Emerald Dil Okulu

Emerald Dil Okulu

EMERALD CULTURAL INSTITUTE – Dublin – İrlanda

30 yılı aşkın bir zamandır Dublin’de İngilizce eğitimi veren Emerald Dil Okulu, Dublin merkezli olup bir çok öğrenciye butik okul anlayışı ile hizmet vermektedir. Okul iki ana kampüsten oluşmaktadır.

Her iki kampüsünde de öğrencilerin kafeterya, kütüphane ve bilgisayar odası gibi zamanlarını geçirebilecekleri sosyal alanlar mevcuttur.

İrlanda’nın tarihi dokusunu hissedebileceğiniz tarihi binalarda aynı zamanda teknolojik donanım ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. İrlanda’da dil eğitimini kültürel aktivitelerle de harmanlayan okulun uzun yıllara dayanan tecrübesi, İrlanda’da en çok tercih edilen dil kurslarından birisi olmasını sağlamıştır.

Genel İngilizce programlarının yanı sıra akademik programlar da sunan okulda akademik dönem sonrası sınavlar gerçekleşmektedir. Her bir öğrencinin okula başladığı günden itibaren akademik danışmanı bulunmaktadır, akademik danışmanlar öğrencileri hedeflerine göre yönlendirerek en verimli sonucu almalarını sağlamaktadırlar.

Emerald Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Konaklama konusunda öğrenciye hem okula oldukça yakın mesafede bulunan öğrenci yurtları hem de aile yanı konaklama alternatifi sunulmaktadır.

Emerald Dil Okulu’nda alabileceğiniz İngilizce programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Genel İngilizce + Birebir özel ders
  • Akademik İngilizce