Language Studies International

LSI dil okulu, 1965 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 8 farklı ülkede 15 farklı şehirde öğrencilere dil eğitimi vermektedirler. LSI okullarının tamamı uluslararası düzeyde okullardır. Birçok akreditasyon ve üyeliğe sahip olan LSI yüksek öğrenci memnuniyeti rakamları ile ön plana çıkmaktadır. IAPS, BRITISH COUNCIL,TOEFL IBT CENTER, TEF ve EQUALS tarafından akredite edilmişlerdir. Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde eğitim vermektedirler.
LSI okulları ileri teknoloji ürünlerinin kullanıldığı sınıflara sahiptirler. Eğitimcileri, eğitim verdikleri dil üzerinde akademik yeterliliğe sahip eğitimcilerdir. Her öğrenci eşit ilgi ve hizmet hakkına sahiptir. Kayıt anından mezuniyet anına kadar yanınızda bulunacak olan danışmanınız size ihtiyaç duyduğunuz her konu hakkında yardımcı olacaktır.

Auckland, Yeni Zelanda’da yer alan kurs merkezi konaklama merkezlerine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Aynı zamanda öğrencinin şehrin sunduğu fırsatları kolaylıkla değerlendirebileceği merkezi bir konumdadır. Öğrenciler eğitim alırken yaz ve kış sporlarına katılım sağlayarak kendilerini geliştirebilirler. Yeni Zelanda’da alacağınız dil eğitimi süresince mümkün olan en iyi eğitim deneyimine sahip olmanız için çaba sarf edilmektedir.
Öğrenciler, Auckland’da öğrenci dairelerinde, okul yurdunda veya aile yanında konaklama fırsatına sahiptirler. Öğrenci daireleri ve okul yurdu arkadaş edinmek için oldukça uygun ortamlardır. Ancak aile yanında konaklama hem daha güvenli hem de sürekli pratik yapma fırsatı sunan bir ortamdır. Her konaklama seçeneğinin kendine göre koşulları bulunmaktadır. Tek veya çift kişilik konaklama seçenekleri her konaklama seçeneğinde mevcuttur.
Genel Dil Kursları
Bu kurslara katılım yaşı 16’dır. Haftada 20 ders yapılmaktadır. LSI’da dersler 50 dakika sürer. Her sınıf 15 kişiden oluşmaktadır. En çok 50 hafta katılım sağlanabilir.
Yoğun Dil Kursları
Katıldığınız ders sayısına göre çeşitleri vardır. 20, 25 veya 30 ders alınabilmektedir. A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir.
Öğleden Sonra
Haftada 10 ders yapılan bu kurs seçeneği adından anlaşılacağı üzere yalnızca öğleden sonraları yapılmaktadır.
Gençler İçin İngilizce
7 yaşından 17 yaşına kadar öğrencilerin kabul edildiği dil sınıflarında öğrencilerin eğitim gördükleri okula göre saatler düzenlenmektedir. Öğrencilerin kişisel ihtiyaçları ve eksiklikleri belirlenerek ders programı hazırlanır. Mümkün olan en az sayıda öğrenci ile ders yapılır ve hızlı ilerleme sağlanır.
Online Dersler
Online dil eğitiminin öncülerinden olan LSI, genel İngilizce ve iş İngilizcesi derslerini internet ortamında verebilmektedir. Bu derslerde kişilere iletişim yeteneği kazandırılması önceliklidir. İlk ders ücretsizdir. Memnun kaldığınız takdirde derslere devam edebilirsiniz.
Birebir İngilizce
Haftada en az 20 en fazla 50 dersin alınabildiği bu kurslarda her ders 45 dakika sürmektedir. A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar süren bir eğitim programıdır. Kişinin seviyesine ve isteklerine bakılarak ders düzenlenmektedir.
9 Günlük Maraton
Toplamda 82 – 92 ders yapılmaktadır. Kısa sürede dil eğitimi almak isteyenler için uygundur. Her cumartesi yeni bir sınıf derse başlar. Adından da anlaşıldığı üzere 9 gün sürmektedir.
Mesleki İngilizce
23 hafta sürmektedir. Haftada 10 ders yapılır. En az Intermediate seviyesinde olmanız gerekir. Ders ikişer konuya ayrılır. İlk 12 hafta farklı son 12 hafta farklı dersler yapılır. Dış Ticaret, Pazarlama, Reklam, Sosyal Medya, İnsan Kaynakları, İş Hukuku ve Etkili İletişim konularında ders yapılabilmektedir.
Sınavlara Hazırlık
LSI sınavlara hazırlık konusunda dünyanın bir numaralarındandır. Yüksek başarı oranlarına sahip olan okul öğrencilerini; IELTS, TOEFL, TOEIC, GMAT, SAT, DELF, TEF, CCIP, Goethe B1, Goethe B2, DELE sınavlarına hazırlar. Her sınava uygun eğitim metodu ile öğrencilerini başarıya ulaştırır.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank