International House Cape Town

blank

International House Cape Town (IH Cape Town), dünyanın en büyük ve en eski dil okullarından biri olan International House World Organisation’ın bir parçasıdır. 1953 yılında kurulan International House, 50’yi aşkın ülkede 160’ı aşkın yabancı dil ve İngilizce öğrencilerine İngilizce ve Modern diller öğreten küresel bir ağdır. International House okulları 5800’ün üzerinde öğretmen çalıştırıyor, 200.000’den fazla öğrenciyi eğitiyor ve dünyadaki tüm CELTA mezunlarının yaklaşık yarısını eğitiyor.

International House Cape Town, tüm öğrencilere iyi yapılandırılmış bir kurs, enerjik ve eğlenceli bir öğrenme ortamı ve eğitim desteği sunmaktadır. IH Cape Town, Sea Point’in kalbinde elverişli bir merkeze sahiptir ve ziyaretçilere muhteşem turistik mekanları keşfetmek, diğer öğrencilerle sosyalleşmek ve yerel kültürü deneyimlemek için ideal bir konum sunmaktadır. Sea Point, restoranlar, kafeler, köşe kafeler ve butiklerle dolu olması nedeniyle ünlü turistik bölgelerden biri olarak kabul edilir ve ayrıca ünlü Sea Point gezinti yolunda bir gezintinin keyfini çıkarabilirsiniz.

IH Cape Town İngilizce Kursları

IH Cape Town, Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yanında, İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi ve özel amaçlı İngilizce gibi bir çok program sunmaktadır. Buna ek olarak, IH Cape Town aktif bir sosyal programa sahiptir ve çoğu okula yürüme mesafesinde olan çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Standart İngilizce Programları, bağlamsal dersler, öğrencilerin gerçek iletişim için dil yapılarını (dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz) uygulama becerilerini geliştirmelerini ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerini sağlamak için idealdir.

International House’ta yetişkin gruplar 16 yaşından başlar ve sınıflarda en fazla 12 öğrenci bulunur. Yoğun İngilizce programları, öğleden sonra İngilizce dersi ile birlikte sabahları standart İngilizce’den oluşur. Yoğun kurslar, İngilizce konuşulan bir dünyada yaşamınıza hazırlar. İngilizce’de bir dizi günlük durumunuzda etkileşime geçtiğinizde kendinizi daha güvende hissetmeniz için dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştireceksiniz. Ayrıca ilginç konuları tartışmak için de size şans tanıyacaktır. İş İngilizcesi ana müfredatı ise üç ana iş fonksiyonuna odaklanır: Sunumlar, toplantılar ve sosyal değişimler. Ders programı, telefon görüşmesi, resmi ve gayri resmi toplantılar, sunumlar, müzakereler, iş yazımı ve çalışma ortamındaki sosyalleşmenin temel alanlarını kapsamaktadır. Temel ders programına ek olarak, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda kurslar düzenlenir ve İletişim, Yönetim ve Yönetim Stilleri, Finansal Planlama, Kalite Kontrol, Proje Yönetimi, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Müşteri Hizmetleri gibi konuları içerebilir. Kriz Yönetimi, Birleşme ve Devralmalar. Dersler, bir iş bağlamında ilgili dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz yanı sıra beceri uygulamaları (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) üzerine bir odak içerir.

Sınav programları ise, sabahları Standart İngilizce dersleri, öğleden sonra ise sınav hazırlık (IELTS veya TOEFL) dersleri içerir.

International House Güney Afrika
International House Cape Town
IH Cape Town
IH Cape Town
International House
International House Dil Okulu
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank