Avrupa’da Eczacılık Okumak

Hayallerinizden Vazgeçmeyin!

Popüler ve prestijli bölümlerden biri olan Eczacılık bölümü için Avrupa’nın önde gelen ve köklü üniversitelerinde öğrenim görebilirsiniz.

Yurtdışında Eczacılık okumak için TIP, Diş Hekimliği ve diğer sağlık bilimleri bölümlerinde olduğu gibi en çok tercih edilen ülkeler Avrupa ülkeleridir. Özellikle Macaristan, Polonya, Çekya ve Ukrayna üniversitelerinde eczacılık eğitimi alabilirsiniz.

Geleceğinizi yurtdışında eğitim alarak şekillendirin, hayallerinizin eğitimine ELT ayrıcalıkları ile erişin.

Hemen Başvur;
https://elt.com.tr/basvuru-app/ap/

Bize ulaşmak için;
İstanbul-Beşiktaş: 0212 236 0 444
📧 istanbul@elt.com.tr

İstanbul-Kadıköy: 0216 330 0 222
📧 kadikoy@elt.com.tr

Ankara-Tunalı: 0312 418 8 484
📧 ankara@elt.com.tr

İzmir-Alsancak: 0232 422 0 129
📧 izmir@elt.com.tr

Bursa-Nilüfer: 0224 205 0 383
📧 bursa@elt.com.tr

Antalya-Muratpaşa: 0242 606 18 16
📧 antalya@elt.com.tr

Adana-Seyhan: 0322 911 09 61
📧 adana@elt.com.tr

Samsun-İlkadım: 0362 606 06 55
📧 samsun@elt.com.tr

Sakarya-Serdivan: 0264 502 0 252
📧 sakarya@elt.com.tr

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank