ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

ESE Dil Okulu, Malta’nın gece hayatının en canlı olduğu bölge olan Paceville’de yer alıyor. ESE için, Malta’nın en modern mimariye sahip okulu diyebiliriz. Sınıfları oldukça geniş ve ferah olan okul binasının içerisinde öğrencilerin birbirleriyle daha rahat konuşup iletişime geçebilmelerini sağlayan kafeteryası ve ortak alanı da mevcut. Aynı zamanda okulun içerisinde kendine ait bir de rezidans bulunuyor.

ESE Malta dil okuluna giden öğrencilerimiz için ilk gün tüm yeni öğrencileri bir araya getiren hoş geldin partisi düzenlenir. Öğrenciler kendilerini yabancı hissetmeye bile zaman bulamadan kısa sürede yeni arkadaşlar edinirler ve ilk gün eğlencenin tadını çıkarırlar.

ESE Malta Dil Okulunda her yaş ve seviye için İngilizce kursları bulunur. Bu kursların ayrı ayrı sınıflandırılması, seviyenize yakın öğrencilerle aynı sınıfta eğitim almanızı sağlar, böylece toplu proje ve aktivitelerde çok daha fazla verim sağlar ve pratik yapma şansını elde edersiniz.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan kurs programları;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları
 • Business English
 • 13-17 yaş Junior yaz kampları
 • 50 yaş üzeri programlar
 • Üniversite hazırlık programları

ESE Dil Okulu Fiyatları

Malta’da 2 haftadan 36 haftaya kadar dilediğiniz zaman zarfında dil eğitimi alabilirsiniz. Konaklamanızı dilediğiniz türde ve kişi sayısına göre ayarlayabiliriz. ESE Malta Dil Okulu 12 hafta ve 24 hafta sürecek kurslar için özel paketler düzenlemiştir. Bu paketlerde çift yön uçak biletinizden havaalanı karşılamanıza, dil eğitiminizden konaklamanıza ve ESE hoş geldin paketine kadar her şey düşünülmüştür.

Havaalanı karşılamaları öğrencilerin en tedirgin olduğu noktalardan biridir ancak ESE dil okullarının öğrencilere sunduğu en büyük imkanlardan bir tanesi havaalanı içerisinde ESE ofisinin olmasıdır.

2019 Özel Paketler – ESE Dil Okulu Fiyatları

12 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları (Uçak Bileti Hediyeli)

24 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları (Uçak Bileti Hediyeli)

Malta ESE Dil Okulundan Görüntüler

ESE Malta Dil Okulu Malta’nın en güzel bölgesinde çok modern, geniş ve ferah bir binada eğitim vermektedir.

Okulun yakın çevresinde alışveriş yapılabilecek süpermarketler, yemek yiyebileceğiniz restoranlar ve aynı zamanda hem vakit geçirebileceğiz hem de sosyalleşebileceğiniz kafeler bulunmaktadır. ESE dil okullarına yürüme mesafesinde bulunan alışveriş merkezi olması da birçok ihtiyacınıza kolaylıkla ulaşma şansı vermektedir. Alışveriş merkezi içinde ve yakınında fastfood restoranları, giyim ve teknoloji mağazaları ve hediyelik eşya dükkanları yer almaktadır.

ESE dil okulu binası denize 800 metre uzaklıktadır ve yürüme mesafesindedir. Denize girmek isteyen öğrenciler için halka açık bir plaj vardır. Ayrıca ESE dil okulu öğrencilerine ait özel bir plaj daha vardır. Yaz aylarında eğitimine başlayan öğrencilerimize plaja giriş kartı sunularak okul sonrası deniz ve güneşin tadını çıkarmaları sağlanır.

Malta'da İngilizceMalta dil okullarıMaltada dil okulları
ESE Dil OkuluMalta ESEESE Dil Okulu Malta
ESE Dil OkullarıMalta ESE Dil OkuluESE Dil Okulu Malta

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Malta’da dil okulları arasında en iyi seçeneklerden olan ESE Dil Okulunda öğrenci rezidansı, aile yanı konaklama, öğrenci yurdu, apartman dairesi ve Junior öğrencileri için yaz okulu kampı konaklamaları bulunmaktadır. Konaklamalar kendi içinde kategorilere ayrılmış olup Rezidans, Economy, Superior ve Superior Plus olarak sınıflandırılmıştır. Bu sınıflandırma konfor ve fiyat aralığına göre yapılır.

Okulun öğrencilerine üç çeşit konaklama imkanı sunmaktadır;

 • Aile yanı
 • Paylaşımlı apartman daireleri
 • Rezidans konaklaması

Konaklama olarak en fazla tercih edilen seçenek ise ekonomik kategoride yer alan apartman dairesi seçeneğidir. Yeni hizmet vermeye başlayan bu paylaşımlı daireler okulla aynı sokakta yer alıyor, okula yalnızca 1 dakika uzaklıktan olan bu konaklama tipi okulun tam karşısında yer alıyor. Hem okula çok yakın olması hem de yenilenmiş modern bir yapıda olması bu konaklama tipini en çok tercih edilen seçenek haline getirmiştir. Özellikle yaz döneminde yoğun başvuru alan bu konaklamaları tercih etmek isteyen öğrencilerimizin kontenjan sıkıntısı yaşamamak için kayıtlarını erken tarihlerde yapmaları çok önemlidir.

Yine yaz döneminde kısa süreli eğitim programı tercih eden ancak otel tipi konaklama isteyen öğrenciler içinse okula oldukça yakın mesafede yer alan rezidans/otel seçenekleri mevcut.

Junior öğrenciler için ise ESE dil okullarının kendisine ait olan ve şehirden uzakta yer alan Salini Resort isimli otelinde hem eğitim hem konaklama imkanı bulmaktadırlar.

Malta'da konaklamaMalta öğrenci eviMaltada aile yanı konaklama
ESE öğrenci yurduMalta ESE apartmanESE Dil Okulu junior

ESE Dil Okulu Aktiviteleri

Sosyal aktivite ve geziler konusunda da öğrencilere farklı imkanlar sunulan ESE dil okulunda aktivitelere katılım için okulda yer alan ilan panolarını takip etmeniz yeterli. Bu panolarda yer alan aktivitelere katılım sağlamak isteyen öğrenciler yine okulun girişinde bulunan aktivite departmanına ismini yazdırarak diledikleri etkinliğe dahil olabilir. ESE Malta dil okulunda günlük olarak alacağınız dil eğitimlerinin yanı sıra aktivitelere dahil olmanız size bol bol pratik yapma imkanı verecek ve aynı zamanda sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. Malta’da tırmanma, tekne turları, su sporları dahil bir çok aktiviteyi dilerseniz bireysel, dilerseniz okulundüzenlediği etkinliklere katılarak gerçekleştirebilirsiniz.

Malta; 3 adanın birleşiminden oluşan bir ülkedir ve deniz ve kumun dışında eğlenebileceğiniz birçok özellik barındırır. Turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden olan Comino ve Gozo adaları öğrencilerimizin de en çok ziyaret ettiği yerlerdendir. Yine ESE dil okulları denizden hoşlanmayan öğrencileri için su parkı aktiviteleri de düzenlemektedir.

Malta tarihi güzellikleri ile de ön plana çıkan bir ülkedir. Okulun organize ettiği müze gezilerine, Mdina gezisine ya da başkent Valetta turlarına mutlaka katılmalısınız.

Malta'da aktivitelerMalta'de eğlenceMaltada su sporları
Malta'da tırmanmaMalta sosyal etkinliklerESE Dil Okulu aktiviteler