Sprachcaffe

blank

Sprachcaffe Dil Okulu İspanya

Sprachcaffe Dil Okulu, 1983 yılında kurulmuştur. Bir dili öğrenmenin en iyi yönteminin o dili konuşulduğu ülkede öğrenmek olduğunu düşünmektedirler. Dünya’nın her yerinde merkezleri bulunan okul, uluslararası kulvarda üne sahiptir. Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde eğitim vermektedirler.

Her yaştan ve her kesimden öğrenciye kapıları açık olan Sprachcaffe, gençler ve meslek sahipleri için farklı kurs seçeneklerine sahiptir. Dersler yalnızca kapalı kapılar ardında yapılmaz, bütün şehre yayılır. Öğrenciler eğitim alırken, bulundukları şehri ve o şehrin kültürünü de deneyimlerler. İtalya, Küba ve Latin Amerika şehirlerine dil turları düzenlenmektedir. Bu programlar belli koşullara uyan öğrenciler için yaratılmışlardır. Bazı vize şartları aranmaktadır. Saygın kurumlardan birçoğunun akreditasyonuna sahip olan eğitim kurumu; ALTO, ASILS, British Council Akreditasyonu, English UK, FDSV, FELTOM akreditasyonlarına sahiptir. Sprachcaffe’nin, Türkiye’de de iş ortakları bulunmaktadır. Bu ortaklar şunlardır; EDUDER, TEAG, UED, YEDAB ve YEDAD.

Sprachcaffe, İspanyolca eğitimleri için belli merkezlerde hizmet vermektedir. İspanya (Barselona, Madrid, Malaga), Küba (La Havana), Meksika (Playa Del Carmen).

İspanyolca öğrenmek için Sprachcaffe’yi tercih eden öğrenciler, hangi kurs merkezine gelirlerse gelsinler üç konaklama şeklini tercih edebilmektedirler. Aile yanında, okul yurdunda veya stüdyo dairelerde kalabilmektedirler. Aile yanında konaklama oldukça revaçtadır. Dil eğitimini hayata yaymayı sağlamaktadır.

Yarı Zamanlı İspanyolca Kursu
Her dersin 45 dakika sürdüğü Sprachcaffe, yarı zamanlı İspanyolca kursularında haftada 10 ders yapılmaktadır. Bu derslere en az 4 hafta süresince katılmanız zorunludur. Gruplarda maksimum 10 kişi bulunur. Bulunduğunuz dil seviyeniz sınav sayesinde tespit edilerek sınıflarınız belirlenir.

Standart İspanyolca Kursu
Haftada 20 saat ders yapılmaktadır ve her ders 45 dakika sürecektir. Minimum 2 hafta süresince katılım sağlanması gerekmektedir. Sınıflar 10’ar kişiliktir. Bulunduğunuz dil seviyeniz sınav sayesinde tespit edilerek sınıflarınız belirlenir.

Yoğun İspanyolca Kursu
Haftada 30 saat ders yapılacaktır ve her ders 45 dakika sürmektedir. En az 1 hafta katılım sağlamak zorunludur. Sınıflar 10’ar kişiliktir. Bulunduğunuz dil seviyeniz sınav sayesinde tespit edilerek sınıflarınız belirlenir.

Dele Sınavına Hazırlık
Haftada 20 saat ders yapılmaktadır. Sınava girecek seviyede İspanyolca bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Sınavlara hazırlık kursları 8 hafta sürmektedir. Bulunduğunuz dil seviyeniz sınav sayesinde tespit edilerek sınıflarınız belirlenir. Yapılan ara sınavlar ile ilerlemeniz kayıt altında tutulmaktadır. Böylelikle eksikleriniz belirlenerek ona göre derslerinize takviye yapılmaktadır.

Üniversiteye Hazırlık
İspanyolca eğitim veren lisans ve yüksek lisans programlarına katılacak olan öğrencilerin üniversiteye başlamadan önce belirli düzeyde İspanyolca bilmesi gerekmektedir. Akademik hayat kendine göre akademik bir dile sahiptir. Öğrencilerinden sahip olduğu dil yeteneğini sınavlar vasıtasıyla kendilerine kanıtlamalarını isteyeceklerdir. Bu sebeple üniversiteye hazırlanan öğrencilerin bu süreçte Sprachcaffe ile hazırlık yapmaları oldukça yerinde olacaktır. Haftada 20 saat ders yapılan hazırlık kurslarında öğrenciler üniversiteye hazırlanırken eşzamanlı olarak dil sınavlarına da hazırlanabilmektedirler. Dersler minimum 12 hafta boyunca alınmalıdır.

Birebir İspanyolca Dersi
Her bireyin öğrenme yöntemi farklıdır. Bu sebeple kendilerine uygun olarak hazırlanmış programları takip ederek dil eğitimi alan öğrenciler daha başarılı olmaktadırlar. Birebir dersler kişilerin programlarını, iş ve okul hayatlarını aksatmayacak şekilde hazırlanırlar. İsteğe bağlı olarak 10/20 veya 30 ders yapılabilmektedir. En az bir hafta katılımın şart olduğu bu kursları dilediğiniz süre boyunca alabilirsiniz. Birebir İspanyolca kurslarının aynı zamanda mesleklere yönelik hazırlanmış versiyonları da bulunmaktadır. Dileyenlere kendi mesleklerinin gerektirdiği kelime dağarcığı baz alınarak oluşturulmuş ders programları üzerinden ders verilebilmektedir. Bulunduğunuz dil seviyeniz belirlendikten sonra ders programınız oluşturulmaktadır.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank