GENEL BİLGİLER

Easy School of Language dil okulları öğrencilerin beklentilerine tam anlamı ile cevap veren ve Malta’da dil eğitimini en başarılı şekilde sunan okullardan biridir. Hem konforlu konaklamaları hem de tam donanımlı sınıfları ile öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Öğretmenler oldukça deneyimlidir. İş İngilizcesinden havacılık İngilizcesine kadar bir çok programı bünyesinde barındırmaktadır.

2004 yılında kurulmuş olan bu okul , Eğitim bakanlığı tarafından onaylıdır. Feltom üyesidir ve akredite bir okuldur. Ana dili İngilizce olmayan öğrencilere profesyonel bir şekilde dil eğitimi vermektedir. Malta adasını deneyimleyen öğrenciler aynı zamanda oldukça kaliteli bir dil eğitimi alacaklardır. Akademik amaçlar için gelen öğrenciler sınav hazırlık kurslarında kendilerini gelecekleri için hazırlayacak ve yetkin öğretmen kadrosu ile hedeflerine kısa sürelerde ulaşacaklardır.

Valletta’nın merkezinde yer alan bu okul Malta’da alınacak dil eğitimini daha da konforlu hale getirmek için harika bir tesis ile hizmet vermektedir. Kısa bir süre önce bina restore edilmiştir. Tamamı interaktif yazı tahtaları ile donatılmış 17 sınıf mevcuttur. Ayrıca tüm sınıflarda klima bulunmaktadır. Öğrencilerin faydalanabileceği ücretsiz wi-fi olanağı okulda bulunmaktadır.

Okul Valetta şehir merkezinde bulunduğu için Malta dil kursuna katılan öğrenciler aynı zamanda başkentin tadını çıkarabilirler. Mağazalar, tarihi yerler ve müzeleri ile ünlü olan bu şehir , öğrencilerin bütçelerine hitap eden restoran ve kafeleri ile de popülerdir.

Sınıfta bulunan öğrenci mevcudu 9 kişidir. Bu demektir ki neredeyse özel ders ortamında öğrenciler dil eğitimi alabileceklerdir. Öğrencilerin boş zamanlarını geçirebilecekleri ve ders tekrarları yapabilecekleri bir çalışma alanı , hava alabilecekleri bir teras ve bilgisayarlarla donatılmış bir oda bulunmaktadır.

FİYAT TABLOSU

Easy School of English dil okulları öğrencilere eğitim ve konaklamayı paket program halinde sunan bir dil okuludur. Malta’da avantajlı maliyetlerle dil eğitimi almak isteyen öğrenciler bu okulu tercih edebilir. Yıl boyunca Türk öğrencilere özel indirimler sunan bu okul , yaz döneminde dahi öğrencilerin bütçesine hitap edebilecek bir okuldur. İster aile yanı , ister paylaşımlı daire paketleri ile öğrenciler kendi konaklamalarını seçebilecek ve Malta’da alacağı dil eğitimini kendine uygun bir hale getirebilecektir. Malta dil okulları promosyonlu fiyat detayları için ELT ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yetişkin İngilizce Kursları

Bu program türü Malta’da dil eğitimi almak isteyen tüm seviyedeki öğrencilere uygun bir programdır. Akademik veya mesleki olarak İngilizce dil eğitimi almak isteyen herkes bu programlardan faydalanabilir. Üstelik ders saatlerini de tamamen öğrenciler seçmektedir. Eğer kısa bir vaktiniz var ve daha çok şeyi kısa sürede öğrenmek istiyorsanız yoğun  programları seçmenize okul olanak tanır. Genel İngilizce , Yoğun İngilizce ve Özel ders destekli programlar ile Malta’da alacağınız dil kursunu yönetmek tamamen öğrencilerin elindedir. Başlangıç seviyesinden tüm seviyelere eğitim alabilirsiniz.

Junior Programlar

11-17 yaş arası eğitim veren bu program Malta’da yaz okulu isteyen tüm öğrencilere açıktır. Haziran-Ağustos ayları arasında dilediğiniz bir zaman dilimi seçerek bu programa katılabilirsiniz. Okulun bu programında her ders 45 dakika sürmektedir. Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi sunulmaktadır. İsteyen öğrenciler aile yanında dileyen öğrenciler ise yurtlarda konaklamaktadır. Mükemmel aktiviteler ve yemekler bu programa dahil olup aynı zamanda muhteşem bir hoş geldin partisi düzenlenmektedir.

İş & Sınav İngilizcesi Kursları

Bu program yeterli düzeyde dil becerileri olan öğrencilerin kişisel dil ihtiyaçları karşılamak ve mesleki konularda kendilerini geliştirebilmeleri için tasarlanmıştır. Sınav hazırlık kursları öğrencileri kurs sonunda isterlerse Malta’da da katılabilecekleri uluslararası geçerliliği olan IELTS, Cambridge sınavlarına hazırlar. Bunların dışında sağlık alanlarında çalışan kişilere özel sağlık İngilizcesi programı da sunmaktadır. İş dünyasına hazırlanmak isteyen kişiler ise İş İngilizcesi kurslarını seçerek ; raporlama, toplantılar, telefon görüşmesi yetileri, resmi yazışmalar ve CV hazırlama üzerine kapsamlı eğitim alacaklardır.

Teacher Training Kursu

Bu program öğretmenlere yönelik bir program olup öğretmenleri uluslararası olarak tam donanımlı bir şekilde hazırlamaya odaklanır. Oldukça profesyonel öğretmenler tarafından bu eğitim verilmektedir. Avrupa’dan ve dünyadan gelen yüzlerce öğrenci her yıl bu eğitimi alıp , eşsiz deneyimlerle okuldan ayrılmaktadır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Easy School of English dil okulu, Malta’da dil okuluna gelen tüm öğrencileri için boş zamanlarını etkili şekilde geçirmeleri adına kapsamlı bir aktivite programı sunmaktadır. Bazı aktiviteler tamamen ücretsiz olup ücretli aktiviteler ise her öğrencinin bütçesine uygun olarak ayarlanmıştır. Malta’nın popüler şehirlerini gezebileceğiniz turlar, tarihi Mdina şehir gezisi, bot partileri, eşsiz Gozo adası gezisi, at binme, tertemiz ve eşsiz sularında yüzebileceğiniz Blue Lagoon adası gezisi, dalış aktiviteleri ve Sicilya turu gibi birçok aktiviteyi bu okulda bulabilirsiniz.

KONAKLAMA

Paylaşımlı Apart

Okulun sunduğu bu konaklama türü ortak mutfaklı ve banyolu paylaşımlı daireler sunmaktadır. Toplu taşımayla öğrenciler bu apartlardan okul rahatlıkla ulaşabilir. Tüm daireler, öğrenci konaklamalarını mümkün olduğunca konforlu hale getirmek tasarlanmıştır.

Studio Apart

Konaklamada daha fazla özel alan tercih eden öğrenciler için okula yakın bir konumda bulunan tek kişilik odalarla stüdyo daireler sunmaktadır. Her dairede yatak, tam donanımlı mutfak, oturma ve yemek alanı ve ayrı bir banyo bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklamalar öğrencilerin Malta’da kendilerini evlerinde hissetmelerine olanak sunmaktadır. ​Tüm aileler kayıtlıdır ve denetlenmektedirler. Başka bir öğrenci ile veya tek kişilik bir odada konaklama yapabilirler. İsteyen öğrenci oda – kahvaltı, isteyen yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak yemek seçeneği satın alabilmektedir. Malta’da dil eğitimi alırken bir aile kültürü de yaşamak isteyen tüm öğrencilere uygun bir konaklama türüdür.

VALETTA ŞEHRİ

Malta’nın başkenti olan Valletta oldukça tarih içeren Malta’nın ve dünyanın en güzel başkentlerinden bir tanesidir. Harika bir açık hava müzesi ile bu tarih kalıntılarına yakından şahitlik edilebilir. Valetta’nın muhteşem bir manzarası , doğal güzellikleri , popüler bir limanı ve Arnavut kaldırımlı sokakları dil eğitimi alan tüm öğrencilere kalan zamanlarını en iyi şekilde geçirme imkanı verecektir.

Valetta birçok kültürel mirasa ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde yapılan gezintilerde mutlaka bir tarihe rastlayacaksınızdır. St. John Katedrali, Ulusal Arkeoloji Müzesi gibi kültürel hazinelerle doludur.

Uluslararası Havai Fişek Festivali , Malta Caz Festivali , Malta müzik festivali gibi çeşitli yıllık etkinlikler bulunmaktadır.

Valetta şehrinde eğitim alan öğrenciler aynı zamanda alışverişin tadını çıkaracak ve bunun için bir çok mağazayı bulacaktır. Hem yeme içme hem de sanat alışverişi yapabileceği gibi aynı zamanda uluslararası butikleri de görebilecektir.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA