GENEL BİLGİLER

Swan dil okulu, Dublin’in kalbinde, Grafton Caddesi üzerinde 4 katlı bir binada yer almaktadır. Merkezi şehir konumu; Dublin’in önemli turistik yerlerine, alışveriş, eğlence alanlarına ve ayrıca çeşitli yerel ve uluslararası ulaşım seçeneklerine kolay erişim sağlar.

30 yılı aşkın deneyimiyle İngilizce öğrenmek, yeni bir kültür deneyimlemek ve arkadaş edinmek için her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciye kapılarını açmaktadır. ACELS akreditasyonuna sahip olan okul, İrlanda’nın önde gelen dil okullarını temsil eden MEI derneğinin de üyesidir.

Sınıflar, interaktif akıllı tahtalara sahiptir, böylece çevrimiçi öğrenme platformu aracılığıyla sınıfta tamamlanan çalışmalara istediğiniz zaman erişmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Öğretmenlerin hepsi nitelikli, deneyimli ve TEFL yeterliliğine sahiptir. Swan binası genelinde ücretsiz Wi-Fi sunulmaktadır. Kütüphanesi ders saatleri dışında da mevcuttur. Tüm İngilizce seviyelerine uygun çok çeşitli dil materyallerine de sahiptir.

SWAN DUBLİN DİL OKULU FİYATLARI

Swan Dublin dil okulu, öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimiyle İrlanda’nın deneyimli dil okullarından birisidir. Dublin’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için avantajlı ve ekonomik kurs seçenekleri sunmaktadır. Swan Dublin dil okulu ücretleri, program ve süre bazında değişkenlik göstermektedir. Okulun dönem dönem promosyonları olabilmektedir. Aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz tabloda okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretlerine ulaşabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Swan Dublin dil okulu, öğrencilerin teşvik edici ve destekleyici bir ortamda daha iyi öğrendiklerinin bilincindedir. Bu yüzden kurslar, geleneksel ve ileri teknoloji, yenilikçi öğretim yöntemlerinin bir kombinasyonu olarak sunulmaktadır. Tüm kurslar düzenli olarak gözden geçirilmekte, geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Genel İngilizce Kursu

Swan dil okulunun yaklaşımı, İngilizce’yi günlük durumlarda gerçekten kullanıldığı gibi öğretmektir, bu da yeni dil becerilerinizin pratik ve işlevsel olacağı anlamına gelir. Genel İngilizce kursu sabah ve öğle sınıfları olarak sunulur. Sabah sınıfları haftada 20 saat eğitim verirken, öğle sınıfları haftada 16,25 saat eğitim verir.

Yoğun İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce kursu, haftalık 36,25 saat eğitim vermektedir. Dersler haftalık net hedeflerle başlar ve kendi bireysel öğrenme planınız üzerinde çalışmak için öğretmeninizle aylık bire bir oturum içerir. Ortalama sınıf mevcudu 10-12 kişiden oluşur.

Work and Study

İrlanda, 25 hafta ve üzerinde İngilizce dil eğitimi programına kaydolan öğrencilere çalışma hakkı vermektedir. Haftada 20 saat yarı zamanlı, tatil dönemlerinde ise 40 saat tam zamanlı çalışabilirler. Eğitimini daha ekonomik hale getirmek isteyen öğrenciler için avantajlı bir programdır. Yarı zamanlı çalışarak yaşam giderlerinizi çıkartabilir, günlük yaşamda İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Birebir İngilizce Kursu

Kurs programı ihtiyaç analizinize göre geliştirilmektedir. Sabah bir grupla çalışabilir ve öğleden sonra bireysel kursa katılabilir ya da sadece bire bir ders almaya karar verebilirsiniz. Çeşitli kişiselleştirilmiş seçenekler mevcuttur. Seçim sizin!

Havacılık İngilizcesi

Havacılık İngilizcesi kursu, havacılığın her alanında çalışmak için gerekli olan dil becerilerinde eğitim ve uygulama içerir. Son derece deneyimli pilotlar, hava trafik kontrolörleri ve profesyonel Havacılık İngilizcesi eğitmenleri tarafından verilen bu kurslar, özellikle katılımcıların ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Uçuş simülasyon teknolojisi ders planlarına dahil edilmiştir.

Öğretmenler İçin İngilizce Kursu (CELT)

CELT kursu, anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenleri için tasarlanmıştır. Uluslararası bir TEFL öğretmeni olmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenebilir, QQI akredite kursu olduğu için uluslararası düzeyde tanınan bir nitelik kazanabilirsiniz. Öğretmenlik pratiği, akran iş birliği ve gelişimi için bolca zaman verilir. Tam zamanlı kurs programı 4 hafta, yarı zamanlı ise 10 hafta eğitim sunmaktadır.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS, eğitim almak veya çalışmak için İngilizce kullanması gerekenlerin dil becerilerini değerlendirmek için tasarlanmıştır. IELTS dersleri öğrencilerin hedeflerine odaklanır, bu nedenle IELTS sınavındaki genel bir konu üzerinden, her hafta sıcak ve samimi bir ortamda konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Gençlere Yönelik İngilizce Kursu (12-17)

Okul kampüsü; Leopardstown’daki Nord Anglia Uluslararası Okulu’nda konumlanmıştır. Dublin’in merkezine sadece 8 km uzaklıkta yer almakla birlikte yemyeşil kırsal alanlarla çevrilidir. Haziran ve Ağustos ayları arasında sunulan yaz okulu, 12 ve 17 yaşları arasındaki öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak dinamik ve canlı bir ortamda birinci sınıf spor, müzik, drama ve kültürel etkinlikler düzenlenmektedir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Swan Dublin dil okulu, öğrencilerin İngilizcelerini günlük hayatlarında da geliştirmelerine yardımcı olmak ve İrlanda yaşam tarzına ve kültürüne adaptasyonlarını hızlandırmak için her hafta çeşitli turistik, kültürel ve sosyal etkinlikler planlamaktadır. Bunların birçoğu ücretsiz veya indirimlidir. Yeni deneyimler yaşayacak, dünyanın dört bir yanından insanlarla arkadaş olacak ve her zaman İngilizce konuşacaksınız!

Swan dil okulunun heyecan verici sosyal programı, Dublin’de harika bir zaman geçirmenizi hedeflemektedir. Dublin ve İrlanda çevresinde görülecek ve yapılacak çok şey vardır. Düzenlenen turistik, kültürel ve sosyal aktivitelerden bazıları şunlardır: Dublin ve çevresindeki ilgi çekici yerlere geziler, Dublin dışına hafta sonu gezileri, partiler, film geceleri ve bilgi yarışması geceleri.

KONAKLAMA

Kaldığınız yerin deneyiminiz üzerinde büyük bir etkisi olabilir. İhtiyaçlarınız, istekleriniz ve bütçeniz için en uygun olanı seçmek önemlidir. Dublin dil okulu öğrencilerinin konaklamalarında gerçekten mutlu olmalarını istemektedir. Aile yanı ve daire konaklaması seçenekleri sunmaktadır.

Swan, yüksek standartların karşılandığından emin olmak için düzenli olarak denetlenen, özenle seçilmiş çok sayıda ev sahibi aileye sahiptir. Arkadaş canlısı ailelerin hepsinin ana dili İngilizcedir. Tam veya yarım pansiyonlu tek veya çift kişilik oda seçebilirsiniz. Ev sahibi aileler nevresim, havlu ve çamaşırhane hizmeti sunmaktadır.

Dublin’de daha fazla bağımsızlık isteyenler için çeşitli mutfaklı daire seçenekleri mevcuttur. Daireler modern mobilyalara ve gerekli tüm mutfak ekipmanlarına sahiptir. Hem tek hem de paylaşımlı odalar mevcuttur. Bazı apartmanlarda spor tesisleri mevcuttur.

Swan Dublin dil okuluna başvuru yaparken, ELT’nin size özel belirlediği bir danışman ile başvuru işlemlerini beraber yürütebilirsiniz. Başvurudan İrlanda’ya gidene kadarki sürecin tamamında ve eğitiminiz esnasında ELT size her zaman destek olacaktır. Bu süreçteki her türlü soru, görüş ve problemlerinizi ELT’ye ileterek çözüme ulaştırabilirsiniz.

DUBLİN ŞEHRİ

İrlanda’nın doğu kıyısındaki Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Vikingler tarafından Liffey nehri üzerine kurulmuştur. Ziyaret etmek için Avrupa’nın en popüler ve canlı yerlerinden biridir. Tarih dolu ancak bir o kadar da enerjik genç nüfusa sahip, samimi, sosyal ve kozmopolit bir merkezdir! Birçok ünlü yazar Dublin’de yaşıyordu. Oscar Wilde ve George Bernard Shaw Dublin’de doğdu. James Joyce muhtemelen Dublin’in en tanınmış ve en uluslararası yazarıdır.

İrlanda; eğitim kalitesi, yaşam standartları ve çalışma izni hakkı göz önünde bulundurulduğunda öğrenciler arasında en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Başkent Dublin ise yurtdışında eğitim almaya karar verenler arasında en popüler Avrupa destinasyonlarından birisidir. İnsanların sıcakkanlılığı ve sohbet etmenin kolay olmasından dolayı uluslararası bir üne sahiptir. Temple Bar’da kendinizi yerli gibi hissedebilir, canlı geleneksel müziğin tadını çıkarabilir, tarihin ayak izlerini taşıyan Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşabilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Swan dil okulu öğrencileri Avrupa, Güney Amerika, Rusya, Orta Doğu ve Asya da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından geliyor, bu nedenle heyecan verici ve çeşitli uluslardan oluşan bir dil eğitiminden keyif alacaksınız.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA