GENEL BİLGİLER

Yıllardır İngilizce dil eğitimi için fazlaca ilgi gören Malta; hem Akdeniz’de oluşuyla ikliminin Türkiye’ye benzerliği ile hem de bir ada ülkesi olması sebebiyle de yaz aylarını dil okulu ile tatilini birleştirmek isteyenlerin ilgi odağı durumundadır. Ana gelir kaynağı dil okulları olan Malta’da siz de ayrıcalıklı bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız; en popüler ve dil okulları için tercih edilen şehir olan St. Julian’s şehrinde bulunan English Path Malta Dil okullarını tercih edebilirsiniz.  English Path Dil Okulları ekibi alanında uzman profesyoneller ve uzman İngilizce eğitmenlerinden oluşmaktadır. Birleşik Krallık ülkeleri içinde en nitelikli yüksek eğitim kurumlarının da bulunduğu Global Education Group bünyesinde bulunan English Path; çeşitli ülke ve şehirlerde, dil eğitiminiz için bireysel ihtiyacınıza göre çeşitliliğe sahip programlar sunmaktadır.

ENGLISH PATH (EP) MALTA DİL OKULU FİYATLARI

English Path Malta EP Dil Okulu fiyatları; dil seviyenize, alacağınız eğitimin süresine, seçilen tercihinize ve eğitim döneminize bağlı olarak değişiklik gösterir.

Aşağıda okulun sunduğu konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz. 

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur

SUNULAN PROGRAMLAR

General English
SeviyeA1-C1
Yaşen az 18
Ders saatihaftada 20 ders
Süre1-44 hafta
Derslikmax. 15 kişilik sınıflar
General English- Semi Intensive
SeviyeA1-C1
Yaşen az 18+
Ders saatihaftada 25 ders
Süre1-44 hafta
Derslikmax. 15 kişilik sınıflar
General English- Intensive
SeviyeA1-C1
Yaşen az 18
Ders saatihaftada 40 ders
Süre1-44 hafta
Derslikmax. 15 kişilik sınıflar
English for Business
SeviyeB1-C1
Yaşen az 25+
Ders saatihaftada 25 ders
Süre1-20 hafta
Derslikmax. 8 kişilik sınıflar
English for Finance
SeviyeB1+-C1
Yaşen az 25+
Ders saatihaftada 25 ders
Süre1-10 hafta
Derslikmax. 8 kişilik sınıflar
Cambridge Exam Preparation
SeviyeB2-C1
Yaşen az 18+
Ders SaatiHaftada 20 saat
Süre1-20 hafta
Derslikmax. 15 kişilik sınıflar
Global Online English
General English seçeneklerinin online versiyonu

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da dil okulunuz süresince denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, müze, tarihi turistik yerler ile tırmanış, su sporları gibi etkinliklerin de tadını çıkarabilirsiniz. Malta’da edineceğiniz arkadaşlarınızla hem İngilizce pratiğinizi geliştirebilir hem de farklı ülke ve kültürlerden insanlarla tanışma deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca hem dil eğitimi alırken hem de Akdeniz’in keyfini de arkadaşlarınızla sürüp yaz tatili tadında geçen bu sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Binlerce yıllık eski bir tarihe sahip olan ve bu dokunun korunduğu Malta’da; Three Cities, Grand Harbour, Blue Grotto ve St. John’s Cathedral gibi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Malta’da 90 gün kalışınızı tamamladıktan sonra çalışmak için başvuruda bulunabilir, haftalık 20 saat part-time çalışma izniniz ile yaşam masraflarınızın bir kısmını karşılayabilirsiniz. Malta’da çalışma izni öğrencinin talepte bulunmasıyla verilmektedir. Akdeniz ülkesi olan Malta’nın kültüründen iklimine, yemeklerinden insanlarına Türkiye’ye benzerliği, öğrencilerin ülkeye ve sosyal yaşama hızlı adapte olmasını sağlar ve bu adaptasyon dil eğitimlerini de olumlu yönde etkilemektedir.

KONAKLAMA

English Path Dil Okulları ile Malta’da alacağınız dil eğitiminde EP sizlere; aile yanı, otel, paylaşımlı daire ve residence gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklama fiyatları, seçeceğiniz konaklamanın türüne, kaç kişilik olduğuna, yemeğin/kahvaltının dahil olup olmamasına ve sezona göre değişmekte olup haftalık 150€ ile 920€ arasında değişmektedir. Dil Okullarının konaklama seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ST. JULIANS ŞEHRİ

Malta, Orta Akdeniz’de bulunan adalar takımındaki üç büyük iki küçük adadan biridir ve Malta denince akla Malta adası gelir. Malta’nın resmi dilleri Maltaca ve İngilizcedir. Maltaca AB ülkeleri içinde konuşulan tek Sami dilidir. Maltaca, Sicilya ve Mağrip Arapçası ile tarihi olarak benzerlik göstermektedir. Romen dilleri ve İtalyanca gibi dillerden etkilenip batı etkisinde kalan Maltaca günümüzde daha çok belli yaş üzerindeki Maltalılar tarafından konuşulmaktadır. Tarihi Neolitik döneme kadar uzanan adada Romalılardan Fenikelilere ve Kartacalılara birçok topluluk ve medeniyetle etkileşimde bulunmuştur, bu yönüyle de coğrafi konumu itibariyle Anadolu’nun yollarının kesiştiği medeniyetlerle ortaklaştığı söylenebilir. İkinci Dünya Savaşı döneminde ise Britanya hâkimiyeti altında olan Malta ağır bombardıman altında kalmıştır. 1964 yılında Britanya’dan bağımsızlığını ilan etmesine karşın 1979 yılına kadar İngiliz kuvvetleri Malta’daki varlıklarını sürdürmüştür. Malta bir Avrupa ülkesi olsa da bulunduğu konum itibariyle Arap ülkeleriyle ilişkisini iyi tutmaya çalışmış ve Avrupa ile Arap ülkeleri arasında da bir köprü ve birleştirici olmaya çalışmıştır. Küçük bir ada ülkesi olmasına karşın refahın oldukça yüksek olduğu bir AB ülkesi olan Malta en çok dil eğitimi ve yaz turizmi ile tanınmaktadır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA