MALTA Uzun Dönem İndirimli Kurs Programları

MALTA Uzun Dönem İndirimli Kurs Programları

Akademik yıl veya sömestr programları yurtdışında veya Türkiye’de yabancı dilde üniversite eğitimi almayı planlayan öğrencilerle; İngilizce seviyelerinin iyi bir düzeye gelmesini isteyen herkes için ideal programlardır. Akademik sömestr programları çoğunlukla 20-24 hafta arasında değişirken akademik yıl programlarının süresi 32-36 haftadır.

Bu programlar çoğunlukla yılın belirli tarihlerinde başlar. Program boyunca öğrencilerin genel İngilizce bilgileri yanında ihtiyaçlarına göre iş İngilizcesi, sınav hazırlık programları veya Akademik İngilizce gibi alanlarda da ilerlemesine çalışılır. Programlar aynı zamanda herhangi bir tarihte başlayan dil kurslarına göre %15 – 30 civarında daha ekonomik olduğundan ekonomik paket programlar olarak da adlandırılır.Çok tercih edilen Bu programlara katılmaya karar verdiğinizde hem istediğiniz tarihte yerinizi garantilemek, hem de vize işlemleri nedeniyle gecikme olmaması için, başlangıç tarihinden 2 ay önce başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

SPRACHCAFFE

Süre24 Hafta36 Hafta
Haftalık Ders SaatiStandart 20Standart 20
Toplam Ders SaatiStandart 480 SaatStandart 720 Saat
Ücretler (EUR)Standart: 1800Standart: 7040 (YP Konaklama Dahil)
Başlangıç TarihleriHer PazartesiHer Pazartesi
MerkezlerSt Julian’s & St Paul’s Bay

EC (European Centres)

Süre24 Hafta36 Hafta
Haftalık Ders SaatiStandart 20 & Yoğun 30Standart 20 & Yoğun 30
Toplam Ders SaatiStandart 480 Saat & Yoğun 720 SaatStandart 720 Saat & Yoğun 1080 Saat
Ücretler (EUR)Standart: 2520 & Yoğun: 3240Standart: 3780 & Yoğun: 4860
Başlangıç TarihleriHer PazartesiHer Pazartesi
MerkezSt Julian’s

KAPLAN INTERNATIONAL

Süre20 Hafta32 Hafta
Haftalık Ders SaatiStandart 24 & Yoğun 34Standart 24 & Yoğun 34
Toplam Ders SaatiStandart 480 Saat & Yoğun 680 SaatStandart 768 Saat & Yoğun 1088 Saat
Ücretler (EUR)Standart: 1990 & Yoğun: 2800Standart: 3200 & Yoğun: 4400
Başlangıç TarihleriHer PazartesiHer Pazartesi
MerkezSliema

Dil eğitimi almak için eski bir İngiliz sömürgesi olan Malta’yı tercih edebilirsiniz. Günlük konuşma dilinin İngilizce ve yaşam biçiminin halen İngiliz tarzında olduğu Malta’da dil okulları da İngiltere’deki dil okullarının standartlarındadır.

Dil eğitimini, deniz ve güneşle birleştirebileceğiniz bir alternatif olan Malta, son yıllarda giderek artan bir oranda popüler olmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinden gelen öğrencilerin dil eğitimi için genellikle yaz aylarında tercih ettikleri Malta, vize konusundaki esnek tutumu ve ekonomik ulaşım giderleri nedeni ile Türkiye’deki öğrencilerin de sıklıkla tercih ettikleri yurtdışı eğitim noktaları arasına girmiştir.

Malta’da ki dil okullarının çoğu İngiltere’deki dil okullarının uzantısıdır. Bu nedenle Malta’da dil eğitimi almayı düşünürseniz, alacağınız eğitimin İngiltere’deki dil eğitiminden bir farkı olmayacağından emin olabilirsiniz.

!!! ÖNEMLİ HATIRLATMA !!!

DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR

İşlemlerinizin eksiksiz ve zamanında tamamlanması ve vize başvurunuzun hatasız yapılması için hemen şimdi başvurun!