Yurtdışında Dil Okulları

Yabancı dil konuşulduğu ülkede öğrenilir. Yurtdışında dil eğitimi kendinize yapacağınız en önemli yatırım olacak. Size en uygun çözümler için doğru adrestesiniz.

İngiltere Dil Okulları 

İngiltere'de İngilizce öğrenmeniz için ELT yüzlerce seçenek sunuyor. Londra, Bournemouth, Oxford, Cambridge, Brighton ve diğer lokasyonlardaki okullarımıza gidebilirsiniz.

ingiltere dil okulları

Amerika Dil Okulları 

Amerika'da İngilizce eğitimi almak için ELT doğru adres. 29 eyalet ve 70'den fazla merkez seçeneğimizle size Amerika'nın büyük bölümünde hizmet veriyoruz.

Kanada Dil Okulları 

Kuzey Amerika'nın eşsiz doğası ve Kanada'nın yüksek standartlarında eşsiz bir İngilizce eğitimi fırsatı. Vancouver, Toronto, Montreal en çok tercih edilen merkezlerimiz.

Malta Dil Okulları 

İngilizce eğitimi için Avrupa'nın en populer ülkesi Malta hem ekonomik eğitim hem de Akdeniz'in eşsiz sahillerinin tadını çıkartın. ELT Malta'da bir çok dil okulu seçeneği sunuyor.

Avustralya ve Yeni Zelanda 

İngilizce öğrenme deneyiminize daha macera dolu bir boyut kazandırmak için Avustralya ve Yeni Zelanda dil okulu seçeneklerini düşünebilirsiniz.

Avrupa ve Dünya Dilleri 

ELT ile Avrupa'nın populer dillerini yerinde öğrenin. İspanya, İtalya, Fransa, Almanya, İsviçre, Rusya, Macaristan ya da Japonya. ELT ile dünya çok küçük !

avrupada dil okulları

Profesyonel danışmanlık

Hangi program, ne kadar süre?

Yurtdışında eğitim hayatnızın en önemli yatırımlarından biri ve bu belki de tek şansınız. Yüzlerce seçenek içinden size, hedeflerinize, yeterliklerinize ve bütçenize en uygun okulun tespit edilmesi ve vize başvuru süreçlerinizin yönetimi profesyonel bir çalışma gerektiriyor.

Devamı yurtdışında dil okulları

Dil eğitiminizin hedeflerinize ve yeterliliklerinize göre doğru planlanması çok önemlidir. Hatalı program ve okul seçimiyle hem zamanınızı hem de paranızı boşa harcayabilirsiniz. Size özel bireysel akademik analiz ve değerlendirme hizmetimizden yararlanın.

Devamı yurtdışında dil eğitimi

2016 Kampanya ve indirimler

Üniversiteye geçiş programları

Dil okulları yılın bazı dönemlerinde indirim ve kampanyalar yapıyorlar. ELT dünyanın dört bir yanındaki dil okulu kampanyalarını sizin için takip ediyor. ELT ile en cazip kampanya ve indirimlerden yararlanacak, en doğru kararı vereceksiniz.

Devamı dil okulu indirim

Dil okuluna gitme amacınız daha sonra yurtdışında üniversite eğitimi almaksa ELT dil eğitiminizi dünyanın birçok ülkesindeki yüzlerce üniversiteye bağlıyor. Dilerseniz üniversitenizi önceden seçebilir, şartlı kabul alarak dil eğitimine başlayabilirsiniz.

Devamı üniversiteye geçiş