Bilgi İste

Delfin English School Dublin

Delfin English School Dublin

Delfin Dil Okulu Dublin

Dublin’de yer alan Delfin School alanında oldukça profesyonel olan bir İngilizce dil okuludur. Kadrosu oldukça genç olan okul eğitim dünyasının merkezinde yer almaktadır. Hem eğlenmeyi hem de öğretmeyi vadeden okul İrlanda’da İngilizce eğitimi almak isteyenlere öğrenci memnuniyetini garanti etmektedir. ACELS tarafından akredite edilen Delfin Dublin her yaştan ve her seviyeden öğrenciye eğitim vermektedir. ACELS’in yanı sıra MEI’ye üye olan okul, iş hayatına profesyoneller de yetiştirmektedir. Okul Bildungsurlaub, IRISH Exporters Association, Cambridge English Language Assessment ve Trinity College ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Dublin’in merkezinde yer alan okul binası O’Connell’in ana caddesinde yer almaktadır. Spire Anıtına yürüme mesafesinde yer alan okul binası Templebar’a yürüyerek 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Okul Trinity College ve St. Stephen parkına yürüyerek ulaşılabilecek kadar merkezidir. Okulun binasında son teknoloji ile donatılan 27 sınıf bulunmaktadır. 16 yaşından büyük herkesi öğrenci olarak bünyesine kabul eden okul oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Okulda bilgisayar laboratuvarı, öğrenci yurdu, çalışma ve etüt sınıfları, kafeler ve sinema odaları yer almaktadır. Öğrencilerin rahat bir eğitim süreci geçirmeleri esastır. Öğrenciler derslerinin sonunda aktivitelere katılarak Dublin ve ülkeyi tanırlar. Sosyal bir program sunmak Delfin School’un önceliğidir. Öğrencilere uygun ders materyalleri ve öğrenme ortamları sağlanarak maksimum fayda sağlanmaktadır. İrlanda dil okulları arasında önemli bir yere sahip olan okul hem eğitim programlarıyla, hem de lokasyon ve sosyal altyapısıyla öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okullarındandır.

Delfin School Dublin Eğitim Seçenekleri

Genel İngilizce Kursu
Haftada 15, 20 veya 25 saat ders yapılan bu kurslarda öğrenciler okuma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştireceklerdir. 16 yaşından büyük herkesin katılacağı bu kurslarda öğrenciler başlangıçta seviye tespit sınavına katılacaklardır. Daha sonra uygun oldukları seviyede ders sınıfına katılım sağlayacaklardır. Gelişmeler ara sınavlar sayesinde takip edilmektedir.

Genel İngilizce 30 Dersi
Haftanın beş günü haftada 30 saat ders yapılan bu kurslarda kısa sürede büyük aşama kaydetmek isteyen öğrencilere ders verilmektedir. İngilizceyi profesyonelce kullanma becerisi bu kurslarda geliştirilmektedir. Başlangıç seviyesinden akademik seviyeye kadar her aşamadan öğrenci kabul edilmektedir.

Mesleki İngilizce Kursları
Profesyonel hayattaki başarılarını arttırmak isteyen, her meslekten kişiye verilen bu derslerde öğrencilere iş hayatında karşılaşabilecekleri durumlar üzerinden eğitim verilmektedir. Öğrenciler iş hayatlarına uygun bir ders programı dahilinde derslere katılım sağlayabileceklerdir. Dileyen öğrencilerin birebir dersler ile başarılarını daha da fazla arttırabilecekleri bu programlar kuşkusuz kariyerinizde önemli bir yere sahip olacaktır.

Yarı Zamanlı İngilizce Kursları
Haftalık programları oldukça yoğun olan bireylere yönelik hazırlanan bu kurslarda öğrenciler haftada 2 veya 3 gün derslere katılabilirler.

Birebir İngilizce Dersleri
Öğrencinin program ve hedeflerine göre değişiklik gösteren bu eğitimlerde gelişme öğrencinin tekelindedir. Başlangıçta yapılacak olan seviye tespit sınavından sonra nelere ihtiyacınız olduğu belirlenir ve dersleriniz başlar. Öğrenciler en az bir saat olmak üzere diledikleri kadar birebir ders alabilirler. Genel İngilizce ve iş İngilizcesi sınıflarına ek olarak da alınabilmektedir. Sınıflarda maksimum 2 öğrenci bulunacaktır.

Delfin School Dublin’de Konaklama

Okula bağlı olan yurtlarda konaklama yapmak oldukça makul görünmektedir, ancak öğrenciler konaklama seçeneği olarak aile yanında konaklamayı tercih ederlerse çok daha fazla rahat edebileceklerdir. Öğrencilere sunulan aile yanı konaklama seçeneği beraberinde sabah ve akşam yemeği seçeneklerini de getirmektedir. Öğrenciler yanlarında konakladıkları aileler ile sürekli iletişim halinde olacakları için sürekli pratik yapma fırsatı bulacaklardır.

Aile yanında konaklama seçeneği aynı zamanda güvenlik ve rahatlık açısından da oldukça pratiktir. Bunun yanı sıra dileyen öğrenciler kendi kiralık dairelerini de tutabilirler. Kendi dairelerinizde konaklamanın yanı sıra bütün gider faturalarınızın yükünün de kendinize ait olacağını hatırlamanızda fayda vardır.