DON QUIJOTE VALENCIA DİL OKULU

Günümüzde Amerika ve İspanya’nın en önemli destinasyonlarında şubelere sahip Don Quijote Dil Okulları, 1989 kurulmuştur. İlk olarak  yüksek kalitesi ve zaman içerisinde müşterilerine verdiği güvenle artan dil okulu taleplerine karşılık vermiş ve 1989’da ilk olarak Salamanca destinasyonunda Don Quijote Dil Okulu’nu açmıştır. Don Quijote Dil Okulları kişiselleştirilmiş hizmetiyle, mükemmeli yakalama konusunda kararıyla yıllar içerisinde İspanyolca dil eğitimini öğrencilere sunma konusunda en iyi dil okulları arasında yer edinmiştir. İspanya’nın en büyük dil okullarından biri olan Don Quijote, 2018 yılı itibari ile de 13 ülkede 40 kampüsü ve 8 uluslararası yaz kampı ve geniş öğrenci yurtları ile hizmet vermeye devam etmektedir. 30’da fazla akademik programı ile kaliteli eğitimi ilke edinmiş olan okul, akreditasyon kuruluşu Instituto Cervantes tarafından da akredite edilmiştir. Bu bağlamda aynı zamanda İspanya’da dil okulu araştırması yapan öğrencilerimiz en çok tercih ettiği seçenelerdendir.

15.yüzyıldan kalma bir saray olan Don Quijote Valencia Dil Okulu binası, öğrencilerine tarihle konforu bir arada sunabilmek için tamamen restore edilmiştir. Yükselen taş kemerleri ve dolambaçlı merdivenleri ile bulunduğu Ortaçağ’dan kalma surlarla örülü mahallenin içerisinde ki bu sarayda sizi tarihi bir cazibe altına almaya söz verir.

Okulun, her biri yüksek tavanlı ve aydınlık 17 adet sınıfı, dizüstü ve masaüstü olarak bilgisayarlara erişebileceğiniz çalışma alanları, ücretsiz Wi-Fi hizmeti, rahatça sosyalleşip dinlenebilmeniz için özel olarak hazırlanmış ortak alanları ve terası mevcuttur. Ayrıca, tarihi ve modernizmi harmanlayan Valencia şehrini keşfederken pratik yapmanıza da olanak sağlayan aktiviteleri ile İspanyolca dil seviyenizi arttırabilirsiniz.

DON QUIJOTE VALENCIA DİL OKULU FİYATLARI

Don Quijote Valencia, 30 yıldan fazla deneyimi ve kaliteli eğitimci kadrosuyla öğrencilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ülkenin en iyi okullarından biri olan Don Quijote Valencia’da İspanyolca dil eğitimi fiyatları seçecek olduğunuz program, konaklama seçeneği, süre ve kayıt ücretleri bakımından değişiklik gösterecektir.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Don Quijote Valencia dil okulu öğrencileri için kişiselleştirilmiş eğitim planı ve mükemmelliyetçi yapısı ile öğrencilerinin yabancı dil öğrenme süreçlerinde başarılı olmalarını hedeflemektedir. Don Quijote Dil Okulları’nda İspanyolca dil eğitimi programları çeşitlilik göstermektedir. 

Yoğun İspanyolca Programları

Don Quijote Valencia’nın en çok öğrenci talebi alan program olarak Yoğun İspanyolca Programı, almanız gereken eğitime göre Süper Yoğun 35, Süper Yoğun 30, Yoğun 20 ve Yoğun 25 olarak 4’e ayrılmaktadır. Yoğun İspanyolca Programları ile istediğiniz İspanyolca dil seviyesine ulaşabilir, program sonunda yeterliliğinizi belgelemek için resmi bir sertifika edinebilirsiniz.

Resmi Sınavlara Hazırlık

Don Quijote Valencia, akademik ve profesyonel hayatında İspanyolca yeterliliğe ihtiyacı olan öğrencileri için hazırlık programları sunar. Cervantes Enstitüsü tarafından İspanyolca seviyenizi onaylayan resmi sertifika almanız için DELE ayrıca, SIELE ve İş İspanyolcası programları sunmaktadır. Özellikle Don Quijote Dil Okulları resmi SIELE sınav merkezleridir. Bu sebeple Resmi Sınav Hazırlık Programları’na katılan öğrenciler geçmiş senelerde çıkan soruları inceleme, sınav tekniklerini öğrenme ve deneyimli Don Quijoteöğretmenlerinden ipuçları alma avantajına sahip olurlar.

İhtisas Programları

Don Quijote Valencia dil okulu İhtisas Programları başlığı altında farklı programlarını toplamaktadır. Çocuk Programı, Yaz Kampı, İspanyolca Öğretmenleri için Eğitim Laboratuvarı, Bire bir ders gibi programları ve daha birçoğunu bu başlık altında toplar ve sizlere sunar. Sizde kişisel İspanyolca eğitimi ihtiyacınıza göre bu programlar arasından tercihte bulunabilir ve programınızı özelleştirebilirsiniz.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Valencia, destinasyon itibari ile genç, dinamik ve sanat dolu bir şehirdir. Don Quijote Valencia Dil Okulu’nda eğitim almayı düşünürseniz İspanya’nın en iyi turistik şehrinde size bolca eğlenceli aktivite, pratik yapma ve yeni arkadaşlar edinme imkanı sunacaktır.

Don Quijote Valencia ile Güzel Sanatlar Müzesi ve Marques de DosAguas Sarayı’nı ziyaret edebilir, Merkez Pazar’da uluslararası arkadaşlarınızla kahvaltı edebiliriz. Tapas Turu ve Calatrava (Valensiya Mimarı) turlarına katılabilirsiniz. Öğrenciler ile yapılan diğer aktiviteler ise Bioparc Valencia,OceanogràficAcquarium, Requena, Xátiva ve nehir boyunca İspanyol bisiklet turudur.

KONAKLAMA

Don Quijote Valencia yerel kültüre entegre olurken kişisel ihtiyaçlarınıza göre konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için sunulan konaklama çeşitleri şöyledir;

Aile Yanı Konaklama 
Don Quijote Valencia’nın öğrencileri için kişisel tercihlere uygun olarak seçtiği en güvenilir ailelerin yanında kalabilir, Valencia’nın gelenekselliğini yerel bir ailenin yanında deneyimleyebilirsiniz. Ev ortamında Valencia’nın en lezzetli yemeklerinin tanına bakabileceğiniz gibi yanında kaldığınız aile ile sosyalleşme imkanı da bulabilirsiniz.

Öğrenci Evi
Bu konaklama tipinde Don Quijote Valencia size İspanyolca öğrenme tutkunuzu paylaşabileceğiniz uluslararası arkadaşlarınızla birlikte konaklama imkanı sunar. Okul arkadaşlarınızla iyi vakit geçirirken aktivitelere birlikte katılma ve birlikte çalışma gibi imkanlar bulabilirsiniz.

Ortak Öğrenci Dairesi
Don Quijote Valencia’nın Ortak Öğrenci Dairesi seçeneğinde konaklamanızı kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Yemek ve temizlik gibi ihtiyaçların size ait olduğu bu konaklama tipi yerel İspanyol halkının nasıl yaşadığını da deneyimlemenizi sağlayacak.

Otel Konaklama
Don Quijote Valencia, mahremiyetine önem veren ve bağımsız konaklama tercih eden öğrencileri için otel konaklaması da sunmaktadır. Öğrencilerin kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak konforlu olabilecekleri en uygun otelleri araştırarak sunar. Otel konaklaması size temizlik gibi konular hakkında endişe etmeden derslerinize yoğunlaşmanız için avantaj sunacaktır.

VALENCİA ŞEHRİ

Turistik olarak İspanya’nın en popüler lokasyonlarından biri olan Valencia’da sadece İspanyolca dersleri almakla kalmayacak, aynı zamanda İspanyol kültürü hakkında bolca deneyim edinme imkanı bulacaksınız.

Valencia’nın 2000 yıllık tarihi ve modern mimariye ayak uyduran sokaklarında sosyalleşebilir, İspanyolca seviyenizi arttırabilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Dünya’nın birçok yerinden İspanyolca dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciyi aynı çatı altına toplayan Don Quijote Valencia’da pek çok farklı millet, din ve ırktan öğrenci ile tanışacaksınız. Don Quijote dil okulları yılda 80 farklı ulustan yılda 40.000 öğrenci ağırlamaktadır. Don Quijote Dil Okulları’nda Türk oranı %3 ile sınırlıdır. Bu özelliği ile Türk öğrenciler için daha çok pratik yapma imkanı sunar.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA