Bursa Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bursa ofisi, 2000 yılından beri binlerce öğrenciye yurtdışı eğitim hizmeti sunmuş Türkiye’nin en büyük ve prestijli danışmanlık firmalarından ELT markasının bir şubesi olarak 10 Haziran 2017 tarihinde açılmıştır. Açıldığı tarihten itibaren, uzmanlık alanı olan, yurtdışı eğitimi hakkında her yaştan öğrenciye çok kapsamlı hizmet seçenekleri sunarak Bursa’da bu alanda büyük bir üne kavuşmuştur.

Yurtdışı dil eğitimi, profesyonel olarak planlanması gereken bir süreçtir. Bütçenize, akademik planlarınıza, eğitim almak istediğiniz ülke ve şehre göre yüzlerce dil okulundan size en uygun olanını ELT’ye özel %30’lara varan indirimlerle seçebilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesinde yer alan İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca ve diğer farklı bir çok dil eğitiminin konuşulduğu ülkede alınması için öğrencilerimize geniş ve kapsamlı bir destek sunmaktayız.

Öğrencilerimizin, iş hayatı, akademik gelişimleri ve ya özel ilgi alanlarına yönelik olarak yabancı dil eğitimi alması Türkiye’de bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak, kurumsal tecrübemiz ile sabittir ki, ülke içerisindeki eğitim planlaması ve şartları ile öğrencilerimizin bir çoğu genel olarak başarısızlığa uğramaktadır.

Bu nedenle konuşulduğu ülkede yabancı dil eğitimi almak, öğrencilerin öğrenme hızını ve motivasyonunu önemli derece arttırmaktadır. Özgüven ve motivasyon bu noktada en önemli iki dayanak olmaktadır. Yurtdışında kendi ayaklarının üzerinde duran, farklı kültürden gelen öğrencileri ile tanışarak, kaliteli okullarda eğitim alan öğrenciler, kariyerleri için, hayatlarında bir daha elde edemeyecekleri derecede bir eğitim ve tecrübe edinmektedirler.

Öğrencilerimizin belirledikleri isteklerine göre, geniş bilgi birikimi ve kurumsal yapımız ile uygun şartları sunarak, yüksek memnuniyet ve iyi bir eğitim için danışmanlık vermekteyiz. Ofisimizde verdiğimiz dil okulları araştırması, bütçe ayarlaması, vize süreci ve oryantasyonu için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Öğrencilerimiz, olması gerektiği gibi, kendi fikirleri ve istekleri doğrultusunda kariyerlerini planlamak, kendilerini geliştirmek istiyorlar. Bu noktada ELT olarak inancımız “Bilgi olmadan, fikir olamaz” kuralıdır. Bu nedenle gerek İnternet sitemizde, gerek ofiste bulunan profesyonel danışmanlarımız ile öğrencilerimizin eksik bilgilerini tamamlamak, kendi fikirlerini oluşturmasını sağlamak istiyoruz.

Siz de seçeneklerinizin farkına varmak için, uzman danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Telefon ve ya e-posta ile bize ulaşabilir, ofisimizde kahvenizi yudumlarken 20 senedir binlerce öğrencisine hizmet vermiş ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının tecrübelerinden dilediğiniz her konuda yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?