Bilgi İste

ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

ESE Dil Okulu, Malta’nın gece hayatının en canlı olduğu bölge olan Paceville’de yer alıyor. ESE için, Malta’nın en modern mimariye sahip okulu diyebiliriz. Sınıfları oldukça geniş ve ferahtır. Okul binasının içerisinde öğrencilerin birbirleriyle daha rahat konuşup iletişime geçebilmelerini sağlayan kafeteryası ve ortak alanı da mevcut. Aynı zamanda okulun içerisinde kendine ait bir de residence bulunuyor. Sosyal aktivite ve geziler konusunda da öğrencilere farklı imkanlar sunuluyor. Gezilere katılım için okulda yer alan ilan panolarını takip etmeniz yeterli.

ESE Malta Dil Okulu

Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ise aile yanı, paylaşımlı apartman daireleri ve residence seçenekleri. Konaklama olarak en fazla tercih edilen seçenek ise Ekonomik kategoride yer alan apartman dairesi seçeneği. Yeni hizmet vermeye başlayan bu paylaşımlı daireler okulla aynı sokakta yer alıyor, okula yalnızca 1 dk. mesafede.

Özellikle yaz döneminde kısa süreli eğitim programı tercih eden ancak otel tipi konaklama isteyen öğrenciler içinse yine okula oldukça yakın mesafede yer alan residence/otel seçenekleri mevcut.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan kurs programları;

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge, Ielts ve Toefl hazırlık kursları
  • 50 yaş üzeri programlar
  • Üniversite hazırlık programları

ESE Dil Okulu Fiyatları

Malta’da dilerseniz 1 haftadan 36 haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Konaklamanızı dilediğiniz türde ve kişi sayısına göre ayarlayabiliriz. ESE Malta Dil Okulu 12 hafta ve 24 hafta sürecek kurslar için özel paketler düzenlemiştir. Bu paketlerde çift yön uçak biletinizden havaalanı karşılamanıza, dil eğitiminizden konaklamanıza ve ESE hoşgeldin paketine kadar her şey düşünülmüştür.

2019 Özel Paketler – ESE Dil Okulu Fiyatları

12 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları (Uçak Bileti Hediyeli)
24 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları (Uçak Bileti Hediyeli)

Malta ESE Dil Okulundan Görüntüler

ESE Malta Dil Okulu Malta’nın en güzel bölgesinde çok modern, geniş ve ferah bir binada eğitim vermektedir.

Malta'da İngilizce Malta dil okulları Maltada dil okulları
ESE Dil Okulu Malta ESE ESE Dil Okulu Malta
ESE Dil Okulları Malta ESE Dil Okulu ESE Dil Okulu Malta

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Malta’da dil okulları arasında en iyi seçeneklerden olan ESE Dil Okulunda öğrenci rezidansı, aile yanı konaklama, öğrenci yurdu, apartman dairesi ve junior öğrencileri için yaz okulu kampı konaklamaları bulnmaktadır.

Malta'da konaklama Malta öğrenci evi Maltada aile yanı konaklama
ESE öğrenci yurdu Malta ESE apartman ESE Dil Okulu junior

ESE Dil Okulu Aktiviteleri

Malta’da tırmanma, tekne turları, su sporları dahil bir çok aktiviteyi dilerseniz bireysel, dilerseniz ESE Malta Dil Okulunun düzenlediği etkinliklere katılarak gerçekleştirebilirsiniz. Malta, deniz ve kumun dışında eğlenebileceğiniz bir çok özellik barındırır.

Malta'da aktiviteler Malta'de eğlence Maltada su sporları
Malta'da tırmanma Malta sosyal etkinlikler ESE Dil Okulu aktiviteler