Ukrayna’da 3 aylık Rusça Kursu (Kış Dönemi)

Ukrayna’da 3 aylık Rusça Kursu (Kış Dönemi)

Ukrayna’nın en turistik sahil şehri Odessa’da, kış aylarında 3 ay süreyle Rusça dil kursu alabilirsiniz. Odessa Politeknik Üniversitesi bünyesinde verilecek eğitim öğrencilerimiz açısından çok uygun ücretli olup süre bakımından minimum bir kur atlama şansı vermektedir.

Başlangıç ve bitiş tarihleri, ücretler ve içerikler gibi detayları aşağıda listemizden inceleyebileceğiniz paket program sonrasında üniversiteden sertifika alma şansını yakalayacak, örgün eğitim alan öğrencilerle üniversite kampüsünde iletişim kurma fırsatını yakalayacaksınız.

KIŞ DÖNEMİ 3 AYLIK KISA SÜRELİ RUSÇA KURSU PROGRAMLARI VE DETAYLARI

  • Grup Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 10.01.2019 – 08.04.2019
  • Toplam Kontenjan Sayısı: 50 Öğrenci
  • Toplam Ders Saati: 240 Saat
  • Üniversite İsmi: Odessa National Polytechnic University / Odessa Politeknik Üniversitesi
  • Sınıflar: 8-10 Kişilik
  • Kuslara katılım için Pasaporta ihtiyaç yoktur, Yeni Kimlik Kartı ile katılım sağlanabilir.
KIŞ DÖNEMİ PAKET PROGRAMA DAHİL OLANLAR
3 Ay 240 Saat Rusça Ders
Gidiş Uçak Bileti (İstanbul veya Ankara Çıkışlı)
Havalimanı Karşılama
Şehir Oryantasyonu
Kullanılabilir Telefon Hattı
3 Ay Danışmanlık Hizmeti
Kursu Başarı ile Tamamlayan Öğrenciye Kurs Sonu Odessa Politeknik Üniversitesinden Sertifika
Okula başvuru ve Kayıt Ücreti
PAKET PROGRAM ÜCRETİ: 1100 USD
Ödeme Şekli: 600 USD Türkiye’de ödenecektir. Geriye kalan rakam ise Ukrayna’da işlemler tamamlandıktan sonra ödenecektir.
Gerekli Belgeler: Herhangi bir belge gerekmemektedir. Ukrayna’ya giriş için yeni kimlik kartları yeterlidir.
Not: Paketin içerisinde dönüş uçak bileti ve konaklama dahil değildir.

Konaklama Detayı

Üniversite yurtları ve özel yurdumuz kış aylarında örgün üniversite eğitimi alan öğrencilerimize tahsis edildiği için kış kursumuzda öğrencilerimizin ilk etapta çok uygun ücretlerle bir hostelde kalmasını sağlıyor, istek ve taleplerine göre tek başlarına, iki kişilik ya da üç dört kişilik evlere yerleştiriyoruz. Tüm konaklama detayları ile Ukrayna’daki ekibimiz birebir ilgilenmektedir.

Konaklama Seçenekleri ve Ücretleri

Başlangıçta konaklama yapılacak hostelin günlük ücreti 6-8 USD civarında olacaktır. Bu süreçte öğrencilerimize talebe göre 2, 3 veya 4 kişilik konaklama seçenekleri ayarlanıp sunulacaktır. 2 kişinin kalabileceği apart konaklamaların fiyatı 250- 350 USD arasında olacaktır. 3-4 kişinin kalabileceği apart veya ev konaklamasının ücreti ise 300-500 USD arasında olacaktır. Ev kiralamaları yapılırken bir kira bedelinin yarısı emlakçı komisyonu olarak emlakçılara ödenmekte olup ayrıca bir kira bedeli de konaklama bitiminde geri ödenmek üzere depozito olarak alınmaktadır. Yani bir kişi için konaklama bedeli ayılık 80 – 160 USD arasında olacaktır.

Son başvuru tarihini kaçırmamak ve kontenjanlardan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, bilgi formunu doldurarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.