CES Dil Okulu Edinburgh

İskoçya, Kuzey Denizindeki sıcak su akıntısı sebebiyle yıl boyu yağış alan ve ılıman bir iklime sahip olan bir ülkedir. Kendine has bazı gelenekleri ve hayranlık yaratan tarihi binalarıyla bu ülke, dil eğitimi almak aynı zamanda eski çağlardaki görkemli hayatın bir parçası olmak isteyen kişiler için en uygun lokasyon olma adayıdır. Edinburgh, İskoçya’nın başkenti ve en önemli şehirlerinden biridir. Birçok dil okulunun şubesi Edinburgh şehrinde yer alır. Bunun sebebi şehrin eski çağlardaki görkemli halini günümüze taşıyor olmasıdır. Hem çağımızın tüm imkanlarına ulaşabileceğiniz hem de tarihin tüm görkemini hissedebileceğiniz etnik bir şehirdir.

CES Dil Okulları uluslararası bir dil okuludur. Eğitim kalitesi diğer yerel okullara kıyasla oldukça iyidir. Birçok faklı şehir ve Edinburgh’ta eğitim üzerine çalışmalar yaparak kendilerini geliştirmiş bir dil okuludur. Okulun konumu da oldukça merkezidir, bünyesinde 13 sınıf, çalışma odası, bilgisayar odası bulunmaktadır. Öğrencilerine ders sonrasında da öğrenime devam etmeleri amacı ile özgür çalışma alanları sağlıyor, dilerseniz bireysel dilerseniz grup halinde çalışabileceğiniz odalar bulabileceksiniz.

Okul, kafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir; dilerseniz ders çıkışlarınızda uluslararası birçok milletten edineceğiniz arkadaşlarınızla yerel tatları deneyimlerken konuşma pratiği yapabilirsiniz. Okul aynı zamanda ders aralarında temiz havanın keyfini çıkarabileceğiniz bir bahçeye sahip.

Kurs çeşitliliği olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan CES dil okulu, Edinburgh şubesinde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Kombinasyon, Birebir Dersler gibi imkanlarını öğrenciye sunmaktadır. Bunlardan kendinize uygun olanı seçebilir veya bir kursu tercih edip gidince diğer bir program için mevcut kurs türünüzü değiştirebilirsiniz.

CES Edinburgh Dil Okulu binası yeni restore edilmiş, öğrencilerine İskoç kültürü içinde modern eğitim vermeyi amaçlamış bir dil okuludur.

CES (Center of English Studies)

Center of English Studies
Center of English Studies
Center of English Studies
CES (Center of English Studies)
CES (Center of English Studies)
CES (Center of English Studies)
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank