Babylon Idiomas

blank

Babylon Idiomas, İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere Arjantin, Costa Rica ve İspanya’da yer alan birbirinden popüler merkezlerdeki dil okullarıyla hizmet vermektedir. İspanya’daki okulları Barcelona, Madrid, Sevilla ve Valencia’da yer almaktadır. Okulun aynı zamanda Buenos Aires ve Costa Rica merkezleri de mevcut.

2008 yılında Language Travel Magazine okuyucuları tarafından en iyi İspanyolca dil okulu seçilen okul aynı zamanda Instituto Cervantes tarafından da onaylıdır. Dil öğretiminde kullandıkları metotlar ise öğrencilerin İspanyolcayı doğal, pratik ve hızlı bir yöntemle öğrenmelerini hedeflemektedir. Okulda 18 yaş ve üzeri öğrencilere dil eğitimi verilirken, öğrencilerin daha hızlı ilerleyebilmeleri ve her öğrenciye daha fazla ilgi göstermek için eğitimler 8 kişilik küçük gruplarda verilmektedir. Okulun bütün eğitim kadrosu ana dili İspanyolca olan üniversitede öğretmenlik eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

Babylon Idiomas‘ın tüm merkezlerinde okulun yaratmış olduğu atmosfer sayesinde diğer öğrencilerle iletişim kurmak ve yeni arkadaşlar edinmek son derece kolaydır. Aynı zamanda öğrenciler 7/24 açık olan öğrenci hizmetlerinden diledikleri zaman destek alabilirler.

Dileyen öğrenciler eğitim aldıkları süre boyunca Idiomas’ın farklı okullarında da eğitim alabilirler, böylece İspanyolca öğrenirken hem İspanya’yı hem de Latin Amerika’yı keşfedebilirsiniz.

Okulda sunulan İspanyolca kursları hakkında

Genel İspanyolca kursu haftada 20 saati kapsayan Genel İspanyolca kursudur. Dileyen öğrenciler bu kurs programına haftada 2 saat daha konuşma dersi ekleyerek daha yoğun bir programa da katılabilirler. Kurslar her Pazartesi başlar ve bir haftadan bir yıla kadar esnek süreler mevcuttur.

Ayrıca DELE hazırlık kursları, İspanyolca öğrenmeyi ve boş zaman aktivitesini birleştiren kurslar gibi diğer İspanyolca programları da sunulmaktadır.

Babylon idiomas İspanya
Babylon idiomas İspanya
Babylon idiomas
Babylon idiomas
Babylon Idiomas
Babylon Idiomas
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank