GBS MALTA

GBS Malta, eğitim programları iş hayatının çeşitli sektörlerine yönelik ders içerikleri sunan bir okuldur. 2010 yılında finans ve bankacılığa yönelik programlarıyla faaliyete başlayan GBS Malta, günümüzde kendini farklı konularda geliştirmek isteyenler için çok çeşitli alanlarda programlar sunar.

GBS Malta, iş hayatının çeşitli alanlarında kendini geliştirmek isteyenler için kaliteli eğitimle birleşen unutulmaz bir yaşam deneyimi sunar.

Okul, 18-65 yaş arası öğrencilerin 87 farklı ülkeden olması nedeniyle farklılıkları bir araya getirerek insanların sosyal anlamda iletişim ve uyum geliştirmelerini destekler.

GBS, Malta Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından onaylanmış bir kurumdur. Ayrıca, dünyanın en büyük eğitim materyalleri ve hizmet sağlayıcısı olan Pearson ile iş birliği yapmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

GBS Malta, günümüz iş dünyasının en çok arzu edilen ve talep gören alanlarında program seçenekleri sunmaktadır. Bu programları tamamladığınızda teorik anlamda donanımlı olacak ve pratikte profesyonel yaşamınızı desteklediğini göreceksiniz.

GBS Malta; Master in Business Administration (MBA) in Leadership, Master in Marketing and Brand Management, Master in Business and Management, Bachelor (Hons) in Business and Management gibi programlar sunar.

Programlar hakkında ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilir, size en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

ETKİNLİKLER

GBS Malta, eğitim programlarının yanı sıra yıl boyunca web seminerleri, fuarlar, sergiler, gösteriler ve turlar gibi birçok etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinlikler hem sosyal hem de profesyonel olarak gelişmenize, ilgi alanlarınıza uygun etkinliklere katılarak çevrenizi genişletmenize ve dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurarak sosyal çevrenizi genişletmenize olanak tanır.

MALTA’DA YAŞAM

Malta Cumhuriyeti, Orta Akdeniz’de yer alan Sicilya’nın güneyinde bulunan bir adalar ülkesidir. Malta, Gozo ve Comino adalarından oluşmaktadır. Malta, ülkeyi oluşturan üç adadan en büyüğüdür. Başkenti Valetta olan Malta, gelişmiş bir ekonomiye sahip olan Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. Ekonomisinin büyük bir bölümü turizme bağlıdır. Malta, anadili İngilizce bir ülke olmakla birlikte, hem eğitim hem de tatili bir arada yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihidir.

Malta, Akdeniz kültürünü taşıması ve ülkemize olan kısa uçuş mesafesi ile, eğitim almaya giden Türkiyeli öğrencilerin hızlı adapte olmasını sağlar.

Anadili İngilizce olan Malta; uygun fiyatlı okul fiyatları, bize yakın olan Akdeniz kültürü ve kısa mesafesi ile Türkiyeli öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerdendir.

Konumu ve turistik bir ülke olması sebebiyle Malta’da geçireceğiniz süre içerisinde hem anadili İngilizce olan insanlarla iletişim kurup İngilizcenizi geliştirebilir, hem de 7/24 yaşayan bu ülkede farklı ülke ve kültürlerden insanlarla tanışarak hem sosyal çevrenizi genişletebilir hem de bir network oluşturabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ