GENEL BİLGİLER

TWIN Dil Okulu yetkili kurumlar tarafından akredite edilmiş ve denizaşırı ülkelerdeki öğrenciler için çok çeşitli İngilizce kursları, işe yerleştirme fırsatlarıyla öğrencilerine 1993 yılından beri hizmet vermektedir. Greenwich, Eastbourne ve Dublin’deki lokasyonlarıyla, gereksinimlerinize uygun kurslar veya konaklama seçenekleri için, standart ve kişiye özel programlara sahiptir.

TWIN Londra ve Eastbourne okulları İngiliz İngilizcesi Eğitim Konseyi tarafından İngiltere’de akredite edilmiştir ve Dublin’deki yeni lokasyonu olan Twin English Centre Dublin (eski adıyla Alpha College of English) EAQUALS’a akredite edilmiştir. TWIN Dublin lokasyonu aynı zamanda dünyanın en büyük zincir dil okullarından olan EUROCENTRES’la çalışma ortağıdır.

Twin English Centre Dublin, ünlü Dublin Spire’a sadece iki dakika yürüme mesafesindedir. Yani tam anlamıyla Dublin’in kalbinde konumlanmıştır.

TWIN Dublin dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine en yüksek kalite standartlarını sunan kuruluş ilkesine sadık kalmıştır. Geçtiğimiz yıl Dublin’e gelen 52 farklı milletten öğrencisine eğitim vermiş ve her zaman tüm sınıflarında mümkün olan en iyi milliyet karışımını sağlamaya çalışmaktadır.

İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir dil okuludur. Ayrıca Uluslararası Dil Seyahat endüstrisindeki en prestijli kalite markalarından ikisinin üyesidir. (EAQUALS ve IALC)

TWIN DUBLIN DİL OKULU FİYATLARI

TWIN Dublin yıl boyu eğitim ücretlerine %25-%30 oranlarında promosyonlar uygulamaktadır. Özellikle 25 haftalık eğitim düşünen öğrenciler kayda değer indirim oranlarından faydalanmış olurlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

TWIN Dublin Dil okulu öğrencilerine İrlanda’da keyifli vakit geçirirken, her öğrencinin daha iyi İngilizce konuşmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.
Öğrencilerin her biri, derslerine başlamadan önce bir seviye tespit testine katılır ve öğrencilerin eğitimleri boyunca düzenli ilerleme izleme olanağı sunulur. TWIN Dil okulunun tüm sınıfları ve kullanılan metotları öğrencilerin konuşmasına yardımcı olmak için iletişime güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bununla beraber öğrencilerini, becerilerini gerçekten geliştirmek için mümkün olduğunca sınıf dışında da İngilizce kullanmaya teşvik eder.

TWIN Dublin Dil okulu programlarını; Genel İngilizce (haftada 18.3 saat), Yoğun İngilizce (haftada 22.5 saat) ve Süper Yoğun İngilizce (haftada 26,6 saat) olarak sunmaktadır.
Bu kurs türlerine ek olarak Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği program TWIN Dil okulunun Akademik Yıl programlarıdır. TWIN Dublin’de bulunan öğrenciler, 25 haftalık öğrenim ve 8 haftalık tatil olan bir akademik yıl boyunca eğitim alabilirler. Kurs seçeneklerinin her biri haftada 15 saat eğitim içerir. Ancak, daha yoğun bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler, 2 Akademik Yıl dersini haftada en fazla 30 saatlik eğitim karşılığında birleştirmelerine olanak tanıyan limitsiz İngilizce seçeneğini seçebilirler.

TWIN Dublin Genel İngilizce Sabah programında dersler 09:00-13:00 saatleri arasında verilmektedir. Bir de yine aynı haftada 15 saat öğleden sonra Genel İngilizce kursu da 13:45-17:00 saatleri arasındadır. Daha yoğun İngilizce dersi almak isteyen öğrenciler Yoğun İngilizce (Haftada 30 saat) seçeneğiyle tüm gün İngilizce sınıflarına katılabilirler.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

TWIN Dil okulunun sosyal aktiviteleri öğrencilerin keyifle katılabileceği aktivitelerdir. Sosyal aktiviteler öğrencilerin sosyalleşmesini ve yeni arkadaşlıklar kurup sınıfta öğrendiklerini pratiğe dökme şansını sunmaktadır. Bu aktiviteler aylık olarak düzenlenir ve öğrencilerle paylaşılır.

Twin’in sosyal programı keyif alabileceğiniz heyecan verici etkinliklerle doludur. Bazıları ücretsiz olan tam günlük geziler ve sabah veya öğleden sonra aktiviteleri sunulmaktadır; diğerleri ek küçük bir ücrete tabidir, Örneğin sinema etkinliğinde öğrenciler sadece bilet ücreti öderler. Müze girişlerinde cüzi olan giriş ücreti ödenir.

TWIN Dil okulunun sosyal programları öğrencilerini İngilizce öğrenen diğer öğrencilerle yeni arkadaşlar edinme, İrlanda’yı ve kültürünü keşfetme ve İngilizce becerilerinizi pratik bir İngilizce konuşma ortamında uygulamalarını sağlar.
Herkesin keyif alabileceği bir aktivite kesinlikle mevcuttur: yürüyüş turları, pub geceleri, ücretsiz karşılama öğle yemekleri, sinema gezileri, ikindi çayı, müzelere geziler, İrlanda kırsallarına yakın yerlere günlük geziler ve eğlenceli atölyeler etkinliklerine katılabilirsiniz.

KONAKLAMA

Twin, her yıl binlerce uluslararası öğrenci için kaliteli aile yanında konaklama ve paylaşımlı apart konaklama seçenekleri sunar. İngilizce konuşan ev sahipleri ve diğer öğrencilerle konuştuğunuz güvenli, temiz ve konforlu bir konaklama bulmaya büyük önem verilmektedir.
TWIN Dublin‘i seçtiğinizde, yapılacaklar listenizdeki bir sonraki şey kursunuz süresince konaklama yeri seçmek olacaktır. TWIN Dublin öğrencilerine birçok seçeneği sunar.
Daha bağımsız yaşamı tercih eden öğrenciler, yürüme mesafesinde bulunan konaklamalardan birini seçebilirler. Yurt/Apart konaklama, tek kişilik yataklardan çok yataklı odalara ve ortak, en-suite (Özel banyolu) ve stüdyo olanaklarından oluşan bir dizi seçeneğe sahiptir.

Aile yanında konaklama, Dublin okullarımıza kolay ulaşım mesafesinde bulunmaktadır. Ev sahipleri, öğrencilere çalışacakları veya dinlenecekleri rahatlatıcı bir ortam sunarak, sundukları güvenli ve misafirperver ortam için görüşmeler yapar ve özenle seçilir. Aile yanında konaklama, öğrenciler için ev sahibi ortamının bir parçası olmalarını ve evde İngilizcelerini pratik etmelerini sağlar.
Ev sahibi aileler için mevcut oda seçeneklerinin ayrıntıları şu şekildedir;
Tam pansiyon, tek kişilik oda, (Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dahil)
Tam pansiyon, paylaşımlı oda (Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dahil)
Yarım Pansiyon, tek kişilik oda (Kahvaltı ve akşam yemeği dahil, hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeğiyle beraber küçük öğle yemeği de dahil)
Yarım Pansiyon, paylaşımlı oda (Kahvaltı ve akşam yemeği dahil, hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeğiyle beraber küçük öğle yemeği de dahil)

Dublin’deki yürüme mesafesinde paylaşımlı öğrenci apartları mevcuttur. Amaca uygun inşa edilen tüm konutlar sundukları hizmetler için seçilmiştir. Dublin’de kalırken öğrencilere bağımsız bir yaşam deneyimi yaşama fırsatı sunar. Bu öğrenci apartlarının çoğunun geniş ortak alanları vardır, bu da öğrencilerin akranlarıyla sosyalleşmelerine ve çeşitli kültürler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine olanak tanır.

DUBLİN ŞEHRİ

Dublin; ‘Azizlerin ve bilginlerin ülkesi’ olarak bilinen İrlanda’nın en büyük ve kalabalık şehridir.
Şehir matematik, felsefe, bilim ve teknoloji alanında İrlanda bursu sayesinde büyük ilerlemeler kaydetti. Bu öğrenme ve yenilik mirası, ülke düşünce ve öğrenmede lider olarak yerini koruduğu için modern çağa kadar devam etmiştir.
Günümüzde teknolojinin, bilimin ve ileri görüşlülüğün hazır kabul edilmesi, İrlanda’nın teknoloji, finans ve eczacılık gibi çeşitli iş alanlarında güçlü bir ulus olduğu anlamına gelmektedir. Başarılı ekonomik büyüme, geniş ölçüde erişilebilir bir iş piyasasına katkıda bulunmuştur.

İrlanda, gelenek ve modernizm karışımında benzersizdir. Hıristiyan miras ve ilerici, çok kültürlü gençlikle birleşen geniş ve büyüleyici bir antik mitolojidir. Dünyanın başka hiçbir yerinde karşılaştırılmadan olağanüstü bir kültürün ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Batı dünyasındaki en büyük literatürden güzel sanatlara, eşsiz müzik özellikle sokak müzisyenleriyle ve spor coşkusuna kadar, İrlanda ziyaretçilerini kültüre doyurur.
Konuksever ve arkadaş canlısı insanların yanı sıra nefes kesici kırsal alanlarıyla ile ünlü olan İrlanda’nın ziyaret etmek, yaşamak ve İngilizce öğrenmek için harika bir yer olmasının birçok nedeni vardır.

Dublin, yenilik ve iletişim geleneğini 21. yüzyıla taşımıştır. Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olan Facebook, Amazon ve Google dahil olmak üzere en büyük teknoloji şirketleri Dublin’i AB operasyonlarının merkezi olarak seçti. Benzer şekilde, top 10 Pharma şirketlerinden 8’i eğitim standartlarını ve yaşam kalitesini Avrupa merkezlerinden biri olarak Dublin’i seçmenin nedenleri olarak belirtmiştir. Dinamik iş hayatı Dublin’i yarı zamanlı ve tam zamanlı kariyer fırsatları için bir merkez haline getirir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA