Öğrencimiz Ceren, VanWest College ile Vancouver 🍁 Kanada’da Business Management Co-op programında eğitime başlıyor. 🎓

Danışmanlığını, Beşiktaş ofisimizden Can Bey‘in yaptığı Ceren‘e, eğitim ve kariyer hayatında başarılar diliyoruz.👏👏

Neden VanWest College?

VanWest College, Vancouver ve Kelowna’da iki farklı lokasyona sahip özel bir okuldur. VanWest, Kanada hükümeti Eğitim Bakanlığı’nın Private Training Institutions Branch (PTIB) tarafından akredite bir eğitim kurumudur. PTIB tarafından verilen sertifika, VanWest College’ın yüksek kaliteli eğitim, öğretim programları sunduğuna dair bir güvence verir.

Endüstri liderleri tarafından verilen proaktif eğitimler, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmek, iş bilgilerini artırmak ve liderlik becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Öğrenciler, ticari hayatta başarılı olmak için gerekli olan iş ve yönetim becerileri kazanmaktatır. Eğitim sürelerinin yaklaşık %50’sini ücretli staj dönemi oluşturmaktadır. Gerçek öğrenme, gerçek deneyim ve gerçek sonuçlar için VanWest College ilk tercihtir.

Business Management Co-op Programı Nedir?

Business Management (İşletme Yönetimi); öğrencilere, etkili liderlik ve yöneticilik için gerekli olan pratik beceri ve stratejilerin yanı sıra uzmanlık bilgisi sağlayan bir programdır. Öğrenciler, işletmelerin stratejik hedeflerine ulaşma yolunda gerekli olan çok yönlü bir dizi temel beceriyi edinirler. Temel yönetim kavramlarının reel iş dünyadaki uygulamalarına odaklanan öğrenciler; yönetim, pazarlama, muhasebe, iletişim, iş geliştirme, sosyal medya pazarlama ve liderlik gibi konularda yönetim beceri geliştirmektedir.

Business Management Co-op Program Süresi

Program süresi toplamda 18 ay (toplam 72 hafta)’dır. Bu sürenin 8 aylık (72 hafta) bölümünü akademik eğitim, 6 aylık bölümünü ise maaşlı staj-çalışma dönemi oluşturmaktadır.

Kanada sertifika programları hakkında detaylı bilgi edinmek için size en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.