STAFFORD HOUSE

STAFFORD HOUSE

STAFFORD HOUSE AMERİKA DİL OKULLARI

Beklentiniz İngilizce eğitimi ya da Amerikan macerası olsun size uygun bir Stafford House merkezi mutlaka bulacağımıza şüpheniz olmasın.

Dünyada 3 ülke ve 8 şehirde eğitim veren Stafford House grubu potansiyelinizi ortaya çıkartmak için elinden geleni yapacaktır. Stafford House kapıdan girdiğiniz andan itibaren sadece İngilizceniz ile ilgilenmez. İlk günden “Büyük Merhaba” adı altındaki karşılaması ile size en kaldığınız bölgeyi tanıtır, şehir oryantasyonu yapar, en yakın doktor ve polis merkezlerinin adresini hem sözlü hem de yazılı olarak iletir. Güler yüzlü öğretmen kadrosu ve ve muhteşem lokasyonları ile son yıllarda Türk öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği Stafford House kampanyaları için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

STAFFORD HOUSE = Mutluluğa ve akademik hedefe açılan kapı!

Sunulan Programlar:

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık
  • Yaz okulları

Bunun yanı sıra kısa dönem Sertifika programları da bulunmaktadır. Amerika’da sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilerin en az upper – intermediate seviyesinde olması gerekir.

STAFFORD HOUSE SAN FRANCISCO

21 geniş sınıf ve 300 kişilik kapasitesi ile hizmet veren merkez Chinatown ve Fisherman’s Wharf gibi popüler yerlere sadece yürüme mesafesindedir. Aralık 2015’te yenilenen San Francisco şubesinde öğrenciler artık daha modern sınıflarda interaktif eğitimler almaktadır. Konaklama olarak aile yanı, paylaşımlı apartman daireleri ya da otel seçenekleri ile Stafford House size geniş bir yelpaze sunar.

ELT Tavsiyesi: Mutlaka deneyimleyin! Golden Gate Köprüsü, Alcatraz Hapisanesi, Cable Car, Fisherman’s Wharf (Istakoz çorbası), Lombard Street

STAFFORD HOUSE CHICAGO

Eski adıyla Intrax olarak bilinen Stafford House Chicago, Amerika’da iş dünyasına yakın olup İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin ilk adreslerinden biri. Toplu ulaşımın da yaygın olması öğrenci hayatını kolaylaştıran etkenlerden.
20 sınıfı ile hizmet veren merkeze en çok Brezilya, Suudi Arabistan, Tayland, Kore ve Avrupa ülkelerinden öğrenci geliyor.

ELT Tavsiyesi: Mutlaka deneyimleyin! The Cloud Gate (Şehrin simgelerinden, fasulyeye benzeyen yapı), Chicago Sanat Enstitüsü, Navy Pier, Millenium Park, Lincoln Park Hayvanat Bahçesi

STAFFORD HOUSE SAN DIEGO

Amerika’nın güneyinde yer alan bu sevimli şehir hem dil öğrenmek isteyen hem de yüksek eğitim almak isteyen öğrencilerin gözdesi. Sahilleri, parkları ve aktif hayatı ile öne çıkan San Diego’da eğitim almak isterseniz ekonomik fiyatları ile Stafford House doğru bir tercih olacaktır.
Konaklama olarak San Diego’da aile yanı konaklama tercihini seçebilir ve Amerikan hayatına karışabilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: San Diego Hayvanat Bahçesi, Balboa Park ve Seaport Village mutlaka görülmesi gereken yerlerden! Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

STAFFORD HOUSE BOSTON

50’den fazla kolej ve üniversiteye ev sahipliği yapan Boston, Amerika’nın eğitim başkenti olarak anılmaktadır. Arkadaş canlısı bu uluslararası ortamda dil eğitiminizi aldıktan sonra üniversite eğitiminizi yine ELT aracılığı ile planlayabilirsiniz. Stafford House Boston 15 sınıf ve 240 öğrenci kapasitesi ile size her zaman kucak açıyor. En uygun konaklama seçenekleri ve kampanyalı fiyatlar için danışmanlarımıza iletişime geçebilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: Harvard Üniversitesi’ni ziyaret etmeden ve Boston Commons’da arkadaşlarınız ile piknik yapmadan Boston’dan ayrılmayın!