BSBI Global MBA Eğitimi

ELT olarak, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere başarı hikayeleri kazandırmaya devam ediyoruz. Öğrencimiz Ecem, ELT İzmir ofisimizden Ece Hanım‘ın uzman danışmanlığı ile kariyer hedefine ulaşmak için önemli bir adım attı. Ecem, Berlin School of Business and Innovation‘da (BSBI) Global MBA eğitimine başladı.

BSBI: Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor

BSBI, modern iş dünyasında başarılı olmak için gereken tüm bilgi ve becerileri kazandıran lisans ve yüksek lisans programları sunuyor. Global MBA programı 18 ay sürmekte.  Girişimcilik, liderlik ve başarıyı merkeze alan programda, sektör ziyaretleri ve staj gibi uygulamalı öğretim teknikleri kullanılıyor. BSBI, öğrencilere sunduğu modern öğrenme ortamı ve geniş öğrenci destek hizmetleri ile eğitimi zenginleştiriyor. Ayrıca, öğretim görevlilerinin yanı sıra ek danışman desteği ve bireysel öğrenci ihtiyaçlarına yönelik özel seanslar sunarak kapsamlı bir öğrenci deneyimi sağlıyor.

BSBI MBA programını başarı ile tamamlayan Türk öğrenciler Almanya’da 18 ay süre ile oturum ve tam zamanlı çalışma iznine sahip olmaktadır.

BSBI Global MBA: Uluslararası Kariyer Basamağı

Ecem’in kabul edildiği Global MBA programı; pazarlama, finans, operasyon ve liderlik gibi temel yönetim konularında sağlam bir altyapı kazandırmayı hedefliyor. Modern öğretim yöntemleri ve derslerle donatılan öğrenciler, iş dünyasında karşılaşabilecekleri zorlukları deneyimleyerek geleceğin liderleri olarak hazırlanıyor.

BSBI Global MBA programı aynı zamanda uluslararası ticari ortamı deneyimleme ve küresel ağ oluşturma fırsatı sunuyor. Bu sayede, yurt dışında kariyer hedefleyen öğrenciler, kendilerini en iyi şekilde geleceğe hazırlıyor.

ELT ile Sınırları Aşın!

Ecem’in başarısı, ELT Yurtdışı Eğitim olarak bizi gururlandırıyor. ELT olarak, Ecem’i bu başarısından dolayı tebrik ediyor, BSBI Global MBA master programında da her şeyin gönlünce olmasını diliyoruz.

Siz de eğitim almak isteğidiniz bölümü, yurt dışında okumak istiyorsanız, ELT İzmir veya diğer şubelerimizle iletişime geçerek, uzman danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

ELT olarak, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere sunduğumuz temel hizmetlerimiz:

Ücretsiz Danışmanlık: Uzman danışmanlarımız, sizin için en uygun eğitim programlarını ve okulları seçmenize yardımcı olur.
Başvuru Süreci Takibi: Tüm başvuru belgelerinizin hazırlanması ve takip edilmesi konusunda size destek sağlarız.
Vize İşlemleri: Vize başvuru sürecinde size rehberlik ve danışmanlık hizmeti veririz.
Konaklama: Yurt dışında kalacak yer bulmanıza yardımcı oluruz.
Uçak Bileti: Uçak bileti ve seyahat planlama konusunda size destek sağlarız.
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı: Yurtdışı eğitim hayatınız boyunca size her türlü konuda destek ve danışmanlık hizmeti veririz.

Eğer yurtdışında üniversite okumak istiyorsanız, size en yakın şubelerimizle iletişime geçerek, uzman danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

☎ İstanbul – Beşiktaş: 0212 236 0 444
☎ İstanbul – Bakırköy: 0212 909 10 33
☎ İstanbul – Kadıköy: 0216 606 32 03
☎ Ankara – Tunalı: 0312 418 84 84
☎ İzmir – Alsancak: 0232 422 01 29
☎ Bursa – Nilüfer: 0224 205 03 83
☎ Antalya – Muratpaşa: 0242 606 18 16
☎ Adana – Seyhan: 0322 911 09 61
☎ Sakarya – Serdivan: 0264 502 02 52
☎ Gaziantep – Şehitkamil: 0342 606 06 01
☎ Muğla – Bodrum: 0252 606 09 16