Sprachcaffe Languages Plus – İtalya

blank

1983 yılından itibaren farklı ülkelerde yurtdışı dil eğitimi sunan Sprachcaffe, İtalyanca dil kursunu Floransa ve Calabria’da sunmaktadır. Floransa, İtalya’nın en eski yerleşim yeri olmakla birlikte Rönesans’ın merkezidir. İtalyanca dil eğitiminizi alırken Floransa şehrinin tarihi dokusu ve sosyal çevresi ile güzel bir program geçirebilirsiniz.

Sprachcaffe Languages, Floransa’nın tarihi merkezinde, Piazza della Repubblica’ya bakan bir Palazzo’da yer almaktadır. Katedral meydanı Duomo kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Sprachcaffe Languages Calabria Dil Okulu, İtalya’nın güney sahillinde yer almaktadır. Güzel tarihi dokusu ile deniz kenarındaki evlere ek olarak İtalya kasabasında kültür ve eğlence sunmaktadır. Sahile 15 dk yürüme mesafesi olan Santa Domenica di Racadi’de yer almaktadır. Okul, bahçesinde ağaçlarla donatılmış bir villada eğitim sunmaktadır. Güzel havalarda dersleri bahçede de yapabiliyorlar.

Sprachcaffe Language’de İtalyanca dil eğitimi almak için 18 yaşında olmanız gerekmektedir. 16-17 yaş grubu öğrenciler için ailelerin izinleri ile programa katılabilmektedirler. Bir ders süresi 45 dakikadır.

Part Time İtalyanca

Başlangıç seviyesindeki öğrenciler hariç, haftada 10 ders İtalyanca dil eğitimi ile haftanın 3-4 günü alacağınız eğitimle geri kalan zamanlarınızda sosyalleşebileceğiniz bir seçenektir. İtalyanca dil eğitimini daha az ders alarak geri kalan zamanda farklı planları olan öğrenciler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Kurslar her pazartesi başlamaktadır.

Genel İtalyanca

Haftada 20 ders İtalyanca dil eğitimi sunmaktadır. Genel İtalyanca dil eğitimi en fazla tercih edilen programlardan biridir. Günde 4 ders eğitimden sonra okulun düzenlemiş olduğu aktivitelere katılma şansı bulabilirsiniz. Dersler yazma, okula ve dinleme üzerine ilerlemektedir. Sınıflar sezona bağlı olarak maksimum 12 kişiliktir. Başlangıç seviyesi de dahil olmak üzere yapılan seviye belirleme testinden sonra öğrencinin seviyesine uygun sınıf belirlenerek İtalyanca dil eğitimine başlanır.

Yoğun İtalyanca

Öğrencilere özel program hazırlanarak uzman kadrosu ile haftada 30 ders İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Daha fazla ders alarak öğrenim sürecinizi azaltabileceğiniz bir kurs olduğu için kısıtlı zamanınız varsa sizler için en uygun kurs türüdür. Sınıflar genellikle 12 kişiliktir. Ders sonrasın okulun aktivite programlarına katılabilirsiniz.

Birebir İtalyanca

Öğrencilerin isteği doğrultusunda öğrenimini kolaylaştırmak adına bu program oluşturulmuştur. İsteğe bağlı olarak 10/20 veya 30 ders yapılabilmektedir. En az bir hafta katılımın şart olduğu bu kursları dilediğiniz süre boyunca alabilirsiniz. Bulunduğunuz İtalyanca seviyenize göre program hazırlanmaktadır.

Konaklamalar

Eğitiminizin ardından konforlu bir gün geçirebilmeniz için konaklamalar öğrencilere göre hazırlanmıştır. Apart konaklama ve Studio daire konaklama sunmaktadır. Konaklamalara ek olarak yarım pansiyon veya tam pansiyon seçebiliyorsunuz.

*Aile yanı konaklama sadece Floransa şubesi sunmaktadır.

Sprachcaffe
Sprachcaffe İtalya
Sprachcaffe İtalya
Sprachcaffe Floransa
Sprachcaffe Floransa
Sprachcaffe Dil Okulu Floransa
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank