NovaMova Language Centers

blank

NovaMova Language Centers – Ukrayna Dil Okulu

2001 Yılında Kiev’de kurulan NovaMova Language Centers, dünya genelinde 4 farklı merkezde Rusça Dil Eğitimi hizmetlerini sürdürmektedir. Şu anda Ukrayna’da Kiev ve Odessa, Gürcistan’da Batum ve Moldova’da Chisinau şehirlerinde şubeleri bulunan NovaMova Language Centers, Ukrayna’da Rusça dil eğitimi almak isteyen öğrencilere farklı seçenekler sunmaktadır.

NovaMova Rusça dil okulları; başlangıçtan ileri seviyeye kadar her türlü ihtiyaca göre özelleştirilmiş programları, teknolojik sınıfları ve farklı milletlerden gelen öğrencileri ile ön plana çıkmaktadır. Sınıflar maksimum 15 kişidir ve her okulda bilgisayarlı çalışma alanları ve kütüphane bulunmaktadır.

Öğrenciler, ders sonrasında, okulun sunduğu opsiyonel gezi ve aktivitelere katılıp, Rusça pratik yapma şansına ve bulundukları ülkenin kültürünü daha yakından öğrenme şansına sahip olurlar.

Konaklama Seçenekleri

Konaklamalarda, aile yanı, yurt ve öğrenci evi gibi seçenekleri olan NovaMova Language Centers‘ta tek kişilik oda, paylaşımlı oda ve kahvaltı dahil gibi dilediğiniz konaklama türünü tercih edebilirsiniz.

Ukrayna, Moldova ve Gürcistan’ın Türkiye’ye vize uygulamamasından dolayı, Ukrayna’da Rusça dil okuluna gitmek isteyen öğrenciler hiçbir prosedür ile uğraşmadan kolayca dil eğitimine başlamaktadır!

Okulda sunulan Rusça dil programları

  • Genel Rusça
  • Yoğun Rusça
  • Bire Bir Özel Ders
  • TOEFL Sınav Hazırlık

Rusça kursları konusunda bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank