Kaplan International Edinburgh

blank

Kaplan International, öğrencilerin listelerinde ilk sıralarda yer alan İngilizce dil okuludur. Bunun sebebi tabii ki öğrencilerinden almış olduğu memnuniyet oranlarıdır. Kaplan International dil okulunun birçok şubesinde yüzde doksan beşi aşkın memnuniyet oranları vardır. Edinburgh şubesi de bunlar arasında yer alıyor. Öğrencilerin Kaplan International dil okulunu tercih etmelerindeki bir diğer sebep de okulun ödüllü bir eğitim sistemini benimsemiş olması ve öğrenimi geliştirebilecek tüm yenilikleri yakından takip edip bunları uyguluyor olmasıdır.

Kaplan International Dil Okulu Edinburgh‘da diğer şubelerinde olduğu gibi bir aktivite müdürü vardır. Ders sonrası aktivite programları, öğrencilerin sosyalleşerek kazandıkları becerileri arttırmasına yönelik olduğu için önem arz eder. Kaplan International dil okulu bu konuya bu denli hassas yaklaşan ender dil okullarındandır.

Kaplan International Edinburgh, geniş dinlenme odaları, modern bilgisayar sınıfları ve ders sınıfları bulunmaktadır. Tarihi bina ve modern öğrenme teknolojilerini harmanlayan okul size şehrin ruhunu hissederek modern bir eğitim alma fırsatı sunuyor. Okulun size sunacağı en güzel özelliklerden biri de Türk öğrenci yoğunluğunun Edinburgh şubesinde oldukça az olmasıdır. Bu yüzden kısa süreli dil eğitimleri için veya uzun dönem akademik amaçlı eğitimler için yani kısacası eğitime odaklanmak için oldukça verimli bir lokasyondur.

Okul, şehir merkezinde yer alıyor. Hem tarihi hem kültürel açıdan oldukça zengin bir bölgede konumlandığı için ders çıkışlarınızda etraftaki kafe ve parklarda sosyalleşebilirsiniz. Böylelikle derste öğrendiklerinizi kolaylıkla günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Okulun konumu itibariyle hem sosyal yaşamdan kopmaz hem de dilediğiniz zamanlarda sakin ders çalışma alanları bulabilirsiniz. Edinburgh, tarihi ve mimari yapısından dolayı çok cazibeli ve büyüleyici bir şehir olma özelliğini günümüzde hala korumaktadır.

Kaplan International İskoçya
Kaplan International İskoçya
Kaplan International İskoçya
Kaplan International İskoçya
Kaplan International İskoçya
Kaplan International İskoçya
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank