Kaplan International Languages

Kaplan International Languages

KAPLAN ULUSLARARASI DİL OKULLARI – KANADA

Eğitim deneyimleriniz için tercih bakımından en nitelikli dil okullarının başında gelen Kaplan Dil okullarını seçebilir, kendi müfredatı ile bir çok merkezde 2 haftadan 50 haftaya kadar akademik program, dil okulu ve sınav hazırlık programlarına katılabilirsiniz. Eğitim kalitesini ve karışık ülkelerden oluşan çok kültürlü dil programlarına katılabilir. Kaplan Kanada Dil okulları, uluslararası ortamda öğrenim hayatınızı sürdürürken az sayıdaki Türk öğrenci oranı ile multi-kültürel bir ortamda eğitim alabileceğiniz seçkin okullardandır.

Kaplan Kanada

Kaplan dil okullarının şehir tercihleri ülkenin dokusuna hakim olabileceğiniz şekilde belirlenmiştir. Ülkenin en büyüleyici iki şehri Toronto ve Vancouver’da merkezi lokasyonlarda eğitim veren okul, Kanada’da dil eğitimi almak isteyen yabancıların en fazla başvurduğu eğitim merkezlerindendir.

Bu iki büyüleyici şehirde elit konaklama seçenekleri ile kısa yada uzun süreli dil okullarına katılabilir, Kaplan dil okullarının özgün müfredatıyla dilediğiniz şehirde eğitim alabilirsiniz.

Maksimum 15 kişilik sınıflarda 40’tan fazla farklı ülkeden gelen öğrencilerle eğitim veren okulda, interaktif yazı tahtaları, dinlenme ve yemek yeme için öğrenci odaları ve tüm binada ücretsiz wifi internet erişimi mevcuttur.

Kaplan Dil Okulu Programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Tatilde İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • Kariyer Programları
  • Sınav Hazırlık (IELTS,TOEFL,CAMBRIDGE ENGLISH, GRE,GMAT)
KAPLAN TORONTO ve VANCOUVER Dil Okulu Fiyatları
8 HAFTA12 HAFTA20 HAFTA24 HAFTA
4.260CAD6.010 CAD9.800 CAD13.220 CAD

Kaplan International Languages Konaklama Seçenekleri

Dil okulları arasında konaklama konforu bakımından olanakları en iyi okullardan birisi olan Kaplan, size aile yanı öğrenci apartları veya özel tek yurt konaklama seçeneklerini avantajlarla sunar.

Kaplan Toronto dil okulunda aile yanı konaklama tercih edebilir ya da modern stüdyo tipi odaları bulunan Alexandra Hotel’de konaklayabilirsiniz. Vancouver’da eğitim alacak öğrencilerimiz yine aile yanı konaklamanın yanı sıre Viva Towers Apartment’da studio tipi dairelerde tek ya da çift kişilik oda seçeneklerinde konaklayabilirler.

Kaplan International Colleges – Aktiviteler

Ders sonlarında daha kaliteli zamanlar yaratmak için sosyalleşme açısından aktivite danışmanlarında hizmet alabilir haftalık veya aylık programları ile günlerinizi daha fazla eğlence, spor veya kültürel aktivite katabilirsiniz. Farklı milletlerden gelen öğrenciler aynı sınıflarda eğitim alıp aynı konaklamalarda barınma sonucu yabancı dilinizle bol bol pratik yapabilecek, teorik eğitimin dışında yurtdışında dil eğitiminin en büyük avantajı olan konuşarak öğrenmenin tadına varacaksınız.