GENEL BİLGİLER

1991 yılında kurulan ILSC Dil Okulu‘nun Kanada ve Avustralya da olmak üzere toplam 8 merkezi bulunmaktadır. Kanada’nın en büyük dil okulları arasında bulunan okulun ilk şubesi ise Vancouver şehrinde açılmıştır. Okul hem İngilizce hem de Fransızca dil seçenekleri ile toplamda 130’dan fazla program ile hizmet vermektedir. ILSC Dil Okulu tüm dersleri öğrencilerin yöneleceği alanlara ve kullanım amaçlarına göre şekillendirir. Öğrencilerini seviye belirleme sınavından sonra öğrenmek istedikleri alana uygun programlara yerleştirmektedir. Hangi alanda eğitim aldığınız fark etmeksizin her alanda 4 farklı ders seçeneğiniz bulunmaktadır.

ILSC Dil Okulu 30 yıla yakın tecrübesi, dinamik ve kaliteli eğitim sistemi ile her yıl 100 farklı ülkeden binlerce öğrenciye eğitim sunmaktadır. Ayrıca 2013 ve 2014’te Study Travel tarafından en başarılı zincir okul ödülünü almıştır. ILSC Vancouver şehir merkezinde 4 farklı binada hizmet vermektedir. Toplu taşımaya, marketlere ve restoranlara oldukça yakın konumdadır. Bisiklet kullanımına uygun olan şehirde öğrencilerin çoğu bisikleti tercih etmektedir. İlham verme ve motive etme yetenekleri ile özenle seçilmiş öğretmenlerin hepsi tanınmış dil eğitim sertifikalarının tamamına sahiptirler.

ILSC VANCOUVER DİL OKULU FİYATLARI

Vancouver, dinamik yapısı ve Kanada’nın iş ve finans merkezi olmasından dolayı dil eğitimi için her yıl daha fazla uluslararası öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Kanada’da dil eğitimi düşünen öğrencilerin ilk tercihi, akademik yapısı, güçlü kadrosu ve Kanada’nın en büyük dil okullarından biri olmasından dolayı, ILSC Vancouver olmaktadır. Aşağıdaki tabloda ise sizin için hazırladığımız ILSC Vancouver Dil Okulu fiyatları yer almakta.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur

SUNULAN PROGRAMLAR

İngilizce İletişim Programı

Program kişisel çalışma ihtiyaçlarınıza, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize yönelik, çeşitli dil seviyelerinde sunulan bir programdır. Çeşitli konulara odaklanırken okuma, yazma, konuşma, dinleme, telaffuz ve dil bilginizi de geliştirmenize yardımcı olmaktadır.

İngilizce Özel Ders

Dil öğreniminizi, gereksinimlerinize göre uyarlamış özel veya yarı özel dersler sunan bir programdır. İhtiyaçlarınıza göre esneklik sağlayan program, belirli dil becerilerinize göre tasarlanmıştır.

Özelleştirilmiş Grup Dersleri

En az 10 kişilik öğrenci grupları ile sabahtan eğitim, öğleden sonra ise etkinliklere katılım sağlayacağınız bir programdır.

IELTS Hazırlık Programı

Program sizi IELTS sınavının 4 modülüne de hazırlamak için tasarlanmıştır. Sınıflar, IELTS puanınıza ulaşmanız için, dinleme, okuma, yazma, konuşma becerileri, dil bilgisi ve kelime haznesini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Üniversite Hazırlık Programı

Kanada da üniversite veya yüksek lisans öncesi, akademik odaklı eğitimler sunan bir programdır. Program sonunda ILSC’nin anlaşmalı olduğu üniversite veya kolejlere IELTS ve TOEFL şartı olmadan geçiş yapabilmektesiniz.

30 Yaş ve Üzeri İngilizce Programı

Benzer yaştaki öğrencilerden oluşan sınıflarda, öğrencilerin ilgi alanlarına göre tasarlanmış bir programdır. Sınav hazırlık kursları, telaffuz, topluluk önünde konuşma gibi dersler ise belirlenen müfredata ek olarak sunulan seçmeli derslerdir.

İş İngilizcesi Programı

İş İngilizcesi becerilerinizi geliştirmeye odaklanmış bir programdır. Kişisel çalışma ihtiyaçlarınıza, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize yönelik çeşitli dil seviyelerinde tasarlanan bir programdır.

Tıp İngilizcesi Programı

Tıp uzmanları için sunulan bu program, hastalarla ve diğer tıp uzmanları ile etkili bir şekilde iletişim kurabilmek, gerekli olan tıbbi İngilizce terminolojisi, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Her sertifika 4 hafta sürmektedir. Tamamladığınız her oturum için Tıbbi İngilizce Sertifikası alacaksınız.

Cambridge Hazırlık Programı

Programın amacı, sınavda başarılı olmanız için size pratik, beceri ve sınav tekniklerini vermenin yanı sıra genel İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize ve İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmaya hazır olmanızı sağlamaktadır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Kanada’da dil eğitimi alırken, aldığınız eğitimi pekiştirmenin en iyi yolu sosyalleşmek ve aktivitelere katılım sağlamaktır. ILSC, Vancouver’da dil eğitimi tercih eden öğrencilerine hafta içi ve hafta sonu farklı aktiviteler düzenlemektedir. Mevsime göre değişen aktivitelerde okul sonrası düzenlenen şehir yürüyüşü, futbol, yoga, grup yemekleri gibi programlar yapılmaktadır. Hafta sonları ise şehir dışına çıkıp Kanada’nın diğer güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Okuldaki aktivite koordinatörleri haftalık olarak aktiviteler düzenlemektedir, takvimi takip etmeniz yeterli olacaktır.

KONAKLAMA

ILSC Vancouver Dil Okulu, Kanada’da dil eğitimi almayı düşünen öğrencilerine sunduğu farklı konaklama tipleri ile hizmet vermektedir. Seçeneklerin başında öğrencilerin daha rahat pratik yapmalarını sağlayan Aile Yanı konaklama bulunmaktadır. Daha bağımsız bir konaklama istiyorsanız oteller, eşyalı öğrenci evleri veya hosteller gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

VANCOUVER ŞEHRİ

Kanada’nın güneybatısında yer alan, dağların ve denizlerin arasında yer alan Vancouver 2,5 milyon nüfusa sahip bir şehirdir. Kültürü genellikle tiyatroların, müzelerin, sergilerin ve sanat galerilerinin çok çeşitli olması ile bilinir. Bunları yanı sıra ilginç gösterilere katılıp, büyük alışveriş merkezlerini gezerek birçok aktivite planlayabilirsiniz. Vancouver, ülkedeki en büyük liman şehridir. Bu sayede ihracat ve ithalatın merkezi konumundadır.

Şehir için kazanç sağlayan bir diğer sektör ise film ve televizyon sektörüdür. Dünyanın her köşesinden gelen insanları ile çok kültürlü bir nüfusu olan şehir Kanada’nın en ılıman iklimine sahiptir.
Dünyanın en düzenli şehri olan Vancouver’da ayrıca çeşitli gösteriler, büyük restoranlar, büyük alışveriş merkezleri şehirde bulunduğunuz zaman boyunca sizi oldukça meşgul edecektir. Şehrin büyüklüğü sizi şaşırtmasın, oldukça düzenli olan şehirde kaybolmanız neredeyse imkânsız. Otobüs durakları ise bulunduğu adresin isimlerinden oluşmaktadır. Böylece her an nerede olduğunuzu hatırlatan bir sistem mevcuttur.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA