LSI

LSI

LSI Dil Okulları

LSI Dil okulları 50 yılı aşkın hizmet tecrübesi ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Malta, Yeni Zellanda ve İngiltere gibi birçok ülkede bulunan dil eğitim merkezleriyle İngilizce Dil Eğitiminde önde gelen kuruluşlardandır. Köklü tecrübesini son teknoloji eğitim materyalleriyle donatan LSI Dil Okulları, Kanada’da Toronto ve Vancouver şubeleriyle uzun yıllardır 123 farklı ülkeden binlerce öğrenciye İngilizce öğretmiştir.

LSI CANADA

LSI Dil Okulları Kanada’da Toronto ve Vancover olmak üzere iki farklı bölgedeki dil merkezlerinde eğitim sunar.

Toronto merkezi Rosedale gibi popüler bir bölgede, LSI’a ait bir binada eğitim vermektedir. Metro istasyonu ve alışveriş merkezlerine yakın olan merkezde TOEFL, Cambridge (CAE) ya da ESL gibi birçok özel dil programının eğitimi verilmektedir.

LSI’ın Vancouver’da bulunan diğer şubesi, merkezi bir lokasyonda yer alır ve öğrencilere sosyal açıdan birçok olanak sağlar. İçerisinde bilgisayar labaratuvarı, kütüphane ve dinlenme salonu bulunan merkezde, maksimum 8-15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

LSI Dil Programları

  • Genel ve Yoğun Kurslar (16+ yaş)
  • Genç Öğrenciler Kursu ( 7 -17 yaş)
  • Akademik Kurslar
  • Premimum Kurslar ( Küçük Gruplar)
  • Üniversiteye Hazırlık
  • İş İngilizcesi
LSI Dil Okulu Fiyatları
TORONTO8 HAFTA12 HAFTA20 HAFTA
3.425 CAD6.785 CAD8.105 CAD
VANCOUVER8 HAFTA12 HAFTA20 HAFTA
3.425 CAD6.785 CAD8.105 CAD

LSI Konaklama

LSI Toronto merkezinde eğitim alacak öğrencilerimiz aile yanı konaklama, Öğrenci Rezidansı ( ILLC), Neil Wycikk Resindece ( Yaz Oteli) ve dilerlerse daha uygun maliyetlerde hostel konaklamasını tercih edebilirler.

LSI Vancouver merkezinde eğitim alacak öğrencilerimiz yine aile yanı konaklama, Öğrenci Rezidansı ( UBC Place Vanier Residence) , Suit odalar ya da Uluslararası hostelleri tercih edebilirler.

LSI Dil Okulu Aktiviteleri

Toronto’da hem metropol hayatı yaşayabilir hem de Niagara Şelalesi, Ontario’nun geniş ormanları ve Great Lakes gibi doğal göl alanlarını ziyaret edebilirsiniz.  Vancouver merkezini tercih edecek öğrencilerimizRocky dağları da dahil Kanada’nın muhteşem doğal güzellklerini çok yakında görebilir, Whistler kayak tesisleri gibi birçok spor tesisine uğrayabilirler.