GENEL BİLGİLER

1948 yılında İngiltere’de kurulan Eurocentres uluslararası bir dil okulu kuruluşudur. Dünyanın birçok yerinde ofisleri ve okulları bulunan okul her yıl binlerce öğrenciyi dünyanın çeşitli bölgelerindeki okullarına kabul ediyor. Yüksek kalitede sunduğu eğitimleri sayesinde dünyanın sayılı okulları arasında bulunmaktadır. 1986 yılından bu yana Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır. Birçok uluslararası akreditasyona sahip olan Eurocentres’ın yabancı dil öğrenimi konusunda ortak ölçütlerin hazırlanmasında payı oldukça büyüktür. Dünya’nın her köşesinden Eurocentres Vancouver Dil Okulu merkezine gelen öğrenciler Kanada’da dil eğitimi alırken Vancouver’da farklı kültürleri de tanıma fırsatı bulmaktadırlar.

Mağazalara, restoranlara ve kafelere oldukça yakın olan Eurocentres Vancouver şubesi şehir merkezindedir ve öğrencilerin toplu taşımayı da kolayca kullanabilecekleri bir konumdadır. 300 kişilik okul kapasitesi, 21 dersliği ve bağımsız çalışma alanları bulunan okul aynı zamanda resmi IELTS sınav merkezidir. Tüm dünyadan dil eğitimi öğrencilerini ağırlayan öğretmen kadrosu müfredatı devamlı güncellemekte ve modernleştirmektedir. Tüm okul ekibi Vancouver’da dil eğitimi almaya gelen tüm öğrencileri ile yakından ilgilenir ve daha iyi hizmet vermek adına tüm geri bildirimleri okul yönetimi ile paylaşır. Eurocenters Vancouver dil okulunda birçok program bulunmaktadır ve her bir program en fazla 15 kişilik sınıflarda sunulmaktadır.

EUROCENTRES VANCOUVER DİL OKULU FİYATLARI

Dil öğreniminde 70 yıllı aşkın deneyime sahip olan Eurocentres Vancouver en yüksek standartlarda hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. Öğrencilerine sunduğu kaliteli dil eğitimini yıl boyu düzenlediği farklı kampanyalar ile özellikle Türk öğrenciler için uygun hale getirmektedir.  Aşağıda Kanada’da dil okulu araştırması yapan öğrenciler hazırladığımız güncel fiyatlarını görebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Temel, Standart ve Yoğun ders olarak sunulan programda hafta da 20-25 ve 30 ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 16 yaş ve üzeri öğrencilere sunulan programın hedefi dil öğrenimini eleştirisel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

Özel ve Online İngilizce

İngilizce eğitiminizin odak noktasına bakılmaksızın, programınıza özel dersler ekleyerek gelişiminizi hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Özel derslerinizi seçmeden, öğrencilerden neye ihtiyaç duyduklarını anlatan ayrıntılı bir analiz istemektedir.

İş İngilizcesi

Bu program İngilizce öğrenimlerine daha belirgin bir şekilde odaklanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Ve programın asıl hedefi size iş dünyasında ihtiyacınız olan avantajı sağlamaktır. Sadece İngilizce seviyenizi geliştirmek ile kalmayıp aynı zamanda modern iş dünyası ile ilgili kelime, beceri ve bilgilerinizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Genel İngilizce ve IELTS Hazırlık

Program hem genel İngilizcesini geliştirmek isteyen hem de IELTS sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Paket olarak sunulan program genel İngilizce derslerini sabahtan, IELTS derslerini ise öğleden sonra sunmaktadır.

Cambridge İngilizce Hazırlık

Cambridge Üniversitesi tarafından akredite edilmiş kapsamlı bir İngilizce dil programdır. Eurocentres CAE kursu kapsamlı, yoğun ve zorlayıcıdır. Sınav rehberliğinin yansıra uyguladıkları sınavlar ile kişisel gelişimizi takip edebilirsiniz. Program sınavın tüm bölümlerine odaklanmaktadır. Programınız boyunca sınav tekniklerinin yansıra, kişisel gelişiminiz hakkında geri bildirimler almaktasınız.

TOEFL Hazırlık

TOEFL kursu öğrencileri, dünya çapında 10.000 üniversite ve kurum tarafından tanınan ETS onaylı bir sınav olan TOEFL hazırlar. Sınav İngilizce konuşulan akademik ortamda nasıl performans göstereceğinizi değerlendirmek için tasarlanmıştır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Aldığınız dil eğitimini kalıcı hale getirmek o dili ne kadar kullandığınıza bağlıdır. Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencileri Vancouver şehrinde eğitim süreleri boyunca birçok aktivite beklemektedir. Vancouver gerçek anlamda doğa ile iç iç içe olabileceğiniz bir yer. Şehrin birçok yerinde parklar bulunmaktadır. Vancouver’ın gözdesi olan Stanley Park’a mutlaka gitmelisiniz. Etrafında bulunan hediyelik eşya dükkanları, restoranları ve sahilleri ile her yıl birçok turistin ilgisini çekmektedir. Hafta sonları konaklamalı gezilere ve hafta içi derslerden sonra aktivitelere mutlaka katılmanızı öneriyoruz. Her yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan aktiviteler öğrendiğiniz dili daha kalıcı hale getirmenizi ve güzel arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacaktır.

KONAKLAMA

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerine birçok seçenek sunan Eurocentres Vancouver, konaklama ekipleri ile öğrencilere istedikleri konaklamaları sağlamaktadırlar. Aile Yanı konaklama, her gün rahat bir ortamda dil pratiği yapmanıza yardımcı olurken Kanada kültürünü de yakından tanımanızı sağlamaktadır. Diğer bir seçeneğiniz ise uluslararası öğrenciler ile bir apartman dairesini paylaşarak, ev arkadaşlarınız ile kuracağınız dostlukların keyfine varabilirsiniz.  Kendinize ait bir dairenizin olması size daha özgür bir konaklama sağlayacaktır. Stüdyo daireler genelde yemeksizdir. Fakat içerisinde bulunan mutfak ile kendi yemeğinizi yapabilirsiniz.

VANCOUVER ŞEHRİ

Kanada’nın British Columbia eyaletinde bulunan Vancouver ülkenin en büyük 3. şehridir. Farklı etnik grupların yaşadığı metropol olan Vancouver yaklaşık 3 milyon nüfusa sahiptir. Kanada’nın en ılıman iklimine sahip olan şehre Akdeniz iklimi hâkimdir. Okyanus kıyısında oluşu ve etrafının ormanlar ile çevrili olmasından dolayı harika bir doğaya sahiptir. Ve size birçok doğa sporunu yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Hollywood ve Amerika’dan sonra Kuzey Amerika’nın 3. büyük film merkezi olan Vancouver bu imkânları ile Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilere muhteşem bir ortam sağlamaktadır. Her çeşit lezzeti bir arada bulacağınız Kanada mutfağında çok çeşitli yemek kültürü bulunmaktadır. Özellikle Asya menüsü oldukça tercih edilmektedir. Dünyanın en düzenli şehri olan Vancouver’da kaybolmak neredeyse mümkün değildir. Bu düzenli şehirde dil eğitimi almak her yönden çok keyifli olacaktır. Kanada dil okulları arasında şehir seçmekte zorlanan öğrenciler için Vancouver mükemmel bir seçenektir. 

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA