Twin Londra Dil Okulunda alacağı İngilizce eğitiminin ardından Bournemouth Üniversitesinde yüksek lisansa başlayacak olan Dilara’yı İngiltere’ye uğurluyoruz.

Danışmanlığını İzmir ofisimizden Efe Beyin yaptığı Dilara‘ya, ELT ile çıktığı bu eğitim yolculuğunda yürekten başarılar diliyoruz.

Neden Bournemouth Üniversitesi?

Bournemouth University (BU), modern bir Birleşik Krallık üniversitesidir. Okul, tarihi dokusu ve ödüllü plajlarıyla tanınan Bournemouth şehrindedir.

Bournemouth Üniversitesi iki kampüse sahiptir ve her iki kampüste de kütüphaneler, toplantı ve konferans salonları, kafeler, dinlenme salonları, müzik odaları ve SportBU’nun sağlık ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Bournemouth University, ileri görüşlü ve tercih ettikleri alanda başarılı olmak için gerekli bilgi, beceri ve esnekliğe sahip mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bournemouth Üniversitesinin eğitim sistemi, bilim dünyasının ve iş hayatının gereklilikleri sentezlenerek tasarlanmıştır.

Üniversite; öğrencilerinin profesyonel, teknolojik ve bilimsel yönden gelişimlerini tamamlamaları için her türlü ortam ve imkanı sunmaktadır.

Bournemouth Üniversitesi, eğitim kalitesi bakımından Teaching Excellence Framework (TEF) ödülüne ve sürdürülebilirlikte mükemmelliği gösteren en yüksek ödül olan EcoCampus Platinum ödülüne sahiptir.

Hayalinizdeki eğitim birkaç adım ötenizde

Size en yakın ELT ofisine uğrayın, kariyer hedeflerinizi beraber değerlendirelim. Dilerseniz iletişim formumuzu doldurun, danışmanlarımız ücretsiz bilgilendirmede bulunsun.

Sahi, ELT ile seçeneklerinizin farkında mısınız?

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar
akreditasyonlar