IELS Malta Dil Okulu

IELS Malta Dil Okulu, 35 yıldır kesintisiz eğitim veren; köklü bir geçmişe sahip, yüksek kalitede eğitim sunan, Malta’nın öncü kurumlarındandır. Malta’nın en büyük okullarından biri olan IELS, modern ve konforlu binasında öğrencilere İngilize dil eğitimi sunmaktadır. IELS Malta, LAL grubunun bir parçası olarak üç kıtayı kapsayan bir dil okulu zincirinin önemli bir bileşenidir.

IELS Malta, uluslararası alanda tanınmış bir dil okulu olup, FELTOM’un kurucu üyesi ve ALTO’nun tam üyesidir. 20’den fazla İngilizce dil eğitimi programı ile geniş bir yelpazede eğitim seçeneği sunan IELS, kaliteli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla ortalama 150 öğretmenle çalışmaktadır.

Her yıl kırktan fazla ülkeden binlercce öğrenci ağırlayan IELS Malta Dil Okulu, Sliema’nın merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca, Gozo Adası’nda da hizmet vererek öğrencilere farklı bir deneyim sunmaktadır. Gozo Adası, sakin ve huzurlu atmosferiyle bilinir. Bu adada dil eğitimi alan öğrenciler, Malta’nın günlük yaşantısından uzaklaşarak hafta sonları alışveriş yapma, eğlenme ve gezme imkanına sahiptir.

IELS Malta Dil Okulu, öğrencilere geniş olanaklar sunmaktadır. Haftada iki kez düzenlenen öğrenci toplantıları, öğrencilerin bir araya gelerek sorularını sormasına ve deneyimlerini paylaşmasına olanak tanır. Okuldaki tüm öğretmenler, CELTA sertifikasına sahip profesyonellerdir. Öğrenciler, 8-12 haftalık dönemlerde gelişimlerine bağlı olarak kur atlayabilirler. Okulun modern sınıfları, akıllı tahtalar ve teknolojik olanaklarla donatılmıştır.

IELS Malta Dil Okulu’nun minimum yaş sınırı 16’dır ve okulda seksenden fazla sınıf bulunmaktadır. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci eğitim almaktadır. Gozo’daki okulda ise minimum yaş sınırı 18’dir, dokuz sınıf bulunmakta ve her sınıfta maksimum 10 öğrenciye yer verilmektedir.

IELS MALTA DİL OKULU FİYATLARI

IELS Malta dil okulları Sliema şehrinde Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilere çok avantajlı paket programlar ile dil eğitimi sunmaktadır. Her öğrenci kendine özel konaklama türünü seçerek bu paketlerden istediğini satın alabilirler. Otel konaklamaları ile ön planda olan bu okulda özel banyolu tek kişilik konaklama seçeneği de sunmaktadır. Aynı zamanda ders kitabı ve havaalanı transferini de hediye etmektedir. Dileyen öğrenciler bu paketlere kahvaltı ve akşam yemeği de ekletebilirler. Malta’da kaliteli ama bütçesine uygun okul arayan herkes IELS dil okullarını tercih edebilir.

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
IELS MALTA (Sliema)
Diğer
Days Inn - TK Oda Studio Oda Farkı 14 56 84 112 168 252
Days Inn - ÇK Oda Studio Oda Farkı 98 392 588 784 1176 1764
Akşam Yemeği Opsiyonu (Days Inn) 308 1232 1848 2464 3696 5544
Kahvaltı Opsiyonu (Days Inn) 98 392 588 784 1176 1764

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları, öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerine eğitim veren bir programdır. Dersler günlük hayata öğrenciyi hazırlar. İletişim becerileri için güven yardımcı olur. Bu Kurslar tüm seviyedeki öğrenciler için uygundur. Malta’da standart dil eğitimi alabilmeniz için oldukça uygun bir programdır.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce programı Malta’da dil eğitimi almak isteyen her seviyeden öğrenciye uygun olup , daha fazla ders sayısı sunarak öğrencileri iyi bir dil eğitimi almalarına yönlendirmektedir. Bu dil kursunun amacı okuma, yazma ,konuşma ve dinleme ağırlıklı odaklanır.Öğrenciler bu dil kursunda daha hızlı ilerleyebileceklerdir.

İş İngilizcesi

Malta’da dil eğitimi almak isteyen ancak zaten belli bir seviyede dili olan öğrencileri iş hayatına hazırlayan bir programdır.İş İngilizcesi dersleri, sunumlar, toplantılar ve müzakereler gibi iş konularını simüle eder, böylece derste anlatılan konuları aynı zamanda uygulamalı olarak alabilirsiniz. Dersler oldukça interaktif ve ilgi çekicidir. Günümüzde devamlı büyüyen ve değişen iş hayatına öğrencileri yetiştirmek için tasarlanmıştır. Cv hazırlama teknikleri ve kapak yazısı oluşturma, etkili bir şekilde mektup ve e-posta yazmak için gerekli olan tüm püf noktaları öğrencilere sunmaktadır. Her ders 45 dakika sürmektedir.

Özel Ders

IELS dil okulları Malta’da dil eğitimi almak isteyen ancak zamanı çok az olan öğrencilere özel ders kursları sunmaktadır. Çok kısa sürede ilerleme kaydetmek isteyen tüm öğrencilere ya da belirli konularda odaklanmak isteyen tüm öğrencilere uygun bir programdır. Malta’da dil kursu almak isteyen öğrenciler IELS dil okullarının bu özel programını tercih edebilirler.

Sınav Hazırlık Kursları

Malta’da sınav hazırlık kursu programlarından en popüler olanlarından bir tanesi IELTS sınav hazırlık programıdır. Bu kurs IELTS sınavına hazırlık için öğrencilere 10 derslik sınav hazırlık ile 20 derslik genel İngilizce programı sunar. IELTS Sınavı üniversiteler için en önemli giriş kriterlerinden biridir.Ayrıca yine oldukça önemli bir sınav olan Cambridge Sınavı için de kapsamlı bir dil eğitimi vermektedir. Malta’da alacağınız bu dil kursu boyunca mevcut bilginizi ve kelime dağarcığınızı genişletebileceksiniz. Öğretmenler ayrıca öğrencilerin gelişimini izleyerek ilerlemelerine yardımcı olacaktır.

40 Yaş Üstü Programlar

Malta’da İngilizce kursları arasında belli bir yaş grubu için düzenlenen özel bir programdır. Bu dil kursu 40 yaş üzeri öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmesi ve aynı yaş grubundaki insanlarla sosyalleşmeleri için tasarlanmıştır. Sınıfta en fazla 6 öğrenci kapasitesi vardır ve haftalık 20 ders eğitim alırlar. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime dağarcığı genişletmek bu programın temel hedeflerinden biridir.

Teacher Training Kursu

Uluslararası kabul görmüş ve akredite olan bu kurs türü öğretmen yetiştirme için odaklanan bir programdır. Öğrencilerin Dünyanın herhangi bir yerinde öğretim işi bulmalarına yardımcı olacaktır.

Çocuklar için Yaz Okulu

Malta’da yaz okulu programları oldukça popüler olup , IELS farklı program seçenekleri ile bunu destekler. Genç öğrencilere yönelik olan İngilizce kursları , gençlerin ve çocukların eğlenirken İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yaz kampları (8-12 yaş ) , aile programları , tatil İngilizcesi (13-17 yaş) gibi alt dalları ile oldukça kapsamlı bir programdır. Ayrıca grup öğrenciler için de kapsamlı hizmet vermektedir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

IELS dil okulu her hafta öğrenciler için eğlenceli aktiviteler ve geziler düzenler. Öğrenciler okulda ilgili yerlere giderek rezervasyon yaptırabilirler.
Bazı aktiviteler ücretsizdir ve bazıları ise uygun ücretlerle sunulmaktadır.İlk gün düzenlenen hoş geldin partisi öğrencilere ücretsiz olarak sunulur.Yeni öğrenciler ile buluşarak çeşitli barlarda eğlenebilirler.
IELS dil okulu ; Valetta gezisi , Malta akvaryumu , Malta 5D tarih gösterimi , Mdina tarihi şehri gezisi , Dans , Plaj aktiviteleri ve çok daha fazlasını dil eğitimi öğrencilerine sunar.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Hotel Konaklaması

Bayview Hotel & Apartments konaklama türü Sliema şehrinde yer alan , mükemmel bir konuma sahip olan bir oteldir. Alışveriş yerleri , kafe, bar ve kayalık plajlarıyla çok ünlü olan Sliema merkezindeki IELS Okulu’na yürüme mesafesindedir.
The Rocca Nettuno Suites konaklama türü ise Okulu’nun hemen yanında yer alır. 40 adet süite sahip bu otel modern ve dört yıldızlıdır. Süitler geniştir ve konforludur. Otelde 24 saat açık resepsiyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca bir televizyon odası ve salon bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

IELS dil okulları öğrenciler için özenle aile yanı konaklaması seçerler ve kendini evinde hissetmek isteyen tüm öğrenciler bu konaklama türünü seçebilirler.Malta’lı ya da ana dili İngilizce olan bu aileler öğrencilere sabah ve akşam yemekli konaklama seçenekleri ile bir oda verirler. Ailenin kültürünü yakından yaşamak ve yöresel yemeklerini tatmak isteyen tüm öğrenciler bu konaklamayı alabilirler.

Rezidans Konaklama

Bu konaklama türünde okul 2 adet otel ile anlaşmalıdır. Day’s Inn Student Residence ve The Howard Student Residence ile başarılı bir konaklama hizmeti vermektedir. Day’s Inn Hotel mutfaklı bir öğrenci residence olup, okula yakın mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır. 3 yıldızlıdır ve okula sadece 7 dakika yürüme mesafesindedir. The Howard ise yine aynı standartlarda ortak mutfaklı özel banyolu otel odası konaklaması sunmaktadır. Odalarda tek kişi ya da paylaşımlı olarak kalabilirsiniz. Okula sadece 15 dakika yürüme mesafesindedir.Bu 2 konaklama seçeneği de Malta’da dil eğitimi aldığınız sırada sizi konforlu bir konaklamaya davet eder.

SLIEMA ŞEHRİ

Sliema Malta’nın en popüler şehirlerinden bir tanesidir. Malta’da dil eğitimi almak isteyen tüm öğrenciler bu bölgedeki okul seçeneklerini seçebilirler. Sliema tam olarak popüler ve lüks bir sahil kasabasıdır. Bölgede mağazalar, restoranlar, barlar ve eğlence yerleri bulunmaktadır. Başkent Valetta’ya toplu taşıma noktası olmakla birlikte , turistler için düzenlenen ada gezileri feribotlarının kalkış noktasıdır. Valetta’ya ulaşım aracı ile ortalama 20 dakikada varış yapılabilir. Popüler gece hayatı bölgesi olan St. Julians’a sadece 15 dakika uzaklıktadır.Dileyen öğrenciler yürüyerek de bu şehre ulaşım sağlayabilir.

Sliema şehri alışveriş merkezi ile de oldukça ön plandadır. Ülkemizde bulunan ünlü markaları bulabileceğiniz çok fazla sayıda mağaza seçeneği hem alışveriş merkezinde hem de popüler caddelerinde bulunmaktadır.Ayrıca yerel yemeklerini tadabileceğiniz birbirinden güzel restoranları bulunmaktadır. Öğrencileri de düşünerek daha uygun maliyetli cafeler de bulunmaktadır. Malta’da dil eğitimi alan öğrencileri için 2-5 Euro arasında yiyecekler sunan sevimli işletmeler de vardır.
Sliema aynı zamanda uzun bir sahil boyunca öğrencilere nefes alma , yaz aylarında giden öğrencilere deniz kum güneş imkanı ve arkadaşları ile sosyalleşebilecekleri çok fazla alan sunar.

ULUSLAR ARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA