAMLAR

Yoğun İngilizce

Öğrencilerini hızlı bir şekilde konuşmaya ve üniversiteye hazır hale getirmeye yönelik bir programdır. Her iki haftada bir başlayan program tüm merkezlerde sunulmaktadır. Kapsamlı bir müfredata sahip olan program ihtiyacınız olan akademik iletişimin tüm yönlerini içermektedir.

Yarı Yoğun İngilizce

En yoğun ikinci seçenek olan program üniversiteye hazır olmanızı sağlar. İki haftada bir başlangıç sunan program her biri 50 dakika olan hafta da 20 ders sunmaktadır. Sabahları derslere katılan öğrenciler öğleden sonra yeni arkadaşlarla tanışma ve heyecan verici aktivitelere katılım sağlamaktadırlar. Programın amacı öğrencilerin öğrendikleri dili hem akademik hem de sosyal ortamlarda kullanmalarını sağlamaktır.

Yöneticiler için İngilizce

Yöneticiler için sunulan program başlangıç seviyesinden ileri seviye ye kadar sunulmaktadır. Dersler iş odaklı olup, bu derslerde öğreneceğiniz beceriler doğrudan idari işlerde kullanacağınız durumlar için geçerli olacaktır. Ayrıca yöneticilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirilmiş olan program siz ve ekibinize göre özelleştirilmektedir.

Süper Yoğun İngilizce

Yöneticiler ve profesyoneller için hızlı bir şekilde İngilizce yeterliliklerini geliştirmelerine yönelik özelleştirilen bir programdır. Bire bir olarak sunulan bu programın içeriği tamamen size bağlıdır. Bireysel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize yönelik şekillenmektedir. Hafta da 15 veya 45 ders olarak tasarlanan program 52 haftaya kadar sunulmaktadır.

Tatil İngilizcesi

İngilizce eğitiminizi tatil ile birleştiren bir programdır. Hafta da 15 dersten oluşan program, sabahtan İngilizce dersler öğleden sonra ve akşamları serbest zaman sunmaktadır. İki haftada bir başlangıç sunan program da dört hafta da bir seviye ilerlemektedir.

IELTS Sınav Hazırlık

140’tan fazla ülkede 10.000 en fazla kurumun tanıdığı IELTS Hazırlık programı, dinleme, okumu, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Ön lisans, Lisans veya Doktora derecesine devam etmek isteyen öğrenciler için uygundur.

TOEFL IBT Sınav Hazırlık

Ön Lisans, Lisans veya Yüksek Lisans eğitimlerini yurtdışında almayı düşünen öğrencilerin akademik odaklı İngilizce eğitim programıdır.

VİDEO

KONAKLAMA

ELS Vancouver Dil Okulu, Kanada’da dil okulu için bulunan öğrencilerine üç farklı konaklama imkanı sağlamaktadır. Gördüğünüz eğitimin içeriği ve kalitesi kadar nasıl bir ortamda konakladığınız da önemli.  Aile yanı konaklamayı tercih eden öğrenciler dilerlerse yarım ya da tam pansiyon şeklinde konaklamalarını tercih edebilirler. Hem ülkenin kültürünü daha yakından tanımalarına hem de İngilizceyi daha rahat pratik yapmalarına imkan sağlamaktadır. Diğer seçenekler ise öğrenci yurtları ve otellerdir.

VANCOUVER ŞEHRİ

Vancouver Kanada’nın batısında yer alan, ülkenin en büyük üçüncü şehridir. Üç bölgeye ayrılan Vancouver’ın her bölgesi kendisine özgüdür. Birçok farklı etnik grubun içerisinde yaşadığı şehrin nüfusu ise 2.600.000’dir. Dünyanın en yaşanılabilir şehri olan Vancouver samimi, güvenilir ve dikkat çekici bir sahil şehridir. Okyanusun kıyısında ve ormanlarla çevrili bir şehir olduğu için hafta sonları yapılacak birçok etkinlik bulunmaktadır. Kış sporları, alışveriş, müze ziyaretleri hafta sonlarınızı değerlendirebileceğiniz birkaç aktivite. Bunun yansıra Vancover’a gittiğiniz de mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında; English Bay, Stanley Park, Vancouver Victoria Adası, Science World Museum, Quenn Elizabeth Park gibi mekânlar gelmektedir. Dünyanın her köşesinden gelen insanları ile çok kültürlü bir nüfusu olan şehir Kanada’nın en ılıman iklimine sahiptir. 

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA