EASTBOURNE’da Dil Eğitimi

EASTBOURNE’da Dil Eğitimi

ELT ile EASTBOURNE’da Dil Eğitimi

İngiltere’nin güneydoğusunda, temizliği ödüllü bir denizin kenarında uzanan 5 millik mavi bayraklı kumsalı ve güzelliği ödüllü muhteşem doğal güzellikleriyle baş döndüren bu sayfiye yerini çok seveceksiniz!

Hareketli gece hayatının, şık restoranların, renkli cafe ve barların yanı sıra doğal güzellikler, muhteşem bitki örtüsü, adrenalin dolu doğa sporları, ve belki biraz da sanat ve tarih peşindeyseniz doğru yerdesiniz. Eastbourne size istediklerinizin hepsini bir arada sunuyor.

Burada roller blade festivalinden hava gösterilerine, canlı müzikten sabah kadar dansa, hayvanat bahçesinden su parkına, tiyatrodan operaya, sanat müzelerinden kukla gösterilerine kadar birçok eğlenceli alternatifi bulabilirsiniz.

Sahil boyunca paten yapabilir, deniz kenarındaki dükkanlarda alışveriş yapabilir, ya da limandaki café, bar ve restoranlarda vakit geçirebilirsiniz.

Rüzgar sörfü, yamaç paraşütü, kano yaparak, ata veya bisiklete binerek adrenalin dolabilir ya da sadece bir bot gezisi ile yetinip, deniz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir doğa harikası olan Beachy Head’i, sahildeki yunusları, tarihsel dokularıyla eski İngiliz kalelerini, eski taş evleri, üzüm bağlarını, hayvanat bahçelerini, sanat müzelerini ve Sussex’nin egzotik bahçelerini gezerek daha sakin bir zaman geçirme yolunu seçebilirsiniz.

Şehirdeki 5 farklı tiyatro, modern ve klasik sanat müzeleri, kukla müzeleri ve tarih müzeleriyle kültür ve sanat ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, farklı kültürlere tanık olabilirsiniz.

Eastbourne ayrıca içinde barındırdığı 80’in üzerinde restoranla, farklı yemek kültürlerini tanıma imkanı da tanıyor ziyaretçilerine. Burada Belçika mutfağından Türk mezelerine kadar her türlü yemek zevkini tadabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Eastbourne’da alternatifler neredeyse sınırsız. Kesin olan tek şey ise burada canınızın hiç sıkılmayacağı!

Tavsiye Edilen Okul: St.Giles

Güneyde güneşli bir sahil kenti olan Eastbourne’daki St Giles koleji, oldukça güzel bir okuldur. Londra’ya trenle sadece 1 saat uzaklıktadır. Okul, geniş bir bahçeye ve yüzme havuzuna sahiptir ve kumsala 100 metre uzaklıktadır. Eastbourne, alışveriş merkezleri, restaurantları, sinema ve tiyatrolarıyla, spor kulüpleri, golf kursları ve modern bir limanıyla canlı ve hareketli bir kenttir. Uluslararası Bayanlar Tenis Şampiyonları Eastbourne’da yapılmaktadır.

St Giles Eastbourne, İngilizce öğrenmek ve bir İngiliz aile yanında kalmak için mükemmel bir yerdir. Eastbourne’da, haftada 15, 20 veya 28 derslik Genel İngilizce programlarımıza katılabilir, Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarına, Turizm veya Business English kurslarına katılabilir ya da uzun süreli ancak düşük ücretli etkili bir dil eğitim programı olan Akademik Yıl Programımızdan (STUDY YEAR ABROAD) yararlanabilirsiniz. Eğer, İngilizce öğretmeniyseniz, yaz döneminde (Temmuz/Ağustos) açılan Yabancı İngilizce Öğretmenleri için Tazeleme Kurslarımıza katılabilirsiniz. Okulumuzda, diğer okullarımızda olduğu gibi dil laboratuvarları, etüd merkezleri, bilgisayar-internet bağlantıları, kantin ve kafeterya bulunmaktadır. Okulun yüzme havuzu ve geniş bahçesi, sizin rahat ve konforlu bir ortamda eğitim alırken zevkle dil öğrenmenizi sağlar.