INTERNATIONAL HOUSE VALENCIA DİL OKULU

International House, 1953 yılında dil öğrenimine yenilikçi bir bakış açısı getirme amacıyla kurulmuştur. 52 ülkede 159’un üzerinde farklı dillerde eğitim veren okul zinciri, tüm okullarında aynı kurallara uymakta ve aynı kalitede eğitim vermektedir. Özellikle öğretmenleri konusunda mükemmeli ve üstün profesyonelliği hedefleyen okul dil öğretme konusunda standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefler.

60 yılı aşkın deneyimliyle International House Dil Okulları, İspanyolca eğitiminiz için samimi ortamı ve öğrencilerine gösterdiği ilgiyle ön plana çıkmaktadır. Valencia’nın kalbinde tarihi “Palacio de los Fernández de Córdova”binasında yer almaktadır. 21. Yüzyıldan kalmış, 2100 metrekarelik alana sahip bir saray olan okul binası, 11.yüzyıl Arap duvarlarına yerleştirişmiş ve dersliklerin içine girerek tarihin gizemini okulun içerisinde görmemize olanak tanır. International House Valencia, bu tarihi ve gizem dolu binasının sunduğu mükemmel konumun avantajını ilgi çekici yerlere yakın olmasıyla da cazip kılmaktadır.  

Profesyonel öğretmenleri ve büyük bir ekip tarafından kurslarıyla öğrencilerine ihtiyaçları olan tüm hizmetleri sunmayı hedefleyen okul, doğal ışık alan 28 geniş klimalı sınıf, interaktif yazı tahtaları, öğrenciler için ortak alanlar, veranda, teras, şezlong, barbekü, mutfak ve ücretsiz erişimli Wi-Fi hizmetleriyle tam donanımlı bir eğitim sunar.

International House Valencia’da şehrin 2000 yıllık tarihi ve modern mimariye ayak uyduran dokusunda İspanyolca seviyenizi arttırırken İspanyol kültürünü de yakından gözlemleme ve öğrenme fırsatı sunmaktadır. 

IH VALENCIA DİL OKULU FİYATLARI

International House Dil Okulları’nda eğitim fiyatları, seçecek olduğunuz program, konaklama seçeneği, süre ve kayıt ücretleri bakımından değişiklik gösterecektir.

60 yıllık deneyimiyle kaliteli eğitimi garanti eden International House Dil Okullarıyla, Valencia’nın tarihi ve modernizmi harmanlayan atmosferinde İspanyolca dil eğitimi almak için dil programları, konaklama seçenekleri ve kayıt ücretlerinin detaylarını size en yakın ELT ofislerine ulaşarak ücretsiz alabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

International House Valencia, 21.yüzyıl modernizmiyle yenilediği 153 yıllık binasında son derece profesyonel eğitmenleriyle İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilerine dili ve kültürü en kaliteli şekilde aktarmayı ilke edinmiştir. Kendinizi İspanyolca dilinde daha akıcı bir şekilde ifade etmenize yardımcı olurken, yerel halkın İspanyolca dilini gerçek hayatta nasıl kullandığını ve birbirleriyle nasıl konuştuklarını öğrenmelerine destek veren International House Valencia’da tüm dersler 50 dakika süreyle sabah ve öğlen grupları halinde verilmektedir.

Okulun sunduğu İspanyolca dil programları en popüler olarak Genel İspanyolcadır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiğine sahip olma odaklı dersler görevlere dayandırılır ve öğrencilerin ihtiyaç ve farklı öğrenme stilleri göz önüne alınarak planlanmaktadır.

Resmi Sınavlara Hazırlık kurslarına katılan International House Valencia öğrencilerinin %94’ü başarılı olurken okulun, özel dersler, Akademik İspanyolca kursları ve İş İspanyolcası kursları da popüler kursları arasındadır.

Aile paketleri, yaz kampı, İspanyolca Artı kursu, Boş Zaman kursu ve Karma kursları da sunan International House Valencia, İspanyolca dilinde ihtiyacınız olan İspanyolca eğitimini size kaliteli bir eğitimle vermeyi ilke edinir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Valencia, International House Valencia öğrencilerine harika olanaklar sunar. Tarihini modernize etmiş genç şehirde yapacak şeyler asla bitmeyecektir. Bolca sosyal aktiviteyle öğrencilerinin sosyalleşme ve pratik yapmalarının en eğlenceli yollarını bulmaya çalışan International House Valencia’da özellikle bolca spor aktivitesi yapma şansı bulacaksınız.

International House Valencia, tarihi ve kültürel yanı sıra film kulüpleri, sizinle aynı tutkuya sahip uluslararası İspanyolca eğitimi alan öğrencilerle sahilde piknik ve voleybol, dans dersleri, spor müsabakaları, kültür atölyeleri ve barbekü partileriyle bir dil öğrenmekten fazlası deneyimle ülkenize dönmenizi istemektedir.

KONAKLAMA

Yerel kültüre entegre olurken konaklamanızın konforu çok önemlidir. International House Valencia sunduğu farklı alternatiflerle size en uygun konaklamayı bularak derslerinize odaklanmanız ve şehri keşfetmeniz için iyi bir deneyim yaşatmayı hedefler.

Aile yanı konaklamada, konuksever ve arkadaş canlısı İspanyol aileleriyle kalabilir, yerel kültürü bir İspanyol ailesinden öğrenebilirsiniz. Veya uluslararası öğrencilerle ortak alanları paylaşabileceğiniz ve dünyanın birçok yerinden arkadaşlar edinebileceğiniz öğrenci yurtları ve ortak daireler ile daha fazla pratik yapma imkanı bulabilirsiniz. Stüdyo daire seçeneği de sunan, International House Valencia size şehrin merkezinde ve okula yürüme mesafesindeki dairelerinde tek veya çift kullanım alanlı odalarda salon, tam donanımlı bir mini mutfak, nevresimler ve battaniyelere ek olarak çamaşırhaneye erişim sunmaktadır.

VALENCIA ŞEHRİ HAKKINDA

Valencia, Valencia Özerk Bölgesi’nin başkenti ve nüfus yoğunluğu sebebiyle İspanya’nın üçüncü büyük şehridir. Sanat ve modernizmin harika bir harman oluşturduğu şehir, 2000 yıllık tarihini ve modern mimariye ayak uyduran sokaklarına gizler.

Akdeniz kıyılarında yer alan Valencia’nın mutfak kültürünü tanıyıp, eşsiz lezzetlerini deneyebileceğiniz gibi şehrin harika plajları, sıcak ve samimi insanlarıyla rahatça sosyalleşebilir, şehrin güzelliğini keşfe çıkabilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

74 farklı ülkeden uluslararası öğrenciyi ağırlayan International House Valencia, İspanyolca dilini öğrenme tutkusuyla gelen yılda 31.780 öğrenciyi ağırlamaktadır. Dünya’nın birçok yerinden İspanyolca dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciyi aynı çatı altına toplayan International House Valencia’da pek çok farklı millet, din ve ırktan öğrenci ile tanışacaksınız.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA