Scuola Leonardo Da Vinci

Scuola Leonardo Da Vinci, İtalya’nın en kaliteli eğitim veren dil okullarının başında gelmektedir. 1977 yılında Rönesans’ın başkenti Floransa’da kurulmuştur. İtalya Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı olan okul İtalya’nın en popüler şehirleri olan Roma, Milano ve Siena şehirlerinde de dil eğitimi vermektedir.

Scuola Leonardo Da Vinci şubeleri, şehirlerin merkezi noktalarında yer almaktadır. Dil eğitimi aldığınız süre boyunca sosyal çevrede aldığınız eğitimi uygulama fırsatına sahip olabilirsiniz. Verilen eğitimin öğretici olmasının yanı sıra eğlence dolu sosyal aktivite programları ile de desteklenmektedir.

Geniş bir eğitim yelpazesi olan Leonardo Da Vinci dil okulu, yoğunlaştırılmış İtalyanca, iş İtalyancası, özel dersler ve akademik İtalyanca eğitimi sunmaktadır. İtalya’da dil eğitimi alırken okulun sunduğu Kültür Kurslarına da katılım sağlayabilirsiniz. Bu kurslar; İtalyan Mutfağı Kursu, Sanat, Moda ve Tasarım Kursu ve Müzik Kursudur.

Yoğunlaştırılmış İtalyanca

Eğitim metodu iletişimi destekleyen Scuola Leonardo Da Vinci, haftada 20 ders İtalyanca dil eğitimi vermektedir. Eğitim kitapları okul tarafından kurs ücretine dahil edilmiştir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. En az 1 hafta, en fazla 48 haftaya kadar eğitim alabilirsiniz. Öğrencilerin en çok tercih ettiği programlardan biridir. Başlangıç seviyesinden itibaren her seviyede öğrenci için uygun bir sınıf açılmaktadır. Her pazartesi seviye belirleme testinden sonra yeni sınıfınızda İtalyanca dil eğitimi yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Özel Dersler

İtalyanca derslerinin yanı sıra öğrenciler daha fazla ders almak istemesi doğrultusunda özel ders alabilirler. Öğrencinin ihtiyacına göre planlanan ders programı aynı zamanda sosyal aktivitelerle birlikte desteklenmektedir. Özel ders talebi olan öğrenciler profesyonel anlamda kullanacakları İtalyanca için de bu programı seçmektedirler.

İş İtalyancası

İtalyan Üniversitelerine ve Moda Okullarına giriş sınavları için öğrencileri sınava en iyi şekilde hazırlayıp, bu sınavlarda başarılı olmaları için çalışmalar yapılmaktadır. Bir diğer programları ise iş hayatına yönelik akademik anlamda öğrencileri en az 2 hafta olmak üzere yoğunlaştırılmış İtalyanca derslerinin yanı sıra 2 ders olarak iş hayatında kullanacakları ihtiyaca göre özel İtalyanca dil eğitimi programı hazırlanmaktadır. İş İtalyancası, her pazartesi günü eğitim alabileceğiniz bir programdır.

Kültür Kursu

İtalyanca dil eğitimini sanat, moda ve İtalyan mutfağı kurslarıyla birleştirip, İtalyanca öğrenmenin yanı sıra alacağı kültür eğitimiyle de öğrenciler kendilerini geliştirip kişisel gelişim sağlarken farklı milliyetten öğrencilerle sosyalleşmektedir. İtalyanca dil eğitimi alırken kültür kurslarına da katılabilirsiniz. İtalyancanızın gelişmesi için en verimli yöntemlerden biri olarak öğrencilere sunulmaktadır.

Konaklamalar

Scuola Leonardo Da Vinci okulunun konaklama seçenekleri; aile yanı konaklama, apart konaklama ve otel konaklamasıdır. Aile yanı konaklama, okul tarafından devamlı olarak kontrol edilen ve onaylanan İtalyan aileleriyle birlikte yaşama fırsatı sunar. İtalyanca dil eğitiminizi alırken konaklamanızı da aile yanı seçtiğiniz takdirde pratik yapma ve İtalyan kültürünü tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Apart konaklamalar ise sizler gibi İtalyanca dil kursu için Scuola Leonardo Da Vinci okulunu tercih eden dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerle birlikte aynı evde kalma imkanı sunar. Otel konaklama seçeneği ise okulun belirlediği bir otelde konaklamanız sağlanmaktadır.

Scuola Leonardo Da Vinci
Scuola Leonardo Da Vinci Floransa
Scuola Leonardo Da Vinci İtalya
Scuola Leonardo Da Vinci İtalya
Scuola Leonardo Da Vinci
Scuola Leonardo Da Vinci
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank