ESE Malta Dil Okulu ile Malta’da İngilizce eğitimi alacak öğrencimiz Görkem vizesini aldı. Öğrencimize Malta’da başarılı ve keyifli bir eğitim dönemi dileriz.

Neden Malta Dil Okulları?

İngilizce dil eğitiminin Akdeniz’deki merkezi konumuna gelen Malta, yüksek standartlara sahip, kaliteli dil okulları ile bilinir.

Malta dil okullarının başarısının bir diğer nedeni de, İngilizce eğitiminin derslerle sınırlı kalmamasındır. Malta dil okulları, dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere zengin sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler sunmaktadır. Dil okulları onlarca sosyal etkinlik düzenlemektedir. Üstelik Malta, renkli karnavalların ve festivallerin ülkesidir. Bu nedenle Malta’da sosyalleşmek hiç de zor değil.

Malta’nın çok uluslu ve çok kültürlü doğası, farklı ülkelerden gelen öğrencileri iletişim için ortak bir dil olan İngilizce konuşmaya zorlar. Malta’daki bu renkli yaşam, İngilizcenizi farkında bile olmadan geliştirmenize yardımcı olacak; siz sosyalleştikçe İngilizce hayatınızın bir parçası haline gelecek. Malta dil okullarını seçerseniz, bir partide eğlenirken ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Bu yaz hem eğlenin hem de İngilizce öğrenin

Danışmanlarımızdan Malta dil okulu fiyatları hakkında ücretsiz bilgi almak için tıklayın

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?