ELI'dan İngilizce Eğitiminde İndirim Fırsatı

ELI Dil Okulları ile İrlanda’da İngilizce öğrenmek şimdi çok avantajlı. Başkent Dublin’e yarım saatlik mesafede bulunan Drogheda şehrindeki eğitim merkezinde ELT öğrencilerine çok özel bir fırsat sunulmakta.  Üstelik eğitiminiz süresince ÇALIŞMA İZNİ de bulunmakta!

Neden ELI Drogheda?

  • GNIB randevusu ve başvuru işlemleri ELI’dan.
  • İş Yerleştirme ve İş Bulma Desteği ELI’dan.
  • Şehirde Uygun Konaklama Desteği ELI’dan
  • Okuldaki Türk Öğrencisi Oranı %1
  • Dublin’e sadece 30 dakikalık mesafede!

ELT öğrencilerinin yararlanabildiği kampanya ile 3.585 Euro olan 25 Haftalık İngilizce dil eğitimini sadece 2.435 Euro‘ya alacak, bu sayede 1.150 Euro tutarında büyük bir indirimden yararlanacaksınız.

Sadece kısa bir süreliğine sunulan bu eşsiz indirim fırsatını sakın kaçırmayın!

Unutmayın, yabancı dil konuşulduğu ülkede öğrenilir!

⏳ Son Başvuru : 8 Kasım 2021

ELI Schools, uzman kadrosu ile verdiği kaliteli eğitime ek olarak binaları, tesisleri ve imkânları açısından da öğrencilerine güven, huzur ve keyif veren bir dil okuludur. Ayrıca, İrlanda dil okulları eğitim ücretleri açısından birçok ülkeye göre çok daha ekonomiktir.

ELT, yurt dışında İngilizce eğitimi almayı düşünenler için; başvuru, kayıt, konaklama ve diğer konularda tam destek sunmaktadır. English Language Institute bünyesinde yer alan program ve kurslardan sizin için en uygun olanını ELT aracılığıyla belirleyebilir ve kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. Başvuru, konaklama seçimi, vize danışmanlığı gibi tüm hizmetler ELT tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?